پرسپولیس نیوز : مدیرکل حراست وزارت ورزش گفت: اگر عابدینی برای ادعاهای خود مبنی بر اسپانسر استقلال و پرسپولیس سند ارائه کند، آن را بررسی می‌کنیم.

رضا حسنی‌خو درباره اظهارات امیر عابدینی مبنی براینکه اسپانسر استقلال و پرسپولیس 110 میلیارد تومان در قبال این دو تیم درآمدزایی داشتند، گفت: آیا آقای عابدینی مدرک و سند دارد که اینطور صحبت می‌کند. اینکه بخواهیم این گونه به افراد حمله کنیم اینطور نیست. اینطور مسائل کارهای ورزشی است که ما خیلی به آن ورود نمی‌‌کنیم. استقلال و پرسپولیس مسئول دارند و مسئولان آنها باید به این موضوع رسیدگی کنند.

وی اظهار داشت: عابدینی ادعایی را مطرح کرده و اگر برای ادعای خود مدرک و سند دارد به ما ارائه کند تا ببینیم چقدر این ادعا صحت دارد. در واقع اول ایشان ثابت کند که چنین چیزی وجود دارد و بعد بگوییم که چقدر از این پول به چه کسی رسیده است.

حسنی‌خو گفت: عابدینی از کجا این مدارک را آورده و اینطور استدلال می‌کند. این دعواها دعواهای زرگری است و ما وارد آن نمی‌شویم.

مدیرکل حراست وزارت ورزش یادآور شد: عابدینی تاج سر ما است اما اگر این 110 میلیارد درآمدزایی وجود دارد ابتدا به ما مدرک و سند ارائه کنند تا ما به آن رسیدگی کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)