تبلیغ داخلی


 |  ۱۱/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
  |   نظرات: ۱۲ نظر
1,900 نفر بازدید

رسول‌پناه: کارگزار در کنار باشگاه بوده و از آنها ممنونیم/ پیشنهاد کاهش دستمزد به بشار کذب است

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: از همه پیشکسوتان، هواداران، صاحب نظران خواهش می‌کنم در پرونده برانکو منطقی به قضایا نگاه کنند.

مهدی رسول‌پناه در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره روند همکاری باشگاه پرسپولیس با شرکت کارگزار اظهار داشت: پس از امضای الحاقیه با شرکت آتیه داده پرداز، این شرکت خوشبختانه به تعهدات خود تا اینجای کار به خوبی عمل کرد. شرایط بد اقتصادی فعلی، شیوع ویروس کرونا و عدم حضور تماشاگران و نداشتن بلیت فروشی، باعث شده که وضعیت واقعا سخت شود اما در همین شرایط باید قدردان مسئولیت پذیری و تعهد شرکت کارگزار باشگاه نسبت به قرارداد با پرسپولیس باشیم. آنها به واقع کمک حال باشگاه در این شرایط بودند.

وی ادامه داد: با این همه برخی از بدهی‌ها برای زمان گذشته و قبل از امضای قرارداد با شرکت آتیه داده پرداز است که البته در همین زمینه مذاکرات خوبی با این شرکت انجام شده و امیدوارم با تعامل بیشتر، بتوانیم اقدامات خوبی انجام دهیم. پرداخت بدهی‌ها، جلوگیری از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و احکام انضباطی در فیفا، مشکلات پیش‌روی ماست و امیدوارم بتوانیم از این مرحله سخت هم عبور کنیم. مذاکراتی با شرکت آتیه داده پرداز به عنوان کارگزار انجام شده و به روزهای آینده امیدوار هستیم. برخی از پرونده‌های چندین هزار دلاری از قبل وجود داشته اما کارگزار برند باشگاه متعهدانه در کنار پرسپولیس قرار دارد. خوشبختانه آنها به تعهدات خود تا پایان خرداد ماه عمل کرده‌اند.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات برانکو و بودیمیر افزود: ما در شرایط حساسی قرار داریم. در این شرایط حساس از هواداران، صاحب نظران و پیشکسوتان می‌خواهیم تا کمک حال پرسپولیس باشند. در شرایط سخت فعلی اقتصادی و در حالی که بدهی‌های زیادی از گذشته بر سر باشگاه آوار شده، نباید با اظهارات تنش‌زا کار را سخت کرد. از همه پیشکسوتان، هواداران، صاحب نظران و … خواهش می‌کنم منطقی به قضایا نگاه کنند. در وضعیت فعلی آنها می‌توانند با اظهارات کارشناسی شده و منطقی کمک حال پرسپولیس باشند.

رسول‌پناه همچنین درباره نگرانی هواداران برای تمدید قرارداد چند بازیکن از جمله بشار رسن هم گفت: اینکه در برخی رسانه‌ها گفته شده ما به بشار پیشنهاد داده‌ایم دستمزدش را کم کند به هیچ‌وجه صحت ندارد. هنوز هیچ مذاکره‌ای با بشار انجام نشده است اما هم مدیریت باشگاه و هم کادر فنی نظر مثبتی روی این بازیکن و بحث تمدید قراردادش دارند و به زودی مطالباتش پرداخت می‌شود و وارد مذاکره برای تمدید قراردادش می‌شویم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

12 Responses to “رسول‌پناه: کارگزار در کنار باشگاه بوده و از آنها ممنونیم/ پیشنهاد کاهش دستمزد به بشار کذب است”

 1. arya گفت:

  ۴

  ۰

  پول برانکو و کالدرون . تمدید قرارداد بشار , شجاع , ترابی و دیگر بازیکنان.

 2. arya گفت:

  ۳

  ۰

  درود بر شما . آقای رسول پناه ! شرافت مندانه اگر قصد خدمت به پرسپولیس و هوادارانش را داری پس مردانه خواسته های مربی تیم را برآورده کن . اگر هم خدای ناکرده مانند عرب مامور تضعیف پرسپولیس هستی مرد و مردانه فقط استعفا کن و برو و این ننگ را به پای خودت ثبت نکن . در آلمان بایرن هر سال قهرمان است , در ایتالیا یونتوس هر سال قهرمان است , چه مشکلی هست ؟ دیگر تیمها هم برنامه ریزی درست بکنند و قهرمان بشوند , ما هم به آنها تبریک می گیم , این نهایت پستی است که تیمهای دیگر بخواهند با ضعیف کردن پرسپولیس توسط وزارت شانس خودشان را بالا ببرند. پرسپولیس قوی آبروی ایران در آسیا , افتخار ایران در آسیا خواهد بود. لطفا با برانکو و کالدرون که پرسپولیس از از نو ساختند درست رفتار کنید.
  با سپاس.

 3. Sh6&4 گفت:

  ۷

  ۰

  اخه مرتیکه بیشرف تا هفته پیش با قطعیت میگفتی هوادارا اصلا نگران نباشن طلب برانکو تمام و کمال پرداخت میشه!!! حالا میگی “”” امیدواری””” که از این شرایط حساس عبور کنی؟؟؟ یعنی هنو خودتونم شک دارین میتونین طلب برانک و رو بدین ؟؟؟ خدا نگذره ازتون که اینجوری همه رو دارید بازی میدین

 4. فرهاد دو آتیشه سرخ گفت:

  ۴

  ۰

  آقای محتررررررم، بابا جان، اگه ندارید بدید شفاش از الان اعلام کنید تکلیف معلوم بشه، نگه ندارید واسه دقیقه نود بعد بگید پول جور نشد از اونور رونده از اینور مونده بشیما، از الان اعلام کنید اگه ندارید حداقل هوادارا یه پولی جمع کنند، یه شماره حساب بدید مردمم یه کمکی بکنن،این مسخره بازیا واسه چیتونه آخه!ای بابا گرفتیاری شدیم از دست اینا! چرا انقدر تو لفافه حرف میزنی بابا جان، ای بابا، شفاف بگو پول جور شده میدیم یا امکان جور کردن این پول فراهم نیست، چرا هی مردمو بازی میدی؟؟؟؟!! تیم دوباره محروم بشه سنگ رو سنگ بند نمیشه هاااا، گفته باشم، اونسری قبل ملاکتون نباشه، اونسری همه بازیکنا هم قسم شدن برانکو هم بود تیمو جمع کرد، اینسری تیم محروم بشه همه از دم ول میکنن میرنا از من گفتن بودا آقای رسولی پناه.

 5. ناشناس گفت:

  ۱۳

  ۰

  پول برانکو رو جور کنید فقط همین

 6. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۳

  ۶

  خداییش من قانع شدم باید به مدیریت فرصت داد تا با اولویت بندی مشکلات رو حل کنند الان اولویت اول پرسپولیسرپرداخت طلب برانکوست که انشالله تا اخر هفته انجام میشه و اولویت دوم تمدید بشاررسن مهره بدون جایگزین پرسپولیسه بعد از ان انشالله چند بازیکن دیگه جذب و پرسپولیس برای اسیا تقویت میشه و باصعود به مراحل بالاتر در اونجا هم درامدزایی دلاری خوبی خواهد داشت و طلب بودیمیر و کالدرون هم تا ۶ماه اینده پرداخت میشه بلاخره اوضاع اقتصادی کشور داغونه و اکثر تیمها در شرف ورشکستگی کامل هستند و فراهم کردن این همه پول کار ساده ای نیست شاید این بنده خداها فکرش رو نمیکردند که دلار ۱۲هزار تومانی بشه ۲۴هزارتومان باید کمی هم به اینها حق داد مقصر اون وزیر بی همه چیزه که مثل باشگاه کیسه ۲عضو اقتصادی برای پرسپولیس منصوب نمیکنه که حداقل بخشی از بدهیها رو متقبل بشند و باشگاه رو به یک ثبات نسبی برسونند

 7. ریحانه گفت:

  ۹

  ۰

  خواهشا بازیکنا محکم بازی کنن تا سه برد دیگه بیاریم چون اومدیم و فیفا کسر امتیاز کرد حداقل قهرمانی از دست نره.

 8. میثم .مغان گفت:

  ۱

  ۳

  به نظر من رسول پناه رو اگه مقایسه کنیم با مدیرای قبلی ، اگه بهتر نباشه ، بدتر هم نیست
  چون هم انباشه مشکلات رو سرش آوار شده . هم هیئت مدیره هماهنگ و هم دلی کنارش نمیبینه . هم اینکه از اول نگاه هوادار بهش ، منفی بوده . در اصل ، مدیران پرسپولیس و استقلال ، اختیارات خاصی ندارن و نمادین انتخاب میشن چون نهایت کاری که بلدن بکنن جذب اسپانسر و امیدوار نگه داشتن هوادارا هستش .
  امیدواریم واقعا خصوصی بشیم تا با یه مدیر طرف حساب باشیم نه با وزیر وزار .
  یحیی هم تمرکزشو بذاره رو آسیا رکورد ب چ دردی میخوردی هر چهاربازی رو هم ببازه ولی از امید ها بازیکن بچینه . الان بهترین فرصته ساسان زمانه و روستایی اینا محک بخورن . یا حق .

 9. امیرجلالوند گفت:

  ۶

  ۰

  اقای رسول پناه بابایه حرکتی بکن اینجورمدیریتوکه منم که چوپونم بلدم

 10. red4 گفت:

  ۵

  ۰

  بی شعور چرا حرف نمیزنی، منطقی چیه؟ بدهی برانکو رو بده
  جلوی پنجره های نقل و انتقالاتی بسته نشه ، پرسپولیس محروم
  بشه کدوم سوراخی میخوای قایم بشی؟

 11. پوکر قهرمانی گفت:

  ۹

  ۰

  تا دوشنبه وقت دارید پول برانکو براش واریز کنید
  چرا میزارید کار به دقیقه نود بکشه

 12. پوکر قهرمانی گفت:

  ۸

  ۰

  سوال از رسول پناه.. کارگزار میگه ۵۰ میلیارد به پرسپولیس داده پس این مبلغ و باقی درآمدها کجا هزینه شده؟؟ چرا بدهی به برانکو و بازیکنا هنوز پرداخت نشده!؟؟

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20723 بازدید

بازدید دیروز: 33189 بازدید

بازدید کل : 26380136 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر