تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۰/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
  |   نظرات: ۳ نظر
263 نفر بازدید

پنجعلی: گل‌محمدی توانایی فنی مربیان ایرانی را به همه ثابت کرد

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس گفت: یحیی گل‌محمدی با قهرمانی مقتدرانه ای که همراه با پرسپولیس بدست آورد توانایی بالای مربیان ایرانی را به همه ثابت کرد.

محمد پنجعلی در گفت و گو با ایرنا در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: زمانی که یحیی گل‌محمدی هدایت تیم را برعهده گرفت ریسک بزرگی کرد و او خیلی باهوش در راس تیم عمل کرد و توانست در نهایت با استفاده از کادرفنی خوب خود تیم را به قهرمانی برساند.

وی ادامه داد: زمانی که یحیی به پرسپولیس آمد شرایط برای قهرمانی آسان نبود اما با قدرت بالای کادرفنی این تیم قهرمان شد و باید به همه تبریک بگویم.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی با کادرفنی ایرانی بسیار لذت بخش است و من به کار مربیان ایرانی ایمان دارم. متاسفانه ما هیچگاه به کادرفنی ایرانی اعتماد نکردیم و به آنها فرصت ندادیم. خوشبختانه این بار یحیی گل محمدی با قدرت، توانایی مربیان ایرانی را نشان داد.

وی تصریح کرد: پرسپولیس شاید هیچ وقت به اندازه این فصل تاریخ ساز و قدرتمند قهرمان نشده بود. خوشبختانه پرسپولیس در زمین قدرت خود را نشان داد و به حواشی که برخی در بیرون از زمین درست می کردند توجه نکرد. در این قهرمانی مدیریت هم نقش زیادی داشت و توانست آرامش تیم را حفظ کند.

پنجعلی اظهار داشت: از طرف همه پیشکسوتان از بازیکنان و کادرفنی تشکر می کنم و امیدوارم این موفقیت ها ادامه دار باشد. باید از هواداران به خاطر اینکه منطقی از تیم خود حمایت کردند تشکر ویژه کنم و آنها کمک بزرگی به پرسپولیس می کنند.

وی تاکید کرد: خوشحالم هواداران پرسپولیس به فرهنگ حمایت از مربیان خود رسیدند و از هر کسی که سرمربی تیم می شود حمایت می کنند.

کاپیتان اسبق تیم فوتبال تیم ملی و باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من این تیم اگر حمایت شود به راحتی سال آینده هم قهرمان می شود. در حال حاضر هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس هماهنگ نیست و این موضوع به تیم کمک زیادی کرده است.

پرسپولیس در چارچوب هفته بیست و هفتم باید روز شنبه در قائمشهر به مصاف نساجی برود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “پنجعلی: گل‌محمدی توانایی فنی مربیان ایرانی را به همه ثابت کرد”

 1. سیدمحمد گفت:

  ۳

  ۰

  متاسفانه ماغالبا مرغ همسایه راغازمی بینیم بااینکه یحیی نشان داده درهرتیمی بوده کادنامه قابل دفاعی داره امابعضی هاسعی دارندموفقیتهای اورابه مربیان قبل نسبت دهندواین اخلاق خوبی نیست بیشتردرآمدهای باشگاه صرف مربیان وبازیکنان خارجی شده است وجزبرانکوبقیه دخل وخرجشان متعادل نبوده است پس بیاییم قدرداشته های خودمان رابدانیم وزمینه رابرای توفیقات آنان فراهم کنیم یحیی سرمایه خوبی است که اگرفضابرای وی مساعدباشدوموردحمایت پیشکسوتان وهواداران واقع شودمیتواندرکورددارموفقیتهادرپرسپولیس باشد به شرطی که حداقل بیشترنه بلکه همانندچشم آبی های آنوردریادیده شوند

 2. لر بزرگ گفت:

  ۳

  ۰

  قرهنگ هواداری پرسپولیس اینه:
  قهرمانی تو خونمونه
  حمایت از یحیا امپراطور تا قیامت
  تقویت تیم با اسماعیلی فز،قاسمی نژادمغانلو،زضا اسدی،و ۴ تو جوونه خوب و با استعداد

 3. فرزان گفت:

  ۳

  ۰

  آقا چرا باشگاه شماره حساب اعلام نمیکنه؟ اگر هر هوادار ده هزار تومن بده مشکل بدهی های پرسپولیس تقریبا حل میشه

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10468 بازدید

بازدید دیروز: 27353 بازدید

بازدید کل : 26397234 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر