تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۸/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
  |   نظرات: يك نظر
366 نفر بازدید

خواجوند: ۲۱ روز برای اعتراض به رای کالدرون فرصت داریم/ پرونده بودیمیر در دست داور دادگاه CAS است

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: طبق رویه معمول باشگاه پرسپولیس پس از دریافت شرح تفصیلی رای بیست و یک روز فرصت دارد درخواست تجدیدنظرخواهی اش را در دادگاه CAS مطرح کند.

مهدی خواجه وند در گفت و گو با فارس، درباره ارسال مشروح رای پرونده گابریل کالدرون به باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: گراندز رای پرونده به ما رسیده است و پس از مطالعه این درخواست به زودی تصمیم لازم را اتخاذ می کنیم.

وی درباره احتمال تجدیدنظرخواهی باشگاه پرسپولیس در دادگاه CAS گفت: طبق رویه معمول باشگاه پرسپولیس پس از دریافت شرح تفصیلی رای بیست و یک روز فرصت دارد درخواست تجدیدنظرخواهی اش را در دادگاه CAS مطرح کند. البته ما با کالدرون وارد مذاکره شده و قصد داریم با وی به توافق برسیم.

معاون حقوقی پرسپولیس درباره آخرین وضعیت تجدیدنظرخواهی این باشگاه در دادگاه حکمیت ورزش برای پرونده ماریو بودیمیر تصریح کرد: برای این پرونده داور تعیین شده و ما هم اکنون منتظر تصمیم داور هستیم.

خواجوند درباره اینکه شنیده می شود باشگاه پرسپولیس تاکنون هزینه دادرسی را در این پرونده پرداخت نکرده است، توضیح داد: این بحث هم مانند سایر اخباری است که مطرح می شود و من نمی توانم درباره شان اظهار نظر کنم. باشگاه پرسپولیس هزینه دادرسی را پرداخت کرده و این پرونده هم در دادگاه CAS به داوری ارجاع شد. اکنون هم پرونده بودیمیر در دست داور است و ما منتظر تصمیم وی هستیم.

وی ادامه داد: برای پرونده بودیمیر داور انتخاب شده و این پرونده به داور سپرده شد. یعنی اکنون مراحل پرداخت هزینه انجام شده و منتظر صدور حکم داور هستیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “خواجوند: ۲۱ روز برای اعتراض به رای کالدرون فرصت داریم/ پرونده بودیمیر در دست داور دادگاه CAS است”

  1. حقوقدان گفت:

    ۴

    ۰

    اعتراض به چی؟ به حقوق مالی افراد که باید پرداخت می کردید و نکردید…حساب کتاب مالی مشخصه تو ایران هم شما چکی داشته باشید دادگاه سریعا به نفع شما رای میده و حتی هزینه دادرسی و وکیل و… رو هم از بدهکار می گیره!!!! این اعتراض ها هیچ خاصیتی نداره و هزینه ها رو بیشتر میکنه..فقط میخواین چند روزی وقت بگیرین که اونم بی فایده س!!!!

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2326 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26567082 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر