تبلیغ داخلی


 |  ۲۶/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۰:۳۴
  |   نظرات: ۳ نظر
1,298 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس: شایعه سازان محرومیت عذرخواهی نکنند شکایت می‌کنیم

باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای نوشت: رسانه هایی که اقدام به شایعه سازی علیه باشگاه کردند باید عذرخواهی کنند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: متاسفانه امروز چند سایت خبری و خبرگزاری در خبری کذب اعلام کردند که پرسپولیس از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم شده است. این خبر از مصادیق بارز نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی بوده و دارای عنوان مجرمانه است.

صرفنظر از اینکه اخلاق حرفه‌ای در انتشار این خبر رعایت نشده و همچنین در این شرایط خاص هواداران باشگاه را هم نگران کرده است، رسانه‌هایی که این خبر را منتشر کرده‌اند باید سریعا از باشگاه پرسپولیس و هوادارانش عذرخواهی رسمی کنند.

در غیر این صورت باشگاه به دلیل نشر اکاذیب وتشویش اذهان عمومی از طریق مراجع قانونی شکایت خواهد کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “باشگاه پرسپولیس: شایعه سازان محرومیت عذرخواهی نکنند شکایت می‌کنیم”

 1. alireza گفت:

  ۳

  ۰

  از مسئولین دلسوز باشگاه خواهش میکنم که خفه بشید و خفه خون بگیرید !
  فقط لطفا لب و دهن نباشید وسرتون به انجام کار باشه و واقعا دلسوزانه کار صورت بدید نه اینکه در رسانه ها همه چیزو گل و بلبل نشون بدید و فرداش خبرهای محرومیت پشت هم بیاد و بعدش لال بشید و غصه و دل شکستنش برای ما هوادارای بیچاره باشه !
  چه مرگتونه ؟ باشگاه از این بهتر ؟ بازیکن از این بهتر مربی از این بهتر ؟!
  پس تیم مدیریت و هیئت مدیره و تیم حقوقی چه غلطی میکنید که اینهمه پرونده هیچوقت تکلیفش مشخص نمیشه و همشون شکایت میکنن و ناراضی میرن ؟!!!!!
  هر وقت میخواید همه چیزو عالی جلوه بدید دقیقا همونجا میرینید و افتضاح به بار میارید و فرداش معلوم میشه چقدر بی خاصیت هستید ……
  خیلی بعیده که بتونید پرونده برانکو عزیز رو بدون مشکل و به خوشی به پایان برسونید چون از قبل کارتون مشخص بوده که چی هستید !
  ادمین تایید کن بلکه این بی خاصیتا یه حرکتی بزنن بخدا محرومیت و کسر امتیاز و سقوط به لیگ ازادگان خیلی نزدیکه ما نگرانیم از ندونم کاری این بیشعورا

 2. محمد گفت:

  ۵

  ۰

  من واقعٱ موندم این همه پول ازکارگزارگرفتن پس چیکارمیکنن فقط یه درصدی به بازیکنهادادن پس باقی پول وچیکارکردن.
  پول بشاروندادن، پول شهرخودرو، کارمندان باشگاه، ازهمه مهمتر پول برانکوبابابدیدتموم شه بره دیگه والله به خدامابه برانکومدیون هستیم موفقیتهای ماحاصل زحمات اونه که اینطوری یه تیم حرفه ای درست کردوکارمربیان بعدی وراحت کرد.
  شمافک میکنیدالان بشاربااین وضعیت بدقولی ها میادتمدیدمیکنه، اگردادگاه casتٱییدنکنه که پرونده برانکواونجاست فیفامحروم میکنه هم توفیفاپول داریدهم پول کارگزارهست هم پول بیرانوندخواهشٱتمومش کنید.

 3. Saman گفت:

  ۲۵

  ۰

  امیدوارم محروم نشده باشیم ولی همیشه اول تکذیب میکنید بعد یه هفته مشخص میشه اونا راست میگفتن

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13397 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26547980 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر