تبلیغ داخلی


 |  ۶/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۴
  |   نظرات: ۲ نظر
1,476 نفر بازدید

پیشنهاد پرسپولیس به برانکو چه بود که رد شد؟

باشگاه پرسپولیس با ارائه پیشنهادی به سرمربی سابق خود قصد داشت بر سر مطالبات مالی با او توافق کند ولی از سوی برانکو رد شد.

به نقل از ایسنا، باشگاه پرسپولیس پس از تلاش‌های فراوان، در صدد بود تا از طریق درآمد حاصل از انتقال بیرانوند به آنتورپ و همینطور طلبش از فیفا، بخشی از مطالبات برانکو را پرداخت کند. از این رو طی یک ایمیل رسمی پیشنهاد داد تا پیش از ١۶ مرداد (فرصت نهایی فیفا) مبلغ ٨٠٠ هزار یورو به حساب برانکو در عمان واریز کند و باقی‌مانده پول را نیز دو ماه بعد بپردازد. در نهایت اما از سوی برانکو این پیشنهاد رد شد. سرمربی پیشین پرسپولیس اصرار دارد که مطالباتش پیش از موعد تعیین شده از سوی فیفا به صورت کامل پرداخت شود.

بر اساس حکم کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا، پرسپولیس‌ باید یک میلیون و ۵۵ هزار یورو و ۵ درصد سود دیرکرد را به برانکو ایوانکوویچ بپردازد. با توجه به نامه کمیته اجرایی فیفا، پرسپولیس‌ تنها تا ١۶ مرداد فرصت دارد این مبلغ را بپردازد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “پیشنهاد پرسپولیس به برانکو چه بود که رد شد؟”

 1. همه جا قرمز گفت:

  ۱۲

  ۲

  این که پیشنهاد خیلی خوبی بوده که ، درسته بله مدیران قبلی خیلی در حق برانکو کوتاهی کردن اما امیدواریم برانکوی عزیز بخاطر هواداران کمی همکاری کنن .

 2. هوادار وفادار گفت:

  ۷

  ۸

  برانکو هم هیچ جوره کوتاه بیا نیست!

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 3141 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26567897 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر