تبلیغ داخلی


 |  ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
  |   نظرات: يك نظر
318 نفر بازدید

بررسی آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخابی‌ها با حضور وزیر ورزش

پرسپولیس نیوز: جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور وزیر ورزش و جوانان با هدف بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه برای واگذاری سهام به بازار بورس برگزار شد.

جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باهدف بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه برای واگذاری سهام به بازار سرمایه در حالی عصر امروز برگزار شد که مسعود سلطانی فر، شمس معاون خصوصی سازی، مهدی علی نژاد و فرامرزیان معاونین وزارت ورزش و جوانان و مدیران دو باشگاه حضور داشتند.

در این جلسه آخرین وضعیت دو باشگاه در راستای واگذاری قانونی مالکیت ورزشگاه های متعلق به پرسپولیس و استقلال، صورت وضعیت‌های مالی و دیگر موارد مرتبط بحث و بررسی صورت گرفت.

همچنین خواجه‌وند، معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس پیرامون جلسه امروز خصوصی سازی سرخابی‌ها گفت: این جلسه پیرو جلسات هفتگی در خصوص مهیا نمودن شرایط واگذاری دو شرکت پرسپولیس و استقلال و تاکید مؤکد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در خصوص امکان واگذاری در مهلت تعیین شده، برگزار شد.

وی تصریح کرد: گزارشی از اقدامات در روند خصوصی سازی ارائه شد و به امید خدا در زمان تعریف شده و با جدیت وزیر ورزش و جوانان این اتفاق مهم محقق خواهد شد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: در این جلسه در خصوص روند امکان انتقال سند مجموعه درفشی‌فر و قیمّت گذاری دو ورزشگاه دیگر و حسابرسی دفاتر جهت امکان ارائه به سازمان خصوصی سازی بحث و گزارش مناسب ارائه شده است .

جلسات خصوصی سازی این دو باشگاه از ١٨ فروردین ماه بصورت هفتگی برای تسریع در فرآیند واگذاری سهام این دو باشگاه، با حضور سلطانی‌فر برگزار می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بررسی آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخابی‌ها با حضور وزیر ورزش”

  1. فرزان گفت:

    ۱

    ۰

    یعنی چی بورس ؟ خصوصی سازی یعنی بفروشید به شخص ..بمیرید انشالله

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 3693 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26568449 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر