تبلیغ داخلی


 |  ۱۱/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
  |   نظرات: ۷ نظر
1,807 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده برانکو ریسک می‌کند؟

باشگاه پرسپولیس ممکن است بخواهد در مورد پرونده برانکو ایوانکوویچ ریسک کند، ریسکی که شاید به ضرر سرخپوشان تمام شود.

به نقل از تسنیم، باشگاه پرسپولیس تا روز پنجشنبه ۱۶ مرداد ماه فرصت دارد طلب برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش را بپردازد، در غیر این‌صورت با محرومیت سنگینی از سوی فیفا مواجه خواهد شد. البته این باشگاه برای اینکه پول به موقع به دست برانکو یا وکیلش برسد باید روز دوشنبه (دو روز دیگر) برای ارسال آن اقدام کند.

نکته قابل توجه اینکه طبق قانون جدید فیفا، چنانچه هر حکمی درباره پرونده‌های این‌چنینی صادر شود، باشگاه جریمه شده تا ۴۵ روز این فرصت را دارد بدهی خود به شاکی‌اش را پرداخت کند و در آن صورت حکم صادره اجرا نخواهد شد و در صورتی که پنجره بسته شده باز می شود. اتفاقی که چند ماه پیش در مورد باشگاه ماشین‌سازی تبریز رخ داد و این باشگاه بعد از پرداخت طلب شاکی‌اش از جریمه فیفا در امان ماند.

همین موضوع باعث شده مسئولان باشگاه پرسپولیس امیدوار باشند در صورت صدور حکم فیفا مهلتی ۴۵ روزه برای پرداخت طلب برانکو داشته باشند، اما مشکل اینجاست که فیفا برای هر پرونده‌ای چنین فرصتی را در نظر نمی‌گیرد. از آنجا که باشگاه پرسپولیس هم‌اکنون پرونده‌های زیادی از جمله پرونده ماریو بودیمیر، گابریل کالدرون و دستیارانش ….را در فیفا به علت عدم پرداخت مطالبات‌شان دارد، ممکن است رأی صادره در مورد پرونده برانکو بسیار سنگین باشد و بر اجرای سریع آن تأکید شود.

با شرایط موجود باید دید باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده برانکو این ریسک را خواهد کرد یا در ۴۸ ساعت آینده برای پرداخت طلب مربیان کروات سابقش اقدام می‌کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

7 Responses to “باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده برانکو ریسک می‌کند؟”

 1. مهیار یوووه گفت:

  ۰

  ۰

  پول رو نمیدن
  ما محروم میشیم
  بعد میان میگن، پول آماده بود
  برانکو شماره حساب نداد، وکیلش مقصر هستش،
  تحریم باعث شد، کار گزار فلان کار رو کرد و….
  اگه راست میگید، چرا همه چیز رو میزارید لحظه آخر
  چرا درروز مونده پول رو نمیدید
  یعنی خاک تو سرتون، خااااااک
  اون چیزی هم که درمورد هوادارا فک میکنید، خودتون هستید…
  سه هفته فقط من دارم میگم شماره حساب بدید، یارانه این ماه هوارا رو بردارید، ی گه ای بخورید, خلاصه
  ای خدااااااا
  پیر کردید ما رو پیر

 2. alireza گفت:

  ۹

  ۰

  بیشرفای عوضی لجن
  پول برانکو رو بدید این قضیه رو تموم کنید
  وزارت کثافت ورزش مگه تو متولی این تیم نیستی و مثل زالو از بقلش نمیکنی ؟! پس چرا مربی به این خوبی و پرافتخاری رو پروندی و حالا پولشم نمیدی تا با محرومیت مواجه بشیم ؟!
  هدفتون مشخصه نیتتون نابود کردن این تیمه شماها بویی از انسانیت نبردیدبخدا ما هوادارای پرسپولیس خیلی بی عرضه و بی بخار هستیم مربی که اینهمه برای ما زحمت کشید و جام آورد رو مثل اب خوردن از دست دادیم ۲-۳ روز اعتراض کردیم و بعدشم همه چی به روال عادی برگشت اگه کیسه کشای هوچی گر بودن پاشنه ی در وزارتو میکندن و خاکشو روی سر سلطانی فر توبره میکردن …
  الانم که حکم محرومیت و کسر امتیاز از رگ گردن نزدیکتره و هیچکس هیچکاری نمیکنه
  دندونپزشک وزیرو هیئت مدیره بی خاصیت گورتونو گم کنید فقط

 3. علی گفت:

  ۸

  ۰

  یعنی چی باید پولشون رو بدن محرومیت یا هرچیز دیگه ای برای هوادارها قابل پذیرش نیست

 4. فرهاد دو آتیشه سرخ گفت:

  ۷

  ۰

  شما ندید پولو اینسری، ببینید باهاتون چکار میکنیم! سری قبل سه تا پنجره محروم شدیم مدیر احمق ول کرد رفت بدبختیش موند واسه هواداران و بازیکنا و مربیان، اینسری ندید پولو ببینید دم در همون باشگاه کل افراد اون ساختمونو چال میکنیم یا نه! من مونده بخدا اینهمه پول کجا خرج میشه، این اسپانسر جدید میگه پنجاه میلیارد دادم، یه اسپانسرم قبل این بود که انصاری فرد باهاش کار میکرد کلی هم اون پول داده، تبلیغات رو پیراهنم هست، از اینور اپلیکیشن باشگاهم هست که داره پول دار میاره، اینستاگرام هم که داره توش تبلیغات میکنه، حالا تبلیغات دور زمین و غیره بماند، به قرآن ما که دیگه موندیم بخدا این پولا کجا میره، آقا لطفا فیش حقوقی اون افراد داخل ساختمان پرسپولیس بدید مردم حقشونه ببینن ، شاید این پولا همش داره خرج کارکنان اونجا میشه، ! بازیکن میگه من نگرفتم، خارجیه میگه نگرفتم، مربی میگه نگرفتم، طلبکار میگه ندادن، پس کی گرفته؟؟؟؟؟؟! حتما فیش حقوقی اون کارکنان ساختمان بدید مردم ببینن حقوق بگیراشون کیا هستن، حقوق اونارو مردم دارن میدن، حق مردمه بدونن، شاید واسه خودتون دارید حقوق های پنجاه، شصت میلیونی رد میکنید. ادمین تورو خدا این موردو پیگیری کن، احتمالا تمام پولا داره تو اون ساختمون پرسپولیس خرج میشه، وگرنه هیچی با عقل جور در نمیاد.

 5. ناپلعون در واترلو گفت:

  ۱۳

  ۰

  خاک بر سر بی خیالتون کنن پولشو دارید و بدید والا بدبخت میشیم

 6. 1010364 گفت:

  ۱۴

  ۰

  تو رو خدا ریسک نکنید و بدهیشو بدید کلکش کنده شه بره اگه بدهیشو ندید تا اون موقع معلومه از عمد اینکارو کردید تا تیمو نابود کنید چون از قبل از عواقب این ماجرا باخبر بودید

 7. پول برانکو چی شد؟؟؟؟ گفت:

  ۱۲

  ۰

  چند رورزه صدای قلبم اسلوموشن شده!!! روزشمار شده قلبم!! خدا به خبر کنه ، یه جورایی بعد این همه کری خونی و آقایی پرسپولیس تو ایران با شخصیتمون جور در نمیاد بخاد در روز قهرمانیمون محرومیتمون اعلام بشه. چیزی که پیداست اینا تا ۲روز دیگه پولو نمیدن ، حالا چی تو سرشونه خدا میدونه

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19936 بازدید

بازدید دیروز: 33189 بازدید

بازدید کل : 26379349 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر