تبلیغ داخلی


 |  ۶/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶
  |   نظرات: ۲ نظر
1,655 نفر بازدید

رسول‌پناه:آماده همکاری با گروه صنعتی مینو هستیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با مدیرعامل گروه صنعتی مینو دیدار کرد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول‌پناه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در دیدار با آقای علیرضا عباسیان‌فر مدیرعامل گروه صنعتی مینو با بیان این مطلب که تولید محصولات غذایی متنوع با لوگو و برند باشگاه‌های مطرح ایران و جهان یکی از با ثبات‌ترین روش‌های درآمدزایی برای باشگاه‌های بزرگ ورزشی است، گفت: گروه صنعتی مینو از محموعه شرکت‌های صنعتی کشور است که نامی نیک در صنعت ایران دارد و از برندهای محبوب کشور است و با تمام وجود آماده عملیاتی کردن پیشنهاد مینو هستیم.

رسول‌پناه پیوند پرسپولیس با مینو را پیوندی مبارک ارزیابی کرد و گفت: شفافیت و سلامت و در عین حال محبوبیت برند مینو از خصوصیات بارزی است که بی‌تردید در مستحکم‌تر کردن این پیوند اثرگذار خواهد بود.

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل گروه صنعتی مینو نیز در این دیدار دوستانه با تشریح آخرین وضعیت گروه صنعتی مینو گفت: ما با بیش از ۶۰ سال قدمت و تولید بیش از ۴۰۰ محصول غذایی و داشتن بزرگترین شبکه پخش محصولات غذایی در ایران، آماده هر گونه همکاری و اجرای طرح تولید محصول با برند باشگاه پرافتخار پرسپولیس هستیم و امیدواریم با عواید مالی ناشی از این توافق بزرگ، بتوانیم حامی خوبی برای این باشگاه پرهوادار ایران و آسیا باشیم.

در این دیدار احمدی مدیر روابط عمومی گروه صنعتی مینو ضمن تبیین ابعاد مختلف اجرای طرح تولید محصول با برند پرسپولیس گفت: ما با تمام توان پای کار هستیم و با روش‌های هوشمند و شفاف فرایند تولید تا فروش را برای باشگاه‌ها هموار می‌کنیم اما موفقیت در اجرای این طرح به استقبال هواداران تیم‌ها و بکار گرفتن استعدادهای تبلیغاتی و انسانی باشگاه‌ها در اجرای هر چه بهتر این طرح بزرگ دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “رسول‌پناه:آماده همکاری با گروه صنعتی مینو هستیم”

 1. Niksirat گفت:

  ۶

  ۱

  بچه های پرسپولیس سلام بچه ها دقت کردین این میثاقی چقدر تابلو استقلالیه برنامه اش رو الان نگاه کن بین همش داره میگه استقلال

 2. سعید عاشق پرسپولیس گفت:

  ۷

  ۱۰

  فقط کلاس و شعوره بازیه دیاباترو با علیپور مقایسه کنید. ی بارم اینو گفتم ادمین چاپ نکردی. اگه ۰چاپ نکنی خیانت کردی. بقران اگه یکی مث دیاباته داشتیم قهرمان آسیا بودیم

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29501 بازدید

بازدید دیروز: 33022 بازدید

بازدید کل : 26689235 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر