تبلیغ داخلی


 |  ۲۵/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
  |   نظرات: ۲ نظر
1,328 نفر بازدید

پرسپولیس در آستانه محرومیت از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی

باشگاه پرسپولیس به خاطر پرداخت نکردن مطالبات سرمربی پیشین خود در آستانه محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی قرار دارد.

به گزارش ایسنا، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس مدیران این باشگاه اقدام موثر و لازم برای پرداخت مطالبات مربی کروات را انجام ندادند تا این که در نهایت با شکایت انجام شده، کمیته تعیین وضعیت مربیان و بازیکنان فیفا رسما باشگاه پرسپولیس را محکوم کرد.

در همین رابطه سه هفته قبل دارو بوشیچ، وکیل برانکو ایوانکوویچ با ارسال نامه‌ای به فیفا خواستار تعیین وضعیت حکم صادره این نهاد درباره مطالبات موکلش شد. فیفا نیز هفته گذشته با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس رسما شش روز مهلت داد تا این باشگاه مطالبات سرمربی پیشینش را پرداخت کند. در این نامه ذکر شده بود که اگر پرسپولیسی‌ها در مهلت تعیین شده مطالبات برانکو را پرداخت نکنند از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم می‌شوند.

با توجه به پایان مهلت فیفا حالا پرسپولیس‌ باید منتظر باشد تا رای کمیته انضباطی این نهاد درباره محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی به دستش برسد. البته مشخص نیست پس از صدور این رای در صورت تسویه حساب با برانکو آیا هم‌چنان این محرومیت پابرجا خواهد بود یا در صورت پرداخت مطالبات این جریمه بخشیده می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “پرسپولیس در آستانه محرومیت از ۳ پنجره نقل و انتقالاتی”

 1. محمد گفت:

  ۱۰

  ۴

  چی شد چرا صداتون در نمیاد اون سه میلیارد که کارگذار ریخت به حساب باشگاهو خوردین؟؟؟ راستی پول انتقال بیرانوند چی شد اونم خوردین؟؟, نووووش جونتون

 2. عشقم پرسپولیس گفت:

  ۱۵

  ۱

  اوه اوه اوه۰ خدا لعنت کنه باعث و بانی این بدهیهارو

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 3563 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26568319 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر