تبلیغ داخلی


 |  ۶/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷
  |   نظرات: ۱۳ نظر
1,675 نفر بازدید

بیانیه باشگاه پرسپولیس: تا زمان عذرخواهی رسمی، هیچگونه همکاری با صداوسیما نخواهیم داشت / ورود دوربین‌ها ممنوع

باشگاه پرسپولیس در واکنش به بعضی اظهارات توهین‌آمیز در رسانه ملی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 باشگاه فرهنگی، ورزشی و مردمی پرسپولیس در پی پخش مطالبی در برنامه صبح روز دوشنبه در تلویزیون ملی ایران بیانیه‌ای را در اعتراض به رفتار نا مناسب تلویزیون و بیان مطالب غیر واقع در صدا و سیما که موجب تشویش اذهان عمومی، تنش‌های اجتماعی و در آینده بروز مشکلات امنیتی در ورزشگاه‌ها خواهد شد واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است؛
متاسفانه پس از رفتار غیر مسوولانه و توهین آمیز مجریان تلویزیون ایران که نسبت به آن پیگیری حقوقی انجام می‌شود و انتظار می‌رفت صدا و سیما نسبت به آن واکنش مناسب داشته باشد؛ صبح امروز دوشنبه شاهد اظهارات توهین‌آمیز و توأم با کنایه یکی از مجریان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در تلویزیون نسبت به باشگاه پرسپولیس و هواداران پرشمار آن بودیم. این امر با توجه به گزاره‌هایی که در اظهارات این مجری بود و در شبکه‌های اجتماعی سرفصل مشخصی دارد قابل کتمان نیست.

باشگاه پرسپولیس بر این اساس ضمن تاکید بر حق قانونی خود در پیگیری قضایی این موضوع نسبت به مجری مورد اشاره و مجموعه صدا و سیما که با موجبات و امکانات این توهین و افترا را فراهم آورده است. اعتراض جدی خود را اعلام کرده و بر لزوم عذر خواهی صدا و سیما از میلیون‌ها هوادار پرسپولیس که هزینه‌های صدا و سیما از جیب آن‌ها تامین می‌شود و مجری مورد اشاره در همان برنامه تلویزیون تاکید دارد. این مجری باید در جریان عذرخواهی بر خلاف واقع بودن ادعای خود تاکید نماید.

متاسفانه آن‌چه که به نظر می‌رسد صدا و سیمای ایران نسبت به آن توجه لازم را ندارد، آثار اتفاقاتی است که در تلویزیون هم رقم می‌خورد. بیان مطالب کذب و خلاف واقع مصداق توهین به شعور مخاطب، تلاش برای ایجاد انحراف در افکار عمومی و فریب و تشویش اذهان عمومی در پی این سهل انگاری‌ها روی می‌دهد هر چند که اصلا چنین نیتی وجود نداشته باشد. تردید نداریم این موارد بر خلاف رویه و سیاست‌گذاری‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

همچنین ایجاد تنش‌های اجتماعی، گسترش نفرت و کینه در جامعه، در پی باور دروغ‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی رواج دارد و به این ترتیب در توسط تلویزیون ایران وجاهت و اعتبار می‌یابد از آثار ثانویه چنین برخوردهایی است که می‌تواند تا حد به خطر افتادن امنیت مردم در ورزشگاه‌ها و حتی کشیده شده آن به خارج از ورزشگاه‌ها پیش برود. آن‌چه در سال‌های اخیر روی داده و در حال رشد استف موید همین نکته است. فارغ از افرادی که نادانسته به این توهمات دامن زده‌اند، این شائبه وجود دارد که دست‌هایی در کار باشد که برای گسترش کینه در جامعه، نهادینه کردن رفتارهای بغض‌آلود و در نهایت ایجاد آشوب و بلوا در فوتبال در حال برنامه ریزی باشد.

باشگاه پرسپولیس، ضمن دادن اطمینان خاطر به هواداران مبنی بر پیگیری مواردی که به حق مورد اعتراض و نگرانی آن‌ها است و دعوت ایشان به خویشتن داری، تاکید می‌کند‌ چهار سال قهرمانی پیاپی، کسب سوپرجام‌ها، تصاحب تمام جام‌های داخلی در فصل گذشته و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا در شرایط محرومیت و عدم برخورداری از امکانی چون پرواز چارتر که مشکل اصلی بر سر تصاحب عنوان قهرمانی آسیا بود. هزینه‌های به مراتب کمتر نسبت به تیم‌هایی که هواداران آن‌ها مدعی توجه بیشتر به پرسپولیس هستند. مشکلات مالی که باعث از دست دادن مربیان موفق تیم شد ولی با درایت صورت گرفته مربیان موفق و قهرمان دیگری جذب شدند. عدم بهره برداری و استفاده از حتی یک ریال از منابع عمومی و بیت‌المال و بسیاری موارد دیگر اثبات کنند حقانیت پرسپولیس و پرسپولیسی در شایستگی‌های فنی و مظلومیت آن است.

تردیدی نیست موفقیتی که نه چهار سال، بلکه ۵ سال ادامه دارد و اگر تضییع حقوق سرخپوشان نبود، در این فصل پنجمین قهرمانی پیاپی را تصاحب می‌کردیم، بدون قابلیت‌های فنی کادر فنی و بازیکنان، حمایت و پشتیبانی سرسختانه هواداران، کار سیستمی، ستادی و اقتصادی قوی و البته خواست و اراده خداوند میسر نبود

باشگاه پرسپولیس، همچنین تاکید می‌کند تا زمانی که صدا و سیما نسبت به عذر خواهی از هواداران پرسپولیس، به دلیل خدشه‌دار کردن احساسات آن‌ها و طرح مطالب غیر واقع اقدام ننماید، از ورود کلیه دوربین‌های تلویزیونی به محل تمرینات تیم و باشگاه پرسپولیس جلوگیری کرده و عوامل باشگاه و تیم برای مصاحیه برابر دوربین‌ها حاضر نمی‌شوند.

باشگاه پرسپولیس تاکید دارد؛ مسائلی مثل کری‌خوانی‌ها برای ایجاد فضای نشاط را درک می‌کند اما طرح ادعاهای کذب، دروغ‌پردازی، وارونه جلوه دادن حقایق و ارئه اطلاعات نادرست به مخاطبان، توهین و متلک‌پراکنی به پرسپولیس مردمی که صدا و سیما از جیب آن‌ها ارتزاق می‌کند و نمک آن‌ها را می‌خورد، قابل توجیه و اغماض نیست.

نامه باشگاه پرسپولیس به صداوسیما به شرح زیراست:

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

13 Responses to “بیانیه باشگاه پرسپولیس: تا زمان عذرخواهی رسمی، هیچگونه همکاری با صداوسیما نخواهیم داشت / ورود دوربین‌ها ممنوع”

 1. فرزان پرسپولیسی گفت:

  ۳

  ۰

  اولا که یه بار رفتیم فینال آسیا با کمبود بازیکن سال قبلش هم جز چهارتا تیم آسیا رفتیم حالااصلا اینا به کنار …اصلا گیرم که کمکی بوده آقا میتونیم قدرتشو داریم و میتونیم شما هم میتونیم بسم اله ..نمیتونید زر نزنید

 2. هوادارواقعی گفت:

  ۸

  ۰

  این میمون باید بیاد بگه غلط کردم وگرنه به غلط کردن میندازیمش
  مردیکه پیر سگ دست بردار هم نیست
  آخه با اون قیافه کثیف چطوری مجری شده
  تنها راه فقط اخراج این بوگندو از کاره فقط

 3. فقط پرسپولیس گفت:

  ۱۱

  ۰

  این کیسه کشا با یه چهار جعلی برا ما کری میخوندن که حالا دفن شده خب معلومه از حسادت به این وضعیت میفتن‌‌.. باید باهاشون برخورد بشه که دیگه غلط اضافی نکنن.. از کیسه کش لجن تر وجود نداره.‌ از بازیگرشون بگیر تا پیشکسوت و بازیکن و هواداراشون

 4. alireza گفت:

  ۱۶

  ۰

  این مجری لجن و کثافت رو باید حلق اویز کرد
  اشغال عوضی رو اگر پیداش کنم خونشو میریزم به ولای علی …
  بازی با احساسات هوادارای پرسپولیس و برند بزرگ توهین به میلیونها هواداره
  باشگاه تحت هر شرایطی باید پیگیر شکایت باشه و رسما ویدیو عذرخواهی این لجن پخش بشه

 5. Sasan گفت:

  ۱۵

  ۰

  این مجری امیر احمدی حرومزاده هستش، هواداران شیشه ماشینشو بشکنن
  چطور یه مجری از تریبون رسانه ملی این اراجیف را بیان میکند
  خوده استقلالی های منطقی هم می‌دونم پرسپولیس لیاقت داشت

 6. 6+4 گفت:

  ۱۲

  ۱

  سلام به همه پرسپولیسی های دو آتشه بابا این آدمای دوزاری ارزش جواب دادن ندارن دیدی یکی دستش میسوزه برای اینکه کمی آروم بشه دستشو میکنه توی آب سرد ولی میاره بیرون دوباره میسوزه الانم حکایت ایناست دارن از اونجاشون میسوزه مثلا میخان با این حرفا از سوزشون کم بشه ولی پرسپولیس بزرگ چند ساله کاری کرده که حالا حالا باید بسوزن بیچاره ها نمیدونن فعلا سرد نمیشن.

 7. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۱۱

  ۰

  هر دو تا مجری بی شرف باید عذر خواهی کنند
  یکیش با گفتارش توهین کرده بود
  و اون بی شرف دومی با لباس پوشیدنشان
  عقده ای های اون سوخته

 8. پوکر قهرمانی گفت:

  ۱۴

  ۰

  برای صدا و سیما متاسفیم که تریبونشو داده به عده ای بی منطق که از شدت سوزش پوکر به اراجیف گفتن افتادن

 9. سیدمحمد گفت:

  ۱۳

  ۰

  پیشنهادمیکنم برای مقابله بااین بداخلاقی ها مدیریت کادرفنی وهمه بازیکنان دریک نشست نمادین ، برای موفقیت درجام حذفی وبازیهای آسیایی وبخصوص قهرمانی پنجم پیاپی هم قسم شوندواین قول رابه هواداران باشگاه بدهند ، این به نظرم بهترین پاسخ به آنهاست

 10. red-4 گفت:

  ۱۵

  ۰

  رحمت بر شیری مادری که خوردید ، محکم بایستید اجازه
  ندید آدمی که بابا ننه اش معلوم نیس کیه اسم پرسپولیس رو
  بیاره

 11. پوکر قهرمانی گفت:

  ۱۵

  ۰

  یوونتوس ۹ ساله متوالی که داره قهرمان میشه
  آیا تو ایتالیا هم اینقدر جو سازی و منفی بافی میشه

 12. پوکر قهرمانی گفت:

  ۱۳

  ۰

  باید شکایت کرد و از نظر حقوقی پیگیری کرد تا حساب کار دستشون بیاد تا بخودشون این اجازه رو ندن از یه رسانه جمعی و ملی هر چرندیات و اراجیفی بگن

 13. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۱۴

  ۰

  چهارتا کیسه کش مواجب بگیر شدن مجری و برنامه ساز….آخه بدبختای حقیر گیرم که نگذاشتن قهرمان بشین…خب باید با تفاضل گل دوم میشدین یا با اختلاف یکی دو امتیاز دوم بشین نه با بیست امتیاز ششم بشین…دو بار تو چندسال گذشته دوم شدیم یکیش با تفاضل یک گل بود یکیش با اختلاف یک امتیاز…اونجاهاس که میگن نمیزارن قهرمان بشیم نه وقتی که ۲۰ امتیاز عقب باشی…لمپنیسم…

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 3555 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26568311 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر