مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس پس از ۴ هفته ناکامی پیاپی در بدست آوردن نتیجه در ورزشگاه آزادی مقابل تیم مقاومت سپاسی به یک برتر پرگل دست یافت..

دیدار تیم‌های پرسپولیس و مقاومت سپاسی شیراز، از هفته دهم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت ۱۷ و ۵ دقیقه در حضور حدود ۲۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد و با نتیجه ۴ بر ۲ به سود پرسپولیس به پایان رسید.

گل‌های این مسابقه توسط کریم باقری در دقیقه ۱۲، هادی نوروزی در دقیقه ۵۴ ، میثم بائو در دقیقه ۸۱ و هوار ملا محمد در دقیقه ۸۵ برای پرسپولیس و بهنام افشه در دقیقه ۸۸ و محمد مهدی نظری در دقیقه ۹۱ برای مقاومت به ثمر رسید.

در ابتدای مسابقه بازیکنان مقاومت بسیار با انگیزه ظاهر شدند و در دقیقه ۵ بازی روی ضربه ایستگاهی ارسالی از جناح چپ پرسپولیس ضربه سر شهرام گودرزی با واکنش خوب معمار زاده راهی کرنر شد.
با ارسال ضربه کرنر از جناح چپ و خروج اشتباه معمارزاده، ضربه سر صبری در آستانه ورود به دروازه قرار داشت که کریم باقری با جاگیری مناسب روی خط دروازه از به ثمر رسیدن گل مقاومت جلوگیری کرد.

در دقیقه ۱۲ مسابقه روی ارسال شیث رضایی از جناح راست مقاومت، کریم باقری با یک مهار سینه عالی، شوت سنگینی را راهی دروازه مقاومت کرد که سنگچولی چاره‌ای جز تسلیم شدن نداشت و گل اول مسابقه به ثمر رسید.
دقایقی بعد ضربه میثم بائو در داخل محوطه جریمه از کنار دروازه مقاومت به خارج رفت.
در دقیقه ۳۶ بازی ضربه مجتبی زارعی از داخل محوطه جریمه با اختلاف اندک از بالای دروازه مقاومت به بیرون رفت.
در دقایق تلف شده نیمه اول روی ارسال مجتبی زارعی در داخل محوطه جریمه ضربه نوروزی از بالای دروازه به خارج رفت.
بعد از گل پرسپولیس بازیکنان مقاومت تلاش زیادی را برای جبران گل خورده انجام دادند که ضربات آن‌ها راهی به دروازه پرسپولیس پیدا نکرد.
نیمه اول این دیدار با تک گل باقری به سود پرسپولیس به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی متعادل دنبال می‌شد که در دقیقه ۵۴ روی ارسال خوب بائو از داخل محوطه جریمه ضربه سر نوروزی در کنج دروازه مقاومت نشست.
در دقیقه ۸۱ روی حرکت انفرادی میثم بائو و بعد از عبور از خط دفاعی مقاومت از پشت محوطه جریمه شوتی را راهی دروازه مقاومت کرد و گل سوم را برای پرسپولیس به ثمر رساند.
حملات پرسپولیس ادامه داشت و بازیکن تعویضی این تیم، هوار ملا محمد در دقیقه ۸۵ گل چهارم پرسپولیس را به ثمر رساند.
مقاومت که همه چیز را از دست رفته می‌دید بر شدت حملات خود افزود و با گل‌های افشه و نظری در دقایق ۸۸ و ۹۱ از سنگینی شکست کم کرد ت بازی با نتیجه ۴ بر ۲ خاتمه یابد و اولین شکست مقاومت در لیگ رقم بخورد.
قضاوت این مسابقه به عهده سعید بخشی زاده بود. وی در این مسابقه به مصطفی صبری از مقاومت سپاسی و حمیدرضا علی عسگر و سامان آقازمانی از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

بازیکنان پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، سپهر حیدری، حمیدرضا علی عسگر، جلال اکبری، سامان آقا زمانی، عادل کلاه کج، میثم بائو، کریم باقری (۷۴ – هوار ملا محمد)، مجتبی زارعی (۸۴ – مهدی شیری)، هادی نوروزی (۸۶ – اشپیتیم آرفی) و شیث رضایی
سرمربی: زلاتکو کرانچار

بازیکنان مقاومت:
سیروس سنگچولی، میرهانی هاشمی، مصطفی صبری، علی محمد دهقان، محمد ایران‌پوریان، محمد صادق کرمی، محمدرضا پورمحمد (۶۰ – بهنام افشه)، علی مبینی (۶۰ – محمدمهدی نظری)، سیامک کوهنورد، شهرام گودرزی (۷۶ – مصطفی چترآبگون) و امین متوسل زاده
سرمربی: داود مهابادی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)