تبلیغ داخلی


 |  ۷/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰
  |   نظرات: ۱۹ نظر
3,461 نفر بازدید

عذرخواهی بی‌فایده مجری شبکه یک / باشگاه پرسپولیس: شکایت ما ادامه دارد

مجری توهین کننده شبکه یک امروز با مطرح کردن صحبت های عجیبی در برنامه صبح به خیر ایران از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

عبدالرضا امیراحمدی که دیروز با مرتبط کردن قهرمانی پرسپولیس به وزیر ورزش به این تیم توهین کرده امروز به شکل عجیبی از هواداران این تیم عذرخواهی کرد.
وی که به طرزی ناشیانه و عمدی متنی را از روی کاغذ میخواند بارها کنایه ها و عبارت های عجیب دیگری برای توجیه توهین خود به کار برد و در انتهای عذرخواهی مصلحتی خود گفت خدا گالیله را بیامرزد!
منظور امیراحمدی از این صحبت این بود که من هم مانند گالیله معتقدم حرفهایی که زدم حقیقت بود اما به اجبار مجبور به انکار آن شدم!
به همین دلیل باشگاه پرسپولیس اعلام کرده از این عذرخواهی ناراضی است و به شکایت خود ادامه می دهد. علیرضا اشرف مدیر روابط عمومی پرسپولیس این استوری را منتشر کرده است:

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

19 Responses to “عذرخواهی بی‌فایده مجری شبکه یک / باشگاه پرسپولیس: شکایت ما ادامه دارد”

 1. حسام گفت:

  ۴

  ۰

  نطفیه ,این بیشرفو گالیله بسته.همینو بس

 2. علیرضا گفت:

  ۱۰

  ۰

  خیلی جالبه چند ساله با انواع ناداوری به ضرر پرسپولیس و به نفع کیسه برنامه ریزی بازیهای لیگ به نفع کیسه خریدهای داخلی و خارجی به نفع کیسه که حتی بعد از باز شدن پنجره پرسپولیس باز برای کیسه حقیر مهاجم گرفتن نه پرسپولیس بعد باز هم ادعا دارن.چقدر بیشرمانه.اتفاقا خیلی خوبه که از این بیشعورها شکایت بشه و در دادگاه علنی مدارکشون رو رو کنند.چقدر خوب میشد فیلمی از ناداوریها و ظلمهایی که فتاحی در جریان جام باشگاههای آسیا بر علیه پرسپولیس در جریان بود تهیه بشه و در دفاع از باشگاه مظلوم و مردمی به نمایش دربیاد تا کیسه کشای عوام هم مطلع بشن.احضار وزیر به مجلس که چرا هوای کیسه این بچه لوس حکومت را ندارید رو یادم رفت بگم.

 3. پرسپولیس عشقه منه گفت:

  ۶

  ۰

  راست میگه وزیر کمک میکنه چون هیچ تیمی نمیتونه به عشقمون برسه این حرف و حدیثا رو درست میکنن

 4. 1400 و تغییر دولت هم کارتو راه نمی اندازه ، تفکرتو تغییر بده گفت:

  ۶

  ۱

  از دیروز تا حالا عصبی ام ، به تنها چیزی که رسیدم ارومم کنه اینه که ۶اتیشه های جایگاه ۲۶ ماشینشو آتیش بزنن ، نمیدونم من فقط با این کار آروم میشم امیدوارم بشنوم این خبرو
  خیلی زور داره بخدا خیلی زور داره اینایی که همه جوره حساب کنی متوسط هستن بخان برا قدرت اول آسیا کری بخونن ، آدم از این عصبی میشه که میبینه کسی که در حدت نیست خودشو اندازه تو بزرگ میبینه و داره برات قد علم میکنه ، وگرنه ترحم بر این جماعت از ترحم بر گربه ای که با ترس از کنارت رد میشه تا کاریش نداشته باشی واجب تره!!

 5. عشقم پرسپولیس گفت:

  ۱۵

  ۰

  این بی ناموس رو الکی گنده نکنید و این دنبال معروف بودن بود که داره میشه۰ نمیدونم چرا هرکس دنبال شهرته میاد پاچه پرسپولیس رو میگیره ۰ خدا لعنت کنه ادم درغگو و منفعت طلب را که اخرتشو به دنیا میفروشه و واقعا خسر الدنیا و خسرالاخرت هستن

 6. خشایار گفت:

  ۸

  ۰

  مسولین باشگاه پرسپولیس باید با راه اندازی سایت ویا ایجاد
  کمپینگ شکایت رسمی هواداران میلیونی از این مجری هتاک راه اندازی تا با امضا هوادارن پرسپولیس مراتب بطور قانونی و رسمی از طریق قوه قضاییه رسیدگی تا ضمن برخورد قاطع با این مجری … از تکرار موارد آتی جلوگیری بشه

 7. سید علی گفت:

  ۲۰

  ۰

  تحریم تلویزیون فقط.هیچ بازیکن و عوامل تیم نباید همکاری کنه

 8. سید علی گفت:

  ۲۱

  ۰

  صدا سیما باید افسار مجریاشو بکشه

 9. امیر گفت:

  ۱۹

  ۱

  این مرتیکه بی ناموس رو من جایی نبینم .خدا شاهده جرش میدم .اونکی یکی بی شرف مجری چه همراهیش می کرد .
  عاشقتم پرسپولیس پوکر قهرمانی مبارک تک به تک هوادارهای عزیز .عاشق همتون هستم بخدا

 10. موسوی گفت:

  ۱۵

  ۰

  این شخصی با این توهین های علنی فک نمیکنم دیگه کاری نکرده باشه باید به سزای عملش برسه

 11. حمید گفت:

  ۲۸

  ۰

  خواهشاپیگری کنین،فقط درحدحرف نباشه

 12. 1400 و تغییر دولت هم کارتو راه نمی اندازه ، تفکرتو تغییر بده گفت:

  ۷

  ۱۴

  هر موقع مثل آدم عذر خواهی کرد ولش کنید

 13. Ayat6bn گفت:

  ۲۷

  ۰

  شکایت رو مجدانه پیگیری کنید . مردک بی سواد. # پوکر سوزش

 14. ناشناس گفت:

  ۲۲

  ۰

  ممنون از پیگیری شما جناب اشرف. ایکاش این پیگیری در اولین اتهامی که صورت گرفت همون دو سال قبل انجام می شد تا حساب کار دست بقیه که بدون مدرک و سند حرف زدن و به پرسپولیس تهمت زدن، بیاد. چطور علی ضیا رو بابت کلیپی که ناخواسته توسط بقیه منتشر نشد و خودش در ضبط کلیپ و پخش اون نقشی نداشت ممنوع الکار کردند ولی ایشون با کمال افتخار چه در ویدئو و برنامه تلویزیونی و وقیحانه با کلی کنایه و دلیل آودن برای توهینش وربط دادن همه چی به این موضوع راحت برنامه اجرا میکنه از آخر هم با کنایه میگه که مجبورم این حرفو زدم و پشیمون نیستم. از طرفی برای وزیر ورزش متاسفم که این مدت و عدم موضعگیری در برابر حرفهای سراسر پوچ و دروغ از جمله حرفهای آتا زنوزی!!! سکوت اختیار کرده و تیم شایسته قهرمانی رو چنین در معرض سبیل حسودان قرار داده واقعا متاسفم!!!

 15. سروش گفت:

  ۲۹

  ۰

  باید با قاطعیت تا آخر خط شکایت ادامه پیدا کند تا برای همیشه دم این نون به نرخ روزها را چید
  با صحبتی که راجع به گالیله داشت دیگه حجت را بر همگان تمام کرد
  حالا باید برای حرفهاش سند رو کند

 16. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۳۰

  ۰

  اگه وزیر پرسپولیسی بود اجازه نمی داد هر عقده ای بیسوادی تورسانه ملی به پرسپولیس توهین بشه…این یعنی وزیرتونم از خودتونه و عمدا اجازه میده این حواشی درست بشه

 17. محمد حسام گفت:

  ۲۶

  ۰

  این کیسه کش گفته خدا بیامرزه گالیله را…یعنی اینکه گالیله اون زمان میگفته زمین گرده و وادار به توبه اش کردند بعدا همه دیدند واقعا گرده و منظورش اینه که اراجیفی که گفتم درسته و حالا صداوسیما هم برنامه یک مجری دلال کیسه کش سوخته رو پخش میکنه تا به ۴۰ میلیون نفر توهین کنه..من شخصا اهل فحاشی نیستم ولی انگار فحش خورت ملسه…اینجاست که روایت داریم فرزند صالح گلی از گلهای بهشته و اگه کسی به تو فحاشی کنه علتش ناصالح بودن خودته!!!!

 18. پوکر قهرمانی گفت:

  ۲۷

  ۰

  ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است
  این یارو آدم بشو نیست

 19. پوکر قهرمانی گفت:

  ۲۷

  ۰

  این مرتیکه باید مدتی از کار تعلیق بشه و از طرف باشگاه پیگیری حقوقی بشه تا
  درس عبرت بشه برای همه اراجیف گو ها

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29945 بازدید

بازدید دیروز: 33022 بازدید

بازدید کل : 26689679 بازدید

افراد آنلاین: 27 نفر