تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۱/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
  |   نظرات: ۲ نظر
295 نفر بازدید

کرمانی‌مقدم: قهرمانی در ایران برای پرسپولیس تکراری شده است/ امیدوارم یحیی رکوردشکن باشد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قهرمانی ایران برای پرسپولیس تکراری شده از همین حالا باید به فکر قهرمانی آسیا باشیم.

مرتضی کرمانی‌مقدم در گفت‌وگو با میزان، در خصوص قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا به همه هواداران و یحیی گل‌محمدی تبریک می‌گویم. پرسپولیس استحقاق قهرمانی در این فصل را داشت چه در زمانی که کالدرون سرمربی بود و چه زمانی که گل‌محمدی سرمربی تیم شد.

وی در خصوص اینکه گل‌محمدی در ادامه مسابقات از بازیکنان جوان تیم استفاده خواهد کرد یا تیم اصلی، عنوان کرد: به نظر من گل‌محمدی این ریسک را نخواهد کرد که از بازیکن‌های جوان‌تر استفاده کند. شاید اگر با تجربه‌ها در میدان حاضر باشند و در کنار آنها چند بازیکن جوان استفاده کند، تصمیم بهتری است. البته این را هم بگویم که پرسپولیس یحیی از زمان برانکو زیباتر بازی می‌کند.

کرمانی‌مقدم ادامه داد: پرسپولیس اگر ۶۷ امتیازی شود رکورد امتیاز لیگ برتر را می‌شکند و این نکته مهمی است. امیدوارم این اتفاق رخ دهد و یحیی با استفاده از بازیکنان اصلی و ذخیره بتواند این رکورد را بشکند تا به دیگر رکورد‌های این تیم اضافه شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره احتمال جدایی چند بازیکن پرسپولیس بیان کرد: اگر این بازیکنان به تیم‌های خوب لژیونر شوند، قطعا افتخار بزرگی برای پرسپولیس خواهد بود. اما باید برای جای خالی این بازیکنان به فکر جایگزینی در حد پرسپولیس باشند و این تیم باید برای فصل تقویت شود.

وی در پایان عنوان کرد: قهرمانی ایران برای پرسپولیس تکراری شده است. از همین حالا باید به فکر قهرمانی آسیا باشیم و این نیاز به تقویت تیم دارد. امیدوارم این تیم در فصل بعد با گل‌محمدی و جذب چند بازیکن خوب بتواند در آسیا هم قهرمان شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کرمانی‌مقدم: قهرمانی در ایران برای پرسپولیس تکراری شده است/ امیدوارم یحیی رکوردشکن باشد”

 1. همیشه سرخ گفت:

  ۲

  ۰

  سپاهان رو بزاریم کنار ، پرسپولیس توی لیگ برتر شیش تا جام گرفته استقلال و تراکتور و بقیه تیمام روی هم شیش تا

 2. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  برای کری خونی لازمتون میشه
  استقلال سال پنجاه وهشت تاسیس میشه ولی با رندی وزیرکی کلیه قهرمانی های دوچرخه سواران وتاج را که اولی از سال هزار وسیصد وبیست وچهار و دومی ازهزار وسیصدوسی ایجاد شده بودند را به آمار قهرمانی های خود افزود مطلبی که مظلومی هم در ویدیویی که حتما تا کنون مشاهده کرده اید اعلام کرد که استقلال اصلا ربطی به تاج نداشته و ندارد …
  در حالیکه پرسپولیس که ادامه کار شاهینی بود که طی سالهای هزار وسیصد وبیست ودو تا چهل وشش فعالیت داشت ونه عنوان قهرمانی وده نایب قهرمانی جام باشگاه های تهران وحذفی را یدک میکشید هیچیک از عناوینش به آمارپرسپولیس اضافه نشد
  لذا تیم حکومتی کیسه در کلیه آمارها با وقاحت تمام جامهای استقلال را از سال بیست وچهار و پرسپولیس را از سال چهل وشش یعنی بیست ودو سال بعد حساب میکند…
  در حالیکه جامهای پرسپولیس از سال تاسیس(۱۳۴۶) تا کنون سی وسه جام واستقلال متقلب بیست وسه جام میباشد

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10150 بازدید

بازدید دیروز: 27353 بازدید

بازدید کل : 26396916 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر