تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۲/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
  |   نظرات: يك نظر
464 نفر بازدید

درخشان: تساوی پرسپولیس و نساجی عادلانه بود/ تیم بزرگ نمی تواند به ترکیبش دست بزند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با این که پرسپولیس قهرمان شده اما یک تیم بزرگ نمی تواند تمام ترکیب تیم را عوض کند چرا که ناهماهنگی به وجود می آید و برگرداندن هماهنگی به تیم کار راحتی نیست.

حمید درخشان در گفت‌و گو با ایسنا درباره دیدار دیشب (شنبه) پرسپولیس مقابل نساجی اظهار کرد: بازی بدی نبود. این که انتظار داشته باشیم پرسپولیس هر بازی برود و بازی های خارج از خانه خود را هم پیروز شود، واقعا نمی شود. حریف هم بررسی می کند و با توجه به نقاط قوت و ضعف تیم مقابل بازی می کند وآنالیز می کند تا بتواند تساوی یا برد به دست بیاورد. بازی دیروز به نظر من بازی بدی نبود و هر دو تیم خوب بازی کردند.

او ادامه داد: پرسپولیس زود گل خورد اما مثل همیشه روند به گل رسیدنش را ادامه داد. به هر حال بازی کردن در بعضی شهرها سخت است و بازی در زمین چمن مصنوعی هم یکسری فاکتورها دارد که کار را برای بازیکنانی که تمام فصل روی چمن طبیعی بازی می کنند سخت می کند و یکسری مشکلات را به وجود می آورد و ممکن است دچار خسارت شوند اما در نهایت پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد.

درخشان با بیان این که با توجه به قهرمانی پرسپولیسی ها شاید آن انگیزه هم برای ادامه بازی ها کمتر شود، گفت: تیم خیلی به دنبال این نبود که ریسک بالایی کند اما به هر حال به دنبال این بود که شخصیت تیمی اش را حفظ کند تا نبازد. به نظر من هر دو تیم خوب کار کردند و این تساوی چیزی از شایستگی های نساجی کم نمی کند چرا که آن ها هم خیلی خوب بازی کردند و در مجموع باید بگویم بازی نسبتا خوبی بود و نتیجه تساوی عادلانه بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره این که با توجه به قطعی شدن قهرمانی، گل محمدی می تواند از جوانان بیشتر استفاده کند، گفت: اعتقاد شخصی من این است که یک تیم بزرگ نمی تواند تمام ترکیب تیم را عوض کند چرا که ناهماهنگی به وجود می آید و برگرداندن هماهنگی به تیم کار راحتی نیست. در تیم های بزرگ نهایتا سه بازیکن می توانید جابجا کنید و اگر حتی پنج بازیکن هم تغییر دهند در واقع ۵۰ درصد تیم را عوض کرده اند و این مساله برای تیم های بزرگ سخت است چرا که پیش رویشان جام باشگاه ها است و باید توازن را حفظ کنند تا بتوانند در ادامه راه گرفتار نشوند.

او درباره مشکلات کنونی این تیم که باید در فصل نقل و انتقالات مرتفع شود، عنوان کرد: پرسپولیس در خط حمله و هافبک باید تقویت شود. تقویت این دو خط خیلی مهم است که آنها باید به جذب بازیکن در این دو خط فکر کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “درخشان: تساوی پرسپولیس و نساجی عادلانه بود/ تیم بزرگ نمی تواند به ترکیبش دست بزند”

 1. احسان گفت:

  ۲

  ۲

  سوال من اینه که چرا حمید درخشان بازی ها رو کارشناسی میکنه ؟
  بابا زمان تو که تیم فاجعه شده بود با اون تصمیمات عجیب غریبت .
  خدا رو شکر که نتایج تو باعث شدی که برانکوی کبیر بیاد . از مدیریت سایت خواهشمندم که که نظرات کارشناسانه این به اصطلاح مربی رو تو سایت نشر نده .
  کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی .

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22051 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26617496 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر