پرسپولیس نیوز :  تیم فوتبال پرسپولیس در سومین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الریان شکست خورد تا تیم قطری با شش امتیاز صدرنشین گروه D این مسابقات شود.

 در ادامه دیدارهای مرحله لیگ قهرمانان آسیا و در گروه D این مسابقات تیم‌های الریان و پرسپولیس از ساعت 18:55 امروز (سه‌شنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 3 بر یک به سود الریان به پایان رسید. مهدی طارمی در دقیقه 6 زننده گل تیمش  بود و برای الریان تاباتا در دقایق 19 و 57 (از روی نقطه پنالتی)  و سرجیو گارسیا  (88) موفق به گلزنی شدند.

الریان در این بازی با ترکیب؛ عمر باری، ناتان اوتاویو، گونزالو ویرا، مصعب خضر، عبدالکریم سالم، عبدالرحمن الحرازی، دانیل گومو، کوه میونگ جین، رودریوگو تاباتا، سرجیو گارسیا و سباستین سوریا به میدان آمدند.

ترکیب پرسپولیس را هم در این مسابقه نفراتی چون؛ علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محسن ربیع‌خواه، سید‌جلال حسینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری و مهدی طارمی راهی تشکیل می‌دادند.

نیمه اول

دقیقه 6: پاس در عمق محسن مسلمان در پشت مدافعان الریان به مهدی طارمی رسید و این بازیکن با یک کنترل زیبا و ضربه‌ای درجا توپ را از بین پاهای عمر باری تبدیل به گل کرد.

دقیقه 19: سباستین سوریا با ضربه سر پاس خوبی را به رودریگو تاباتا در محوطه جریمه پرسپولیس داد و این بازیکن بعد از کنترل توپ و چرخش به سمت دروازه بیرانوند از میان مدافعان پرسپولیس با یک ضربه زمینی موفق به گلزنی شد.

دقیقه 23: تاباتا این بار با یک ضربه کاشته از پشت محوطه جریمه پرسپولیس دروازه این تیم را به شدت تهدید کرد.

دقیقه 28: مسلمان با یک شوت راه دور دروازه الریان را به طور نه چندان جدی تهدید کرد.

دقیقه 39: داور به امیری اخطار داد.

دقیقه 40: داور می‌توانست برخورد توپ به دست مدافع الریان در محوطه جریمه این تیم را پنالتی اعلام کند.

دقیقه 45: ضربه کاشته رفعی به دیوار دفاعی الریان برخورد کرد. رفیعی لحظاتی بعد با یک شوت سرکش دروازه الریان را به خطر انداخت که دروازه‌بان این تیم توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 2+45: همکاری خوب مسلمان و احمدزاده در نهایت با شوت مسلمان همراه بود که ضربه او به اوت رفت.

نیمه دوم

دقیقه 49: ارسال تند‌وتیز میونگ با ضربه سر گارسیا همراه بود که بیرانوند این توپ را مال خود کرد.

دقیقه 52: طارمی قدر پاس خوب رفیعی را ندانست و ضربه‌اش را از درون محوطه جریمه الریان به بدن بازیکن این تیم کوبید.

دقیقه 56: پاس عرضی تاباتا در محوطه جریمه پرسپولیس می‌رفت به سوریا برسد که سید‌جلال حسینی با یک تکل بلند روی پای این بازیکن مرتکب خطای پنالتی شد.

دقیقه 57: تاباتا از روی نقطه پنالتی موفق به باز کردن دروازه بیرانوند برای مرتبه دوم شد.

دقیقه:68: ارسال بلند مسلمان دقیقا روی سر طارمی در محوطه جریمه الریان فرود آمد اما این بازیکن ضربه‌ سرش را با بی‌دقتی به اوت زد.

دقیقه 76: همکاری خوب احمدزاده و طارمی می‌رفت مهاجم سرخپوشان را در موقعیت ایده‌ال گلزنی قرار دهد اما تکل به موقع مدافع الریان اجازه ضربه زدن را به طارمی نداد.

دقیقه 79: احمدزاده با فرار تند تیز از جناح چپ از زاویه بسته اقدام به شوت زنی که دروازه‌بان الریان توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 80: الحرازی جای خود را به علاالدین داد.

دقیقه 85: بیرانوند یک فرصت تک به تک به تک را از علا‌الدین مهاجم الریان گرفت.

دقیقه 86: علی علیپور جایگزین احمدزاده شد.

دقیقه 88: تاباتا این بار ضربه ایستگاهی را به حالت پاس به سمت دروازه پرسپولیس ارسال کرد و گارسیا به یک ضربه دقیق و هوشمندانه دروازه بیرانوند را برای بار سوم باز کرد.

دقیقه 90: انصاری جای رفیعی را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

الریان با این برد با کسب 6 امتیاز در صدر گروه D  قرار گرفت و پرسپولیس هم با 4 امتیاز به رده سوم رفت.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)