تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۷/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
  |   نظرات: ۵ نظر
1,266 نفر بازدید

حسینی: تمام صحبت‌ها علیه پرسپولیس برنامه‌ریزی شده است/ وزیر ورزش چه کمکی برای قهرمانی پرسپولیس داشته؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاری به حرف‌هایی که در فضای مجازی زده می‌شود، نداریم اما صحبت بدون سند برخی مسئولان مقداری ما را ناراحت می‌کند.

سیدجلال حسینی در گفت و گو با فارس، درباره اظهارنظر یکی از مجریان سیما که سبب اعتراض پرسپولیس و هواداران این تیم شد، اظهار داشت: به این حرف ها زیاد فکر نمی کنیم زیرا می دانیم تمام این صحبت ها برنامه ریزی شده است. پیگیری صحبت برخی ها را به خود باشگاه می سپاریم که این کار هم انجام شده است. هدف، خوب تمرین و بازی کردن برای شاد کردن دل هواداران است. در این میان، برخی مسائل وجود دارد که توجهی به آنها نمی کنیم.

وی افزود: می خواهم از افرادی که می گویند پرسپولیس با کمک وزیر ورزش قهرمان شده، بپرسم، چه کمکی به ما کرده است؟ تیم ما در این چند سال با پنجره بسته، پرداخت نشدن پول برانکو، کالدرون، بازیکنان خارجی و ایرانی قهرمان شده است. چه کمکی به پرسپولیس کرده اند؟ اگر قرار بود یک درصد به این حرف ها فکر کنیم، به جایی نمی رسیدیم. قرار نبود با افرادی که چنین صحبت هایی می کنند بجنگیم.

کاپیتان پرسپولیس تصریح کرد: کاری به حرف هایی که در فضای مجازی زده می شود نداریم اما زمانی برخی مسئولان بدون سند حرفی می زنند که خودشان هم نمی دانند چه می گویند. این موضوع مقداری ما را ناراحت می کند. یک عده هستند که خیلی راحت حرفی می زنند و دلیلی هم برای حرفشان ندارند. برخی کت و شلوار پوش ها صحبتی می کنند که خودشان هم نمی گویند چه می گویند. از باشگاه می خواهم به این موارد ورود کند.

حسینی درباره پوکر قهرمانی پرسپولیس توضیح داد: سال سختی داشتیم و اگر به عقب بازگردیم، متوجه می شوید، بچه های پرسپولیس تا چه اندازه تلاش کردند. با این وجود یک هدف داشتیم و می خواستیم خوب تمرین و بازی کنیم. وقتی هدف داشته باشید در سخت ترین شرایط هم می توانید موفق باشید. خدا را شکر بچه های ما توانستند این موفقیت را به دست بیاورند. بازیکنان ما در چارچوبی مشخص کار می کنند تا بتوانند وظایف شان را به خوبی انجام بدهند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “حسینی: تمام صحبت‌ها علیه پرسپولیس برنامه‌ریزی شده است/ وزیر ورزش چه کمکی برای قهرمانی پرسپولیس داشته؟”

 1. پوکر گفت:

  ۱۲

  ۰

  سلام یک نفر به محمدنوازی که گفته وقتی پای اسب ببندد خر برنده میشه بگه شما اسب نیستید شما الاغی هستید در پوست اسب

 2. red-4 گفت:

  ۲۴

  ۰

  لطفا باشگاه پرسپولیس نسبت به شکایت از امیراحمدی مجری شبکه
  یک اقدام کنه چون عملا ایشون عذرخواهی از پرسپولیسی ها رو حاصل
  اجبار دونست منتظر شکایت از علی مرادی و عبدالرضا امیراحمدی
  هستیم

 3. پوکر قهرمانی گفت:

  ۲۳

  ۰

  تنها تیمی که در حال حاضر میتونه تو آسیا اعتباری برای فوتبال ایران کسب کنه پرسپولیسه هم انسجام و روحیشو داره هم تجربشو
  اونوقت بجای حمایت و روحیه دادن و قدرشناسی از تیم و بازیکنها به صورت برنامه ریزی شده و در سکوت وزارت ورزش هر اراجیفی رو که دلشون میخواد میگن

 4. پوکر قهرمانی گفت:

  ۱۸

  ۰

  وزارت ورزش هیچ کمکی که نکرده هیچ تا اونجایی که تونسته ضربه زده
  ایجاد بدهی های سنگین به مربیها و بازیکنها
  ایجاد چندین و چند پرونده سنگین شکایات تو فیفا
  فراری دادن برانکو و کالدرون
  و…….

 5. پرسپولیس57 گفت:

  ۲۱

  ۰

  آخرین خبر/ این شیوه عذرخواهی مجری با تشبیه خود به گالیله و تشبیه غیرمستقیم پرسپولیسی‌ها به مردم نادانِ آن دوران که گالیله را مجبور به عذرخواهی کردند از توهین‌های پیشین، بزرگتر و نابخشودنی تر است.
  این نمایش نه تنها عذرخواهی نیست بلکه اینبار توهین مستقیم به میلیون ها هوادار است. مدیران پرسپولیس حق ندارند حتی ذره‌ای کوتاه بیایند.بایدحتماشکایت بشه ودیگه حتی باعذرخواهی هم بخشیده نشه وگرنه ماهواداراتیموتحریم می کنیم.حتمارسیدگی بشه

  ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنی

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22602 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26618047 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر