تبلیغ داخلی


 |  ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
  |   نظرات: ۵ نظر
2,896 نفر بازدید

واکنش کارگزار باشگاه پرسپولیس به پرداخت پول برانکو / نقل و انتقالات وظیفه ما نیست!

کارگزاری باشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت پول سرمربی پیشین این تیم واکنش نشان داد.

به نقل از مهر، کارگزاری باشگاه پرسپولیس که وظیفه درآمدرایی از برند این باشگاه را دارد در خصوص پرداخت پول برانکو ایوانکوویچ بیانیه ای را صادر کرد که به شرح زیر است:
«سلام به هواداران واقعی پرسپولیس
از روز گذشته جریانی در شبکه های اجتماعی تحت عنوان آزمون سرنوشت ساز کارگزار از سوی برخی افراد با اهدافی مغرضانه شکل گرفته است که انجام برخی از تعهدات در خصوص مطالبات انباشته سنواتی و شکایات بین المللی و حتی حذب بازیکنان برای فصل آینده را از وظایف کارگزار دانسته و با تهییج افکار عمومی و دادن آدرس غلط، سعی در قراردادن هوادار روبروی کارگزار و اسپانسر باشگاه دارند که عاملین آن در ادامه سایر جوسازیهای رسانه ای بر علیه شرکت کارگزار در حال صحنه گردانی آن هستند و به زودی می بایست از طریق مراجع قضایی پاسخگوی اقدامات خلاف واقع و نشر اکاذیب خود باشند.

لذا در این مقطع، وظیفه خود دانستیم تا به هواداران واقعی و دلسوز باشگاه ضمن ارائه گزارش پرداختی ها، اعلام نماییم که براساس تعهدات و قرارداد منعقده و الحاقیه های آن، وظیفه کارگزار استفاده از ظرفیتهای برند پرسپولیس با مشارکت باشگاه و همکاری همه هواداران است که علیرغم همه کارشکنی هایی که تاکنون صورت گرفته توانسته ایم در این شرایط اقتصادی نابسامان و تمام محدودیت های موجود به واسطه بیماری کرونا از زمستان ۹۸ تاکنون مبلغی بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان، عمدتاً به طور مستقیم و و بخشی از محل درآمدها به باشگاه تزریق نماییم و مفتخریم که به اطلاع برسانیم که کلیه تعهدات مالی کارگزار تا این لحظه به انجام رسیده است و مجموع پرداختی‌های صورت گرفته در مدت زمانی که به عرض رسید در تاریخ باشگاه سابقه نداشته است.

همچنین به اطلاع می رساند که انجام تعهدات باشگاه در خصوص نقل و انتقالات و یا جذب بازیکن و یا رسیدگی به مشکلات مالی سنواتی و حل و فصل مباحث حقوقی جزو وظایف مدیریت و هیأت مدیره محترم باشگاه می باشد و کارگزار هیچ حقی برای ورود به چگونگی رسیدگی و مدیریت این مشکلات و نحوه هزینه کرد وجوه نخواهد داشت.
علی ایحال از طرفداران و هواداران عزیز تقاضا داریم تا مثل همیشه با همدلی و مشارکت در طرحهای اقتصادی در کنار باشگاه باشند و کمک کنند تا از این مقطع حساس نیز به سلامت عبور نماییم.»

گفتنی است امروز در بین شبکه های اجتماعی پرسپولیس کمپینی به راه افتاد که از کارگزار باشگاه خواست به عنوان صاحب تمامی حقوق برند پرسپولیس بدهی برانکو را پرداخت کنند و مانع بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تیم شوند:

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “واکنش کارگزار باشگاه پرسپولیس به پرداخت پول برانکو / نقل و انتقالات وظیفه ما نیست!”

 1. saba گفت:

  ۵

  ۰

  بر بدخواهان پرسپولیس لعنت

 2. پوکر قهرمانی گفت:

  ۴

  ۰

  یه سوال از رسول پناه.. کارگزار میگه ۵۰ میلیارد به پرسپولیس داده پس این مبلغ و باقی درآمدها کجا هزینه شده؟؟ چرا بدهی به برانکو و بازیکنا هنوز پرداخت نشده!؟؟

 3. پرچمت ما را کفن ای پرسپولیس کبیر گفت:

  ۴

  ۲

  میدونیم وظیفه شما دخالت در نقل و انتقالات نیست!
  وظیفه شما تامین منابع مالی برای بدهی ها و بستن یک تیمم قویه.
  وگرنه بدرد نمیخورید واقعیت امر و حمایت هوادار رو از دست خواهید داد.
  بنده ۳۶ ساله هوادار پرسپولیس کبیرم و متعلق به هیچ جریانی هم نیستم.
  پس انگ نزنید لطفا.
  کارتون رو درست انجام بدید چون اگر سود کنیم با هم سود میکنیم،اگر ضرر کنیم هم با هم ضرر میکنیم.

 4. علی گفت:

  ۲۸

  ۰

  تا اونجا که یادم میاد ایرانسل وقتی اسپانسر ما بود پیش پیش مبالغی به باشگاه کمک میکرد تا بعضی مشکلات مالی و غیره برطرف بشه. الانم این کارگزار باید به کمک بیاد و پیش پیش کمک کنه و بزنه به حساب طلبش . مجانی که کمک نخواستیم.

 5. حسن گفت:

  ۴۰

  بچه های سایت به بازیکنا و کادر فنی اطلاع رسانی کنید که سعی کنن امتیازهای سه بازی باقی مانده رو جمع کنن و شل نگیرن چون اگه و اگه حکم کسر امتیاز بخاطر بدهی به بودیمیر و برانکو اومد حداقل قهرمانی نپره.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 21057 بازدید

بازدید دیروز: 33189 بازدید

بازدید کل : 26380470 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر