یکشنبه اسفند(۱۲:۰۴)

مرجع خبری پرسپولیس : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به قهرمانی در لیگ برتر امید داریم و “وینگادا” تنها خواسته‌ است انگیزه بیشتری به بازیکنان بدهد.

عباس انصاری‌فرد پیرامون صحبت‌های “ادواردو نلو وینگادا” سرمربی پرسپولیس مبنی بر کمتر شدن شانس قهرمانی

 پرسپولیس در لیگ برتر و افزایش شانس استقلال تهران برای کسب این عنوان،‌ اظهار کرد: خیر، واقعا چنین چیزی نیست و پرسپولیس همچنان در رقابت‌های لیگ برتر یکی از شانس‌های مهم قهرمانی است؛ وینگادا با صحبت‌هایی که پس از بازی با برق داشت، تنها خواسته انگیزه بیشتری به بازیکنان تیم برای شش مسابقه باقی‌مانده در لیگ بدهد که از این نظر کار او حرفه‌ای است.

وی درباره تساوی پرسپولیس مقابل برق نیز گفت: بازی خوبی نبود و برای تیم پرسپولیس کار به سختی دنبال می‌شد؛ زمین مسابقه واقعا کیفیت لازم را نداشت و بازیکنان پس از مسابقه می‌گفتند که “انگار روی زمین آسفالت با کفش استوک‌دار بازی می‌کردیم”؛ واقعا کنترل توپ برای بچه‌های ما دشوار بود که متاسفانه نتوانستیم یک بازی قابل قبول و استاندارد را در آن زمین انجام دهیم.

انصاری‌فرد درباره شرایط بدنی بازیکنان تیمش که مورد انتقاد او بوده نیز  گفت:

 تیم ما مشکل بدنی دارد منظورم از این صحبت این بوده که ما بازیکنان مصدوم بسیاری داریم که نمی‌توانند با آمادگی کامل در خدمت تیم باشند. برای مثال مازیار زارع که این روزها برای پرسپولیس گلزنی می‌کند را به سختی و همراه با مشکلات زیادی به دیدار با برق رساندیم. همچنین فشردگی بازی‌های لیگ و مسابقات تیم ملی، کریم باقری را از نظر بدنی با شرایط دشواری روبرو کرده است.

وی افزود: مصدومیت علی کریمی، پتروویچ و برخی بازیکنان دیگر هم مزید بر علت است که فشردگی و شرایط مسابقات، برای ما بوجود آورده است؛ ضمن اینکه بعضی از بازیکنان دیگر و سالم ما هم هنوز در آن حد از آمادگی بدنی مطلوب قرار ندارند.

انصاری‌فرد گفت: البته نمی‌خواهیم با وجود چنین شرایط، عملکرد “پرویز کماسی” مربی بدنساز سابق پرسپولیس را زیر سوال ببریم؛ ما به کماسی احترام گذاشته و کارش را تایید می‌کنیم اما بالاخره شرایط مختلف باعث بوجود آمدن این وضعیت شده است. ما حتی خواهان ادامه همکاری با کماسی هم بودیم اما او خودش نخواست که دیگر به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

وی گفت: امیدواریم با حضور مربی بدنساز جدید تیم که همراه با وینگادا به پرسپولیس آمده، شرایط فیزیکی و بدنی بازیکنان ما روز به روز بهتر شده و از امکان مصدومیت دوباره آنها بکاهد. او مربی خوبی است که فکر می‌کنیم می‌تواند در تیم ما موفق باشد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا کمتر شدن شانس قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، منجر به جدی‌ گرفتن بیش از پیش مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برای این تیم خواهد شد، گفت: درست است؛ ما در حال حاضر با توجه به شرایط فعلی، بیش از پیش نسبت به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و همچنین جام حذفی نگاه جدی داریم؛ برای حضور قدرتمندانه در این بازی‌ها برنامه داریم، ضمن اینکه به هیچ وجه نسبت به کسب موفقیت و قهرمانی در لیگ برتر هم امیدمان را از دست نخواهیم داد.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)