تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۹/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
  |   نظرات: يك نظر
528 نفر بازدید

بزیک: قهرمانی پرسپولیس حرف و حدیثی ندارد/ سایر تیم‌ها در این مدت دنبال حاشیه‌سازی بودند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این قهرمانی حرف و حدیثی ندارد و پرسپولیس شایسته قهرمانی بود.

ادموند بزیک، مهاجم سابق سپاهان و پرسپولیس در گفت‌وگو با میزان با اشاره به اهمیت ثبات مدیریتی در فوتبال اظهار داشت: ثبات مدیریت در موفقیت یک تیم تاثیرگذار است، اما در این مدت تمام تیم به خوبی مدیریت شد و فکر می‌کنم نگرش بازیکنان در چند سال اخیر عوض شده و به شخصیت مد نظر تیمی رسیده‌اند.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم ثبات بازیکن و عدم تغییرات هم باعث شده پرسپولیس در چند سال اخیر مقتدرانه قهرمان فوتبال ایران شود و همین ثبات هم این تیم را تا فینال آسیا بُرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این قهرمانی حرف و حدیثی ندارد و پرسپولیس شایسته قهرمانی بود؛ این حرف‌ها را کسانی می‌زنند که عادت دارند ضعف‌های خود را نادیده بگیرند و مسیر را به اشتباه می‌روند. بازیکنان با برنامه و هدف در مدت تمرینات و مسابقات بازی کردند و مزد زحمات خود را با قهرمانی زود هنگام به دست آوردند، اما هدف آنها باید زدن رکورد در لیگ و خوب بازی کردن در ادامه مسابقات باشد. البته فکر کنم سایر تیم‌ها در این مدت به دنبال حاشیه‌سازی بودند.

بزیک خاطرنشان کرد: هوادران پرسپولیس در این چند سال از تیم حمایت خوبی انجام دادند و مزد زحمات بازیکنان و حمایت از تیم را با قهرمانی در چند سال دیدید؛ امیدواریم باز هم در ادامه بازی‌ها بخصوص برای فصل آینده حمایت‌ها را به هر شکلی از تیم صورت دهند چون خیلی‌ها به دنبال این هستند که پرسپولیس را به حاشیه ببرند تا فصل آینده تیم ناکام شود. امیدوارم سرژیک تیموریان بازیکن بزرگ و بااخلاق فوتبال کشورمان هم هر چه زودتر سلامتی‌اش را به دست آورد و به شرایط مساعد قبلی بازگردد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بزیک: قهرمانی پرسپولیس حرف و حدیثی ندارد/ سایر تیم‌ها در این مدت دنبال حاشیه‌سازی بودند”

  1. سروش گفت:

    ۵

    ۰

    با این وضعیت مالی و بدهی های سنگینی که داریم تیم داره از هم می پاشه بهتره پول از هر طریق اسپانسر،وزارت، و یا پول بیرانوند و..تامین بشه
    واگه بازم جور نشد بایدشماره حساب اعلام کنن تا بلکه هواداران به داد تیم برسن،، واقعا برای قهرمان بلامنازع لیگ متاسفم که بخاطر سالها بی عرضه گی در مدیریت و… به چنین وضعی رسیده،، پنجره های بسته و کسر امتیاز و سقوط به دسته پایین تر دسته گل های جدید وزیر استقلالی ست تا برادری ش رو بهشون ثابت کنن

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23756 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26619201 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر