پرسپولیس نیوز : مذاکرات سیدجلال حسینی با مسئولان باشگاه پرسپولیس به بن‌بست خورد.

بحث تمدید قرارداد سیدجلال حسینی با پرسپولیسی‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی علیرضا رحیمی و حتی علی دایی است.

پرسپولیسی‌ها که معتقدند سیدجلال با قطری‌ها توافق کرده و فقط به دنبال پول خود است شروط  عجیبی را برای مدافع ملی‌پوش خود گذاشته‌اند. در آخرین مذاکراتی که رحیمی با نماینده جلال حسینی داشت، به این بازیکن اعلام شده که در شرایطی مطالبات او و مالیاتش پرداخت و مشکلات حل خواهد شد که او قرارداد فصل آینده خود را امضا کرده باشد.

این در شرایطی است که نماینده حسینی اعلام کرده که سیدجلال با هیچ باشگاهی قرارداد ندارد و به هیچ تیمی هم قولی نداده و با این پیشنهاد که بسیار غیرحرفه‌ای است مخالف است.

حتی نماینده حسینی به پرسپولیسی‌ها اعلام کرد که حاضر است 15 درصد از مطالبات فصل گذشته سیدجلال را به عنوان ودیعه نگه دارند و بقیه آن را به سیدجلال پرداخت کنند تا او نیز قرارداد خود را امضا کند. با این وضعیت و با توجه به آخرین صحبت‌های انجام شده که چندان هم مناسب نبوده قرار است تا 48 ساعت آینده تکلیف نهایی سیدجلال مشخص شود. این در شرایطی است که نماینده حسینی به باشگاه اعلام کرده که سیدجلال خواستار دریافت مطالباتش و همچنین روشن شدن مالیات فصل گذشته‌اش است و در شرایطی پای میز مذاکره برای عقد قرارداد خواهد نشست که این مشکلات حل شده باشد. از طرف دیگر آنقدر مشکلات فصل گذشته بین حسینی و باشگاه پرسپولیس زیاد است که هنوز طرفین بر سر مبلغ فصل جدید هیچ صحبتی با یکدیگر نکردند.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)