پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه راه‌آهن گفت: هیأت مدیره باشگاه راه‌آهن هنوز به ثبت قانونی نرسیده و اصولا نمی‌توان در مورد اعضای آن صحبت کرد.

صادق رئیسی‌کیا در خصوص اسامی اعلام شده اعضای هیأت مدیره باشگاه راه‌آهن اظهار داشت: اصولا تا زمانی که اداره ثبت شرکت‌ها اقدامات لازم را انجام دهد و نامه مربوطه را برای روزنامه‌ها آگهی کند، 2-3 ماه زمان می‌برد تا به صورت رسمی اعضا کار خود را آغاز کنند افرادی هم که هم اکنون نام برده شده است افراد مدنظر هستند و در حد گمانه‌زنی است.

وی افزود: حالا اینکه چند درصد این افراد در تائیدیه نهایی حضور داشته باشند باید منتظر بمانیم تا این پروسه بگذرد. این موارد باید به تائید مقامات قضایی قرار گیرد و ممکن است در این بین تغییراتی هم وجود داشته باشد. زمانی که قراردادی قطعی نشده نمی‌توانم در مورد اسامی مطرح شده صحبت کنم.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در خصوص اینکه روز گذشته سایت باشگاه مدتی زادمهر را به عنوان عضو کمیته فنی و هیأت مدیره باشگاه معرفی کرده بود و همچنین واکنش سیاسی رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس به این مسئله که اعلام کرده راه‌آهن هیأت مدیره‌ای ندارد که زادمهر در آن عضو باشد، گفت: این موضوع به صحبت ابتدایی من برمی‌گردد. هیأت مدیره ما به صورت اداری و قانونی کار خود را آغاز نکرده و هنوز ثبت نشده است. این مسئله درست است به زادمهر پیشنهاد حضور در راه‌آهن داده شد. اصولا او به این باشگاه علاقمند است اما اعلام کرد دوست دارد مسئولیتش در پرسپولیس را ادامه دهد. البته اعلام کرد که از هر گونه کمکی دریغ نخواهد کرد.

رئیسی‌کیا در خصوص حضور کریم باقری در کادر فنی و علی کریمی اظهار داشت: طبیعتا تا 3-2 روز آینده و قبل از اعزام تیم به ترکیه تکلیف این نفرات مشخص خواهد شد. علی کریمی هم قبل از اعزام به ترکیه تکلیفش روشن تا در صورت پیوستن به تیم راهی این کشور شود و تمرینات را آغاز کند.

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن در مورد اینکه آیا بدهی‌های بازیکنان پرداخت شده، گفت: هفته گذشته 30-40 درصد این بدهی‌ها را پرداخت کردیم و در آینده این روند را ادامه می‌دهیم. بازیکنان قراردادهای خود را کاهش دادند و واقعا نشان دادند که ایثار و فداکاری دارند. نشان دادند که ابتدا منافع بلندمدت باشگاه که ادامه حیات است، برایشان مهم است تا اینکه منافع کوتاه مدت و شخصی‌شان. ما مبالغ قرارداد بازیکنان را روی خروجی سایت قرار می‌دهیم تا همه متوجه شوند بازیکنان‌مان با چه ایثاری در تیم حاضر شدند.

وی در خصوص منتفی شدن حضور خلعتبری و سیاوش اکبرپور در راه‌آهن و اینکه آیا بازیکنی جایگزین آنها خواهد شد، عنوان کرد:‌در مدت قانونی فصل نقل و انتقالات هر احتمالی وجود دارد اما با توجه به اینکه ما محدودیت‌های مالی داریم نمی‌توانیم زیاد هزینه کنیم و بازیکنانی را هم که جذب کرده‌ایم با قراردادهای کمتر از سایر تیم‌ها بوده است.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)