تبلیغ داخلی


 |  ۲۵/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸
  |   نظرات: ۶ نظر
1,169 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس: خبر محرومیت پرسپولیس به هیچ وجه صحت ندارد/پرونده برانکو در مهلت قانونی به CAS ارجاع شده

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه‌ای اعلام کرد هیچ گونه حکم محرومیتی از سوی فیفا یا دیگر مراجع بین المللی به این باشگاه ابلاغ نشده است.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، این باشگاه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد هیچ‌گونه حکم محرومیتی از سوی فیفا یا دیگر مراجع بین‌المللی به باشگاه ابلاغ نشده است و خبر اعمال محرومیت به هیچ‌وجه صحت ندارد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی نگرانی‌های پیش آمده برای هواداران از ناحیه انتشار شایعاتی مبنی بر بسته شدن سه پنجره نقل و انتقالات به روی باشگاه پرسپولیس از سوی منابع غیر رسمی، باید به اطلاع عموم هواداران عزیز و افکار عمومی برساند که این خبر به هیچ‌وجه صحت نداشته و هیچ حکمی از سوی مراجع بین‌المللی علیه باشگاه ابلاغ نشده است.

در این ارتباط، همان‌طور که پیش از این مورد تاکید قرار گرفت، باشگاه پرسپولیس در جریان پرونده برانکو ایوانکوویچ و دستیاران ایشان در مهلت قانونی نسبت به ارجاع پرونده به CAS اقدام کرد. با توجه با ایرادهای شکلی نسبت به ضمائم ارسالی نامه ای از سوی آن دادگاه ارسال شد که با رفع اشکال، پاسخ مناسب همین امروز ارسال گردید. این در حالی بود که با توجه به زمان‌بر شدن این روال، کمیته انضباطی فیفا در روزهای گذشته در ارتباط با پرونده نامه‌ای را برای باشگاه پرسپولیس ارسال کرد.

بنا بر توضیح معاونت حقوقی باشگاه، کمیته انضباطی فیفا، حتی با این فرض که باشگاه پرسپولیس نسبت به ارجاع موضوع به دادگاه عالی ورزش اقدام نمی‌کرد با توجه به تاریخ اعلامی در نامه ارسالی خود، زمانی در چند هفته آینده را برای رسیدگی به موضوع تعیین کرده بود و بر این اساس ممکن نیست قبل از این تاریخ اقدام به اعلام نظر یا صدور رای نماید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “باشگاه پرسپولیس: خبر محرومیت پرسپولیس به هیچ وجه صحت ندارد/پرونده برانکو در مهلت قانونی به CAS ارجاع شده”

 1. saba گفت:

  ۳

  ۰

  لعنت به سلطانی فر و پسر ش لعنت به بدخواهان پرسپولیس پرسپولیس مظلوم و تنها در طول تاریخ بیشرف مثل خیانتکاران،خدایا معجزه می خوام در حق پرسپولیس در حد خدا بودنت

 2. Zahra گفت:

  ۱۲

  ۰

  تا الان چه غلطی کردید که میخوان تا اون موقع میخواهید بکنید
  چرا دست ازسرپرسپولیس برنمی دارید
  برانکو زحمت زیادی کشید جوانیش گذاشت
  پای همه چیز ایستاد
  حقش بدید
  مشتی مفت خورپولهای پرسپولیس کشیدن بالا که معلوم نشد این پولها چی شد
  وقتی تو این مملکت دزدی میکنن
  خب معلومه پولهای پرسپولیس هم میبرن

 3. کریم باقری گفت:

  ۱۲

  ۰

  آقایون مثلا مدیر و کار بلد که مثه کبک سرتون کردید تو برف و نمیخواید واقعیت رو بپذیرید..
  خواهشا تا مسئله بیخ پیدا نکرده سریعا پول برانکو و دستیاراشو جور کنید بدید

 4. فرزان پرسپولیسی گفت:

  ۱۰

  ۰

  چرا دولتی که فقیر و بدبخت هست این تیم رو نمیفروشن بخش خصوصی تا چندتا ادم درست حسابی بیان و مشکلات این تیم رو حل کنه.. لعنت بهتون پول ندارید گوه میخورید تیم داری کنید

 5. شعیب گفت:

  ۹

  ۵

  لعنت بر مدیران ومسولین دروغگو.پرسپولیس محروم شد رفت شما هنوز انکار میکنید.واقعا شرم آوره.

 6. شعیب گفت:

  ۱۰

  ۲

  تا سیستم همین هست اوضاعمون هم بهتر از این نمیشه..

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19322 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26463934 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر