پرسپولیس نیوز : رئیس سازمان لیگ برتر گفت: موضوع رایگان شدن بلیت بازی های پرسپولیس با هماهنگی سازمان لیگ بوده و باشگاه پرسپولیس برای هر بازی 20 میلیون تومان پرداخت می کند.

 مهدی تاج در جمع خبرنگاران درباره رایگان شدن بلیت های بازیهای برخی از تیمهای لیگ برتری اظهار داشت: موضوع رایگان شدن بلیت بازی های پرسپولیس با هماهنگی سازمان لیگ بوده و باشگاه پرسپولیس برای هر بازی 20 میلیون تومان پرداخت می کند که این هزینه برای اتوبوسرانی، خدمات انتظامی و خدمات ورزشگاه است.

وی ادامه داد: این موضوع را ما بررسی کردیم و دیدیم که به دو دلیل هواداران استقبال کردند. اول به دلیل هزینه های بلیت تماشای مسابقه و همچنین به دلیل موضوع بلیت الکترونیکی که در ایران جا نیفتاده است. در بازی سپاهان دیدید که در روز سه شنبه حدود 80 هزار نفر در ورزشگاه حاضر شدند. ما می خواهیم به عنوان یک مدل این موضوع را بررسی کنیم که اگر ممکن شد، همین رویه را ادامه دهیم تا تماشاگران به استادیوم بیایند.

رییس سازمان لیگ درباره این که آیا سهمیه ایران در جام باشگاه های آسیا کم خواهد شد، اذعان داشت: چنین موضوعی نیست. البته همان طور که می دانیم اکثر کشورها سه سهمیه دارند.الان مشکلات مالی برای یک سری از تیم ها به وجود آمده است که ما پیگیر این موضوع هستیم که تیمهایی که در جام باشگاه های آسیا حاضر هستند، بدون مشکلات مالی و دغدغه حاضر شوند.

تاج درباره مشکلات مربوط به حق پخش تلویزیونی خاطرنشان کرد: یک سری مشکلات پیش آمد که حق پخش را به باشگاه ها پرداخت نکردند. ولی درباره تبلیغات محیطی مقداری پرداخت شده اما در آن حد نبوده که تفاهم شده است. اگر این حق پخش و تبلیغات محیطی پرداخت شود، مشکل اکثر باشگاه ها حل خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)