تبلیغ داخلی

 |  ۷/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
  |   نظرات: ۷ نظر
2,157 نفر بازدید

خواجه وند خبر داد / شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از دو مجری تلویزیون و صدور کیفرخواست برای قلعه نویی و پسرش

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس از طرح شکایت در مراجع رسمی علیه دو مجری تلویزیون پرداخت.

مهدی خواجوند در گفتگو با سایت باشگاه اظهار داشت: باشگاه اقدام‌های حقوقی در ارتباط با دو تن از مجریان تلویزیون را انجام داده و البته انتظار این بود و هست که مسوولین صدا و سیما با چنین مواردی به شکل مناسب برخورد کنند.

وی در ارتباط با حاشیه‌های پیش آمده در روزهای اخیر از ناحیه دو مجری تلویزیون در شبکه‌های اجتماعی و روی آنتن زنده تلویزیون و اقدام‌های باشگاه اظهار داشت: انتظار این است که به احترام مردم، به باشگاه پرسپولیس، به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا، محبوب‌ترین و البته پرافتخارترین باشگاه ایران، احترامی در خور شان آن گذاشته شود. فارغ از این مساله توقع نمی‌رود که برنامه‌سازان در تلویزیون، با نشر مطالب کذب و نادرست، سلامت روانی و امنیت جامعه را با مخاطره روبرو کنند.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس افزود: شوخی‌های سخیف و مطالبی که سهوی یا به عمد مطرح می‌شود و مصداق توهین، افترا و نشر اکاذیب است نه در شان پرسپولیس و جامعه ورزش است و نه از برنامه‎های صدا وسیما چنین انتظاری می‌رود. وقتی چنین مسائلی روی می‌دهد مردم می‌خواهند ببینند که با این مساله برخورد می‌شود. اگر این برخورد متناسب باشد می‌تواند جلوی تکرار این موضوع را بگیرد. در روزهای اخیر، اگر نهادهای ذیربط در سازمان صدا و سیما با مورد اول برخورد لازم را انجام می‌دادند کار به مورد دوم و نشر کذب روی آنتن نمی‌کشید.

مهدی خواجوند خاطر نشان کرد: مواردی که این روزها با همین مضامین از سوی بعضی در فضاهای مختلف مطرح می‌شود، دارای وصف مجرمانه است. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس بر اساس تکالیف خود نسبت به هواداران، اقدام به طرح شکایت در مراجع رسمی کرده است و این پیگیری قضایی حق و وظیفه باشگاه است و این جدای از مسوولیت‌هایی است که بر عهده نهادهای ذیربط در صدا و سیما و در دیگر عرصه‌ها وجود دارد. مساله این است که بعضی مواردی که طرح می‌شود می‌تواند تبعات بسیار سنگینی را برای کشور، جامعه و فوتبال به بار بیاورد و متاسفانه مسببین به این مساله توجه ندارند. باشگاه پرسپولیس بر اساس مسوولیت‌های اجتماعی خود نیز مکلف به حساسیت روی این موارد است. طرح بعضی مسائل با ایجاد باورهای نادرست باعث کینه در میان جامعه فوتبال می‌شود و این با گذر زمان تبعات اجتماعی و امنیتی خواهد داشت. از جمله این‌که باعث تشدید تنش‌ها در ورزشگاه‌ها و حتی به خطر افتادن جان مردم در پی درگیری‌ها و منازعات شود.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس، در ارتباط با دیگر پرونده‌هایی که در همین زمینه مطرح بود از جمله در ارتباط با امیرقلعه‌نویی و فرزند وی، تصریح کرد: از طرف باشگاه شکایاتی در ارتباط با توهین، افترا و نشر اکاذیب علیه باشگاه پرسپولیس در مراجع قضایی دنبال می‌شود که دو مورد مذکور هم جزو آن‌ها است. با پیگیری انجام شده و صدور کیفرخواست، وقت جلسه رسیدگی به شکایت مطروحه علیه آقای امیر قلعه‌نویی هم از سوی مرجع قضایی تعیین شده است و در حال پیگری دیگر موارد در جهت صیانت از حقوق باشگاه و هواداران هستیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “خواجه وند خبر داد / شکایت رسمی باشگاه پرسپولیس از دو مجری تلویزیون و صدور کیفرخواست برای قلعه نویی و پسرش”

 1. محمدعلی قلندری گفت:

  ۴

  ۰

  تلویزیون رسانه ملی وومتعلق به همه ملت است. ملک شخصی مجری نیست که بخواهد عقده گشایی کند. مدیریت صداو سیما برخورد نکند حق ناس مرتکب شده. مدیران حقوقی پرسپولیس برخورد نکنند عواقب بدی برای آینده جامعه فوتبالی و پرسپولیس رقم خواهد خورد حتی جانی.جهت تسکین احسایات جریحه دار شده هواداران لااقل شکایت کنید. صدا وسیما رسانه ملی است نه رسانه شخصی.

 2. علیرضا گفت:

  ۵

  ۰

  دست پیش گرفتن که پس نیوفتن.بجای اینکه ما معترض باشیم که داوریها به نفع کیسه کشای حکومتیه و بابا مسعودشون براشون همه جوره سنگ تموم میذاره این بیمقدارها معترض شدن.
  استقلال با کدوم بودجه و کدوم دستاورد و کدوم فروش بازیکن اینهمه ریخت و پاش میکنه و از همه تیمها بیشتر بازیکن میگیره.شفر را رد میکنه استرا رو میاره اردوی خارجی از کجا؟خوب دست وزیر تو جیب پرسپولیسه .ورمیداره خرج کیسه میکنه.

 3. ناشناس گفت:

  ۶

  ۰

  علی ضیا بابت کلیپی که خودش نقشی در ضبط و پخش اون نداشت و تازه تو یک مجلس خصوصی و بعد دربی مهیج ۴ به ۲بود با حکم شبانه پورمحمدی تا اطلاع ثانوی از اجرا در تلویزیون، رادیو و شبکه استانی محروم و ممنوع التصویر شد ولی این مجری دوریالی به خود مغرورنه تنها محروم و حتی توبیخ نشد بلکه وقیحانه حتی عذرخواهی اش هم با نیش و کنایه و خنده بود لطفا از باشگاه بخایین کوتاه نیاد یک بار برای همیشه بساط این تحقیر و توهین ها و اتهامات بدون مدرک باید گرفته بشه.

 4. alireza گفت:

  ۲۰

  ۰

  آی دمتون گرم
  اگر واقعا تا بیخ این قضیه رو برید و در حد حرف نباشه خیلی خوبه
  این توهین اونقدر زننده و زشت هست که هیچ جوره نمیشه ازش گذشت
  باید عواملش به مراجع قضایی کشیده بشه تا حساب کار دستشون بیاد
  این که نمیشه هر کی هر زری خواست از تریبون زنده بزنه و بعدشم عذرخواهی کنه !
  خواهشا و عاجزا تقاضا داریم تا آخر پیگیری کنید و حق هوادارای پرسپولیس رو بگیرید به خاطر این اراجیفی که گفته شده در برنامه زنده ……

 5. ناشناس گفت:

  ۲۳

  ۱

  فقط و فقط شکایت از آتا زنوزی ردیف اول و سردسته متوهمین و اتهام زنندگان که راست راست برای خودش حرف میزنه بدون نگرانی از بازخواست. ایشون لیدر اغتشاشات روی سکوها و التهابات این چند ساله بودن واقعا میخوایین جلوی این هجمه ها رو بگیرید اول ایشون رو پای میز محاکمه بکشید وگرنه پسر قلعه‌نویی کجای این مملکت و فوتبال هست!

 6. گلات فصل بعد مبارک گفت:

  ۲۳

  ۰

  به شخصه سپاهان ر‌و با همه اختلافاتی که این چندساله باهاش داشتیم رقیب باشخصیت تر و با کلاس تری نسبت به مجموعه این باشگاه متوسط و سطح پایین میدونم ، به هر حال سطح شعور و تنزل کری خونی های هم هوادارای مجازی و هم رسانه ای شون (مثل همین بی شخصیت) رو که میبینم میبینم مسیر رو اشتباه رفتیم ، از ب بسم الله این باشگاه نچسب و چندش بوده تا به امروز ، به امید روزی که کرونا و ژن بی کیفیت و سطح پایین آبی برای همیشه از این کره خاکی رخت بر بندد

 7. پوکر قهرمانی گفت:

  ۲۹

  ۰

  احسنت
  باید این عده بی منطق و بی وجود رو کشید محکمه و بسزاشون رسوند

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22864 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26618309 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر