تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۰:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر
1,189 نفر بازدید

اشرف: این عذرخواهی نبود، فقط یک شو پر از کنایه بود

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: کاری که این مجری به عنوان عذرخواهی انجام داد بیشتر شبیه به یک شو بود و فقط در آن کنایه وجود داشت.

علیرضا اشرف در گفت‌وگو با میزان، در خصوص آخرین وضعیت شکایت باشگاه پرسپولیس از مجری امیر احمدی اظهار داشت: موضع باشگاه همان موضع قبلی است و منتظر هستیم تا صدا و سیما برخورد محکم و قاطعی با این مجری داشته باشد. کاری که این مجری به عنوان عذرخواهی انجام داد بیشتر شبیه به یک شو بود و فقط در آن کنایه وجود داشت.

وی افزود: هواداران پرسپولیس بعد از چهار سال قهرمانی در اوج خوشحالی و غرور هستند و خشمی نداشتند. ضمن اینکه صحبت کنایه‌آمیز در مورد گالیله هم اوج بی‌احترامی به هواداران پرسپولیس بود و این نشان می‌داد که صحبت‌های اولیه این مجری هم با قصد و غرض بوده است. ما متاسفیم که چنین افرادی در روی آنتن زنده چنین صحبت‌هایی می‌کنند.

سرپرست روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این مسئله که تهیه کننده برنامه مذکور در مصاحبه‌ای اعلام کرده که رسول‌پناه و اشرف به او گفته‌اند که به دلیل اینکه هواداران آرام شوند، صحبت‌هایی را انجام داده‌اند، گفت: من با تهیه‌کننده این برنامه صحبت کردم و او گفت چنین مصاحبه‌ای انجام نداده و اصلاً از این مصاحبه مطلع نبوده است. من درک کردم که آن مجری بدون هماهنگی با برنامه و شبکه، آن صحبت‌های سخیف را انجام داده است.

اشرف گفت: شبکه یک هم حسن نیتش را نشان داد و همان شب با انتشار بیانیه‌ای عذرخواهی کرد بحث ما اصلاً در خصوص شبکه یک یا آن برنامه نیست بحث ما رفتار سخیف مجری است. وقتی آن مجری به جای عذرخواهی کردن روی آنتن زنده تلویزیونی آنطور صحبت کرد ما هم از موضع خودمان کوتاه نمی‌آییم تا برخوردی جدی با او صورت گیرد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا همچنان باشگاه پرسپولیس قصد ندارد با صدا سیما همکاری کند، گفت: تا زمانی که مطمئن نشویم برخوردی جدی و درست با مجری صورت نگرفته هیچ همکاری با صداوسیما نمی‌کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23563 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26619008 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر