پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم باید با حریفان مبارزه کنیم یا تیم داوری؟

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل برابر آلومینیوم در نشست خبری اظهار داشت: در نیمه اول موقعیت‌های گلزنی زیادی از دست دادیم که آنها را هدر دادیم. می‌توانستیم سه گل بزنیم. اما این اتفاق نیفتاد.

وی ادامه داد: نیمه دوم تحت تاثیر سوت‌های نابه جای داور قرار گرفت و در مورد این نیمه حرفی برای گفتن نمانده است. خطای پنالتی پرسپولیس را داور نگرفت و خطای ما را اعلام کرد. نمی‌دانم باید با حریفان مبارزه کنیم یا تیم داوری؟ از حسین عسگری می‌خواهم به جای صدور بیانیه فکری به حال مشکلات داوری بکند.

 

وی ادامه داد: داور سوت های بی موردی زد که بازی را از تکاپو انداخت. من راجع به نیمه دوم صحبتی نمی‌کنم ، چون با قضاوت‌های این داور دیگر حرفی برای گفتن نمی‌ماند. واقعا متوجه نمی‌شوم که انصاری فرد با دروازه‌بان حریف تک به تک می‌شود، اما خطای انصاری فرد را می‌گیرند. یا روی نوروزی پنالتی می‌شود ، اما به او کارت زرد می‌دهد. نمی‌دانم که ما باید با تیم حریف مبارزه کنیم یا با تیم داوری. درباره داوری حرفی نمی‌زنم و از عسگری می‌خواهم به جای صدور بیانیه و گفتن این که‌ » اگر اعتراض کنید محروم می شوید» به وضعیت داوری خودتان رسیدگی کنید.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به اشتباهات گذشته داوران گفت: در گذشته هم ازداوری متضرر شده‌ایم.4-5 پنالتی ما را نگرفتند. دلیل اخراجم را در بازی امروز نمی‌دانم. زمانی که امروز از بازی اخراج شدم، از داور پرسیدم که چه گفتم که من را اخراج می کنی، اما به من گفت برو بالا و حرفی نزن. من به داور توهین نکردم و حرف بدی نزدم. اصلا بازیکنم خطایی نکرده بود. یعنی ما خطا را نمی‌فهمیم و فقط داور می‌فهمد. حریف می‌خواست فوتبال بازی کند، اما داور در نیمه دوم بازی را خراب کرد.

 

وی همچنین درباره پرتاب سنگ و گوجه به سمت پرسپولیسی‌ها به خبرنگاران گفت: همیشه به تماشاگران حریف احترام می گذارم به ویژه مردم خوب بندر عباس. من جنوبی‌ها را خیلی دوست دارم،‌ اما این مشکل فقط در ورزشگاه بندر عباس نیست و در همه جا ممکن است پیش بیاید. اما از یک فرد متمدن ایرانی پرتاب سنگ بعید است.

 

در ادامه نشست خبری یکی از خبرنگاران گفت، وقتی تیم داوری در هتل آلومینیوم مستقر می‌شود معلوم است که باید به نفع این تیم سوت بزند. گل محمدی نیز در پاسخ به او گفت: طبق مقررات حضور گروه داوری در هتل تیم‌ها خلاف قانون است. در این لحظه یکی از خبرنگاران هرمزگانی در اعتراض به گل محمدی گفت چرا شما به جای پرداختن به تیم خودتان تقصیر را بر گردن بقیه می‌اندازید؟ حاشیه‌ها را لیدرهای پرسپولیسی شروع کردند. سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این خبرنگار گفت: یعنی می‌گوید سنگ را هواداران پرسپولیسی انداخته‌اند؟

 

در این لحظه بین خبرنگاران تهرانی و هرمزگانی درگیری لفظی ایجاد شد و گل محمدی در ادامه درباره عملکرد آلومینیوم در این بازی نیز تصریح کرد: آلومینیوم با توجه به تغییراتی که در تیمش داشت خوب بازی کرد. من در مصاحبه قبل از بازی هم گفتم که امیدوارم آلومینیوم در لیگ بماند، چون حق این مردم است که تیم لیگ برتری داشته باشند.

گل‌محمدی در مورد آلومینیوم هرمزگان گفت: این تیم خوب بازی کرد و به آلومینیوم شوک وارد شده. من به تماشاگران جنوبی همواره احترام می‌گذاشتم. مشکلاتی هم که در ورزشگاه وجود داشت فقط مختص به این ورزشگاه نیست و مربوط به کل ورزشگاه‌های ایران است. این تیم با هوادارانی که دارد شایسته حضور در لیگ برتر است و امیدوارم در لیگ بماند و آینده موفقی داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: این دوازدهمین بازی بود که نباختیم و روند خوبی را تا اینجا طی کرده‌ایم. امروز هم برای برد آمده بودیم اگر از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده می‌کردیم اکنون3 امتیاز را گرفته بودیم و روند خوبمان را ادامه می‌دادیم اما با شرایطی که بازی داشت همین یک امتیاز هم خوب بود و جایگاه ما را در جدول بهتر می‌کند.
 

سرمربی پرسپولیس همچنین با بیان این که این دوازدهمین بازی است که نباختیم، مطرح کرد: روند خوبی را مطرح کردیم. در بازی امروز هم برای کسب سه امتیاز آمده بودیم و اگر از موقعیت‌هایمان در نیمه اول استفاده می‌کردیم با سه امتیاز بازی از زمین خارج شده بودیم، اما در این وضعیت یک امتیاز هم خوب بود و جایگاهمان را در جدول بهتر کرد. هر چند که همه می دانند که جایگاه پرسپولیس این نیست. ما به آینده امیدواریم و با توجه به حمایت هواداران می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)