تبلیغ داخلی


 |  ۶/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
  |   نظرات: ۵ نظر
1,838 نفر بازدید

نامه رسول پناه به بهاروند برای جلوگیری از ورود دوربین‌ها برای پخش بازی‌های پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با صدور نامه ای به رئیس سازمان لیگ درخواست کرد از ورود دوربین های آن سازمان به ورزشگاه ها جهت پخش مسابقات رسمی که به میزبانی پرسپولیس انجام می شود، ممانعت به عمل آید.
پس از اظهارات برخی مجریان صدا و سیما علیه باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه با ارسال نامه ای به حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ اعلام کرد تا زمان عذرخواهی رسمی مسئولان سازمان صدا و سیما از ورود دوربین های آن سازمان به ورزشگاه ها جهت پخش مسابقات رسمی که به میزبانی پرسپولیس انجام می شود، ممانعت به عمل آید.

همچنین طبق نظر باشگاه پرسپولیس تمام اعضای این باشگاه باید از انجام مصاحبه با دوربین های صدا و سیما در نشست های خبری و مکیسدزون ها خودداری کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “نامه رسول پناه به بهاروند برای جلوگیری از ورود دوربین‌ها برای پخش بازی‌های پرسپولیس”

 1. علی گفت:

  ۱

  ۱

  سلام این آقا اصلا کی هست؟ من که نمیشناسمش این بدبخت هم حتما خواسته برای خودش اسم و رسمی جمع کنه.خودشو بندازه سر زبونها. چه موضوعی بهتر از پرسپولیس با میلیون ها هوادار.کدوم تیمی تو ایران اینقدر طرفدار داره. بی خیالش یک سگی یه گوشه ای واق واقی کرده. سخت نگیرین .

 2. خون سرخ من گفت:

  ۰

  ۳

  من پرسپولیس هستم و دوست دارم بازیها را ببینم..امیر احمدی و شبکه یک هم معذرت خواست..کش دادن این قضیه فقط می تواند خواسته ضدانقلاب و دشمنان شهدایی باشد که با خون قرمز خود به ما آبرو بخشیدند..به قول دوستان جوگیر نشویم!

 3. 6قدیم گفت:

  ۲۲

  ۱۶

  شماهم که زودجوگیرشدید،چه ربطی به مسئولان صدا و سیماداره؟یک انگل دریک برنامه زنده یک زِری زده، هواداران چرابایدازدیدن بازی تیمشون محروم بشن؟توروخدا کمی آی کیوتونو بکاربگیریدوفقط ازاین مجریِ احمق شکایت کنیدوزیادوقتتونو صرفِ این مسخره بازیهانکنید.

 4. نصیر گفت:

  ۱۹

  ۲۰

  درسته تعدادی از مجریان صداوسیما استقلالی هستن اما درگیر شدن با صداوسیما به نفع پرسپولیس نیست این میثاقی هم استقلالی نیست و بهتره سید جلال به برنامه فوتبال برتر بره چون فقط به نفع استقلال میشه این حرکات

 5. alireza گفت:

  ۳۱

  ۸

  افرین
  همین درسته
  از کیان و حقانیت باشگاه و هوادارا دفاع کنید نزارید هر شغالی روی انتن زنده به شیر توهین کنه …

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29329 بازدید

بازدید دیروز: 33022 بازدید

بازدید کل : 26689063 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر