تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۳:۱۳
  |   نظرات: يك نظر
997 نفر بازدید

مهدی: دیدار پرسپولیس و فولاد در زمان مقرر برگزار می‌شود

پرسپولیس نیوز: سرپرست سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر گفت: تغییری در برنامه‌های ما ایجاد نشده است و دیدار پرسپولیس و فولاد در زمان تعیین شده، برگزار می‌شود.

سهیل مهدی در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: وقتی یک بازی به ۹۰ دقیقه پایانی برسد یا قطع شود و یا حتی شروع نشود تمامی گزارش‌ها و موارد مستندات تقدیم کمیته انضباطی می‌شود. اعضای فدراسیون از این پس در رابطه با تک تک بازی‌ها حتی دیدارهایی که به سرانجام هم رسیده تصمیم‌گیری و اعلام رای می‌کنند.

وی افزود: طبق برنامه‌ای که تا این لحظه داشتیم تغییری ایجاد نشده و دیدار فولاد و پرسپولیس برگزار می‌شود. همچنین بحث مدیریت رعایت بهداشت همچنان در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ برتر یادآور شد: درخصوص دو دیدار فولاد منتظریم تا اعضای قضایی توسط کمیته انضباطی اعلام نظر کنند و پس از آن منوط به تصمیم آنان با توجه به فشردگی مسابقات در هفته‌های آخر زودتر مساعدت کنند تا این آراء به دست ما برسد و هر چه زودتر در خلال برنامه‌های خود در این زمینه ورود کنیم.

وی درباره دیدارهای معوقه گفت: طبق قانون دو هفته آخر هفته‌های همزمان در مسابقات لیگ برتر است و باید قبل از هفته بیست و هشتم تمام این دیدارهای معوقه را به سرانجام برسانیم تا با شرایط مساوی در دو هفته آخر تیم‌ها وارد این رقابت‌ها شوند.

مهدی یادآور شد: با توجه به فشردگی مسابقات لیگ، پایان این رقابت‌ها به شروع ایام محرم وصل می‌شود. اگر جشن قهرمانی قبل از آن باشد کمیته فرهنگی و روابط عمومی ما مثل هر سال برنامه خود را خواهند داشت اما به احتمال زیاد به محرم می‌رسیم و بنا به احترامی که برای این ایام داریم جشن قهرمانی تحت الشعاع این امر قرار می‌گیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “مهدی: دیدار پرسپولیس و فولاد در زمان مقرر برگزار می‌شود”

  1. ریحانه گفت:

    ۲

    ۰

    رادو نمیتونه دروازبان اول باشه و ضعف هایی داره و ضمنا قامتش کوتاهه و در ضربات سر و خروج شاید مشکل پیدا کنه و مهمتر اینکه همین بازی با ماشین توپهایی که عقب میومد رو دفع میکرد در حالیکه بیرانوند راحت از عقب بازیسازی میکرد و خونسرد بود.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30151 بازدید

بازدید دیروز: 31267 بازدید

بازدید کل : 26656863 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر