تبلیغ داخلی

 |  ۱۲/ مرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  |   نظرات: ۲ نظر
1,945 نفر بازدید

یک پیروزی تا رکوردشکنی سرخ‌پوشان

قهرمان متوالی و بلامنازع فوتبال ایران تا پایان رقابت‌های این فصل لیگ برتر سه بازی با ذوب آهن در تهران، گل گهر سیرجان در خانه حریف و سایپا در ورزشگاه آزادی را پیش رو دارد.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هر سه حریف پرسپولیس، تیم‌هایی هستند که تا این هفته رقابت‌ها، خطر سقوط را احساس می‌کنند و امتیازات پیش رو برای آنها حکم مرگ و زندگی را دارد.
پرسپولیس با حداقل یک پیروزی دیگر در رقابت‌های این فصل لیگ برتر می‌تواند رکورد بیشترین تعداد پیروزی از زمان تاسیس لیگ تخت جمشید در سال ۱۳۵۲ را به خود اختصاص دهد.

کسب دو پیروزی در سه دیدار باقی مانده به منزله آن خواهد بود که سرخپوشان بیشترین امتیاز و میانگین امتیاز از سال ۱۳۵۳ تاکنون را از آن خود کرده‌اند.
در حال حاضر رکورد بیشترین تعداد پیروزی و میانگین امتیاز در لیگ برتر در اختیار پرسپولیس است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “یک پیروزی تا رکوردشکنی سرخ‌پوشان”

 1. شهناز ۶آتیشه گفت:

  ۱۳

  ۰

  پنالتی که برا آبی ها گرفتند خیلی ضایع بود حالا اگه داور اشتباه کرده ،کمک داور باید خطای واضح دیا باته رو میدید،بازیکن با این قد و هیکل ،حالا نه تو این بازی بلکه بازیهای دیگه ای هم بود که دیا باته به خشونت و زور متوسل شده، و به لطف داوران اخراج نشده، تو آسیا دیگه از این گذشت ها و لطف ها خبری نیست

 2. شهناز ۶آتیشه گفت:

  ۸

  ۰

  دیروز بعد بازی پرسپولیس بازی جام حذفی انگلیس رو دیدم ولی وقتی صحنه ای که به نفع آبی ها پنالتی گرفتند رو دیدم ،واقعا تعجب کردم صحنه ای به

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22322 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26617767 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر