تبلیغ داخلی


 |  ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
  |   نظرات: ۲ نظر
2,074 نفر بازدید

جزئیات همکاری باشگاه پرسپولیس با مینو

باشگاه پرسپولیس قرار است به زودی با یک تامین کننده مالی قرارداد همکاری امضا کند.

به نقل از میزان، باشگاه استقلال چندی پیش با یکی از شرکت‌های مطرح تولیدی مواد خوراکی قرارداد امضا کرد. بعد از امضای این قرارداد پیش‌بینی می‌شد که این شرکت به زودی سراغ پرسپولیس هم می‌رود تا با این باشگاه هم قرارداد ببندد. بالاخره این اتفاق هم افتاد زیرا خبر‌ها حاکی از آن است که این شرکت صحبت‌هایی با مدیران پرسپولیس برای عقد قرارداد همکاری داشته است.

دلیل عقد قرارداد این شرکت با دو باشگاه بزرگ پایتخت، این بوده که وقتی یک شرکت قصد دارد محصولات خود را در کل ایران توزیع کرده و بفروشد، نمی‌تواند پس از ورودش به حوزه فوتبال و عقد قرارداد با باشگاهی مثل استقلال راحت از کنار پرسپولیس بگذرد چراکه اگر فقط سمت استقلال برود مشتریان پرسپولیسی خود را از دست می‌دهد و برعکس.

شنیده می‌شود قراردادی که باشگاه پرسپولیس قصد دارد با این شرکت امضا کند، سود خوبی برای این تیم خواهد داشت. ظاهرا قرار نیست شرکت مذکور، اسپانسر پرسپولیس شود و بلکه به عنوان یک تامین‌کننده مالی ایفای نقش می‌کند. اصولا اسامی اسپانسرها روی پیراهن تیم‌ها حک می‌شود، اما این اتفاق در این قرارداد رخ نمی‌دهد.

همکاری پرسپولیس و استقلال با شرکت یادشده به این صورت است که شرکت، محصول خود را تولید می‌کند و در بسته‌بندی آن از نام و لوگوی استقلال پرسپولیس با روش‌های مختلف استفاده می‌کند تا فروش خود را افزایش دهد. از فروش این محصولات به هر دو باشگاه درصدی اختصاص پیدا می‌کند.

البته این قرارداد یک کف مالی هم دارد که تحت هر شرایطی آن مبلغ به باشگاه پرسپولیس پرداخت می‌شود. برای مثال، این شرکت متعهد می‌شود که ۱۰ میلیارد به پرسپولیس بپردازد. حالا اگر نتواند هیچ سودی از فروش محصولات پرسپولیسی خود به دست بیاورد، در هر صورت باید ۱۰ میلیارد تومان کف‌قرارداد را به حساب باشگاه سرخپوش پایتخت واریز کند.

از طرفی، اگر شرکت بیش از مبلغ تعیین شده به سود حاصل از فروش محصولاتش برسد، طبعا پول بیشتری به باشگاه پرسپولیس از فروش محصولات علاوه بر آن ۱۰ میلیارد می‌رسد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “جزئیات همکاری باشگاه پرسپولیس با مینو”

 1. پول برانکو چی شد؟؟؟؟ گفت:

  ۲۴

  ۰

  ادمین من هی دارم اینو تکرار میکنم ، پول برانکو چی شد؟؟! از کجا میخان بدن ؟؟؟! تو خبر داری ؟؟!!! ما دستمون فقط به تو میرسه ، خواهشا اینارو تحت فشار بزار ، بابا اعصابمون چندروزه خورده، دمت گرم کمک کن مثل همیشه

 2. red4 گفت:

  ۲۴

  ۰

  رفتار مدیریت باشگاه با هواداران یک رفتار انسانی نیست، بابا مُردیم
  از دلواپسی چرا کسی راجع به پرداخت بدهی ها حرفی نمیزنه، به خدا از
  پرسپولیس امتیاز کم بشه هوادار اجازه نمیده آب خوش از گلوی رسول
  پناه ، خواجه وند، خبیری و مهرداد هاشمی پائین بره، گند زدید به اعصاب
  مردم

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20865 بازدید

بازدید دیروز: 33189 بازدید

بازدید کل : 26380278 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر