تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  |   نظرات: بدون نظر
324 نفر بازدید

در جلسه عوامل آکادمی پرسپولیس با رسول پناه چه گذشت؟/ قول پرداخت پول به تیم های پایه

پرسپولیس نیوز: ۲۵ بازیکن و عوامل تیم های پایه پرسپولیس امروز به دیدار سرپرست این باشگاه رفته و مشکلات خود را با رسول پناه مطرح کردند.

به نقل از فارس، ۲۵ تن از عوامل تیم های پایه پرسپولیس امروز همراه با محمد پنجعلی(مدیر آکادمی) و رضا ریاضتی(معاون اجرایی آکادمی و سرپرست تیم امید) این باشگاه به دیدار مهدی رسول پناه رفتند.

در این جلسه مشکلات مالی تیم های پایه مطرح شد و سرپرست باشگاه پرسپولیس هم قول داد تا حدود ۲ هفته دیگر میزان پرداختی اعضای تیم های آکادمی را از ۳۰ به ۶۰ درصد برساند.

رضا ریاضتی درباره برگزاری این جلسه اظهار داشت: جلسه خوبی با رسول پناه داشتیم و به وی گفتیم برخلاف وعده های دروغ ۲ مدیرعامل قبلی باشگاه یعنی انصاری فرد و عرب که حتی یک ریال هم به تیم های پایه اختصاص ندادند، اما از سرپرست فعلی باشگاه ممنون هستیم که در این مدت ۱۸ درصد از مبلغ قراردادهای ما را پرداخت کرده است.

وی افزود: از رسول پناه درخواست کردیم با توجه به اینکه در رسانه ها خوانده ایم در این مدت چندین میلیارد پول به حساب باشگاه آمده به وضعیت تیم های پایه بیشتر رسیدگی کند. وی هم با شنیدن صحبت ها به ما حق داد اما از مشکلات و بدهکاری های باشگاه هم صحبت کرد.

معاون اجرایی آکادمی پرسپولیس تصریح کرد: رسول پناه گفت برای تیم های پایه زمین گرفته ایم و از کادرفنی تیم بزرگسالان هم درخواست شده از بازیکنان تیم های پایه بیشتر استفاده شود. آماری هم به سرپرست باشگاه ارائه کردیم که طبق آن در همین بازی اخیر با ماشین سازی یک سوم از ترکیب تیم را بازیکنان سابق آکادمی پرسپولیس تشکیل داده اند.

ریاضتی ادامه داد: برخی از بازیکنان فعلی پرسپولیس که مقابل ماشین سازی هم بازی کردند با قراردادهای ۱۰ الی ۱۵ میلیونی با باشگاه کار در پایه ها را شروع کردند اما در همین باشگاه سابقه دارد با یک بازیکن جوان ۱۰ برابر مبلغ قرارداد بازیکنان فعلی آکادمی پرسپولیس قرارداد امضاء شده اما تاکنون یک دقیقه هم برای تیم بزرگسالان بازی نکرده است. دروازه بان تیم امید ما در ۱۰ بازی اخیر کلین شیت کرده اما دروازه بان سوم تیم بزرگسالان را از باشگاه دیگری جذب کرده اند بدون اینکه عملکرد دروازه بان تیم امید را ببینند.

وی عنوان کرد: رسول پناه پس از شنیدن صحبت های ما گفت تمام این موارد را به کمیته فنی باشگاه انتقال می دهد و باید از این بعد از بازیکنان تیم های پایه پرسپولیس بیشتر استفاده شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12722 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26547305 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر