مرجع خبری پرسپولیس : انصاری‌فرد مذاکره با پریرا را تکذیب کرد
در شرایطی که با توجه به وضعیت پرسپولیس احتمال دگرگونی در کادر فنی پرسپولیس بیش از قبل به نظر می رسد، ایپنا از مذاکرات پنهانی عباس انصاری‌فرد با کارلوس آلبرتو پریرا برزیلی خبر داده است. به نوشته این سایت، درحالی که علی دایی نزدیک‌ترین گزینه به نیمکت پرسپولیس است و حسین هدایتی برای حضور او در پرسپولیس تلاش می‌کند، عباس انصاری‌فرد از چندی قبل مذاکراتی را با مدیر برنامه‌های کارلوس آلبرتو پریرا انجام داده و فعلا منتظر پایان فصل و روشن شدن تکلیف همکاری با نلو وینگادا است. گفته شده که مدیرعامل و رییس هیات مدیره بر سر این مساله هم دچار مشکل شده‌اند، حال آنکه انصاری‌فرد مثل همیشه دست به تکذیب زده و مدعی شده که مذاکره‌ای در این‌باره نداشته است.

مرجع خبری پرسپولیس : لغو قرارداد Uhlsport با پرسپولیس 
شرکت آلمانی Uhlsport آلمان که در دو فصل اخیر البسه پرسپولیس را تامین می‌کرد فصل آینده با این باشگاه همکاری نمی‌کند. با وجود اینکه قرارداد طرفین تا سال آینده نیز اعتبار داشت اما مسؤولان این تولیدی بین‌المللی به دلیل تخلف پرسپولیسی‌ها در اجرای مفاد قرارداد بصورت یکطرفه این قرارداد را لغو کردند. در روزهای پایانی سال گذشته به یکباره لباس‌های تولیدی مجید به واسطه علی کریمی در تمرینات پرسپولیس استفاده شد در صورتی که طبق قرارداد پرسپولیسی‌ها در تمام تمرینات، مسابقات و مسافرت‌ها باید از البسه Uhlsport استفاده می‌کردند. با این حال جالب است که اگر عباس انصاری‌فرد در راس کار بماند نه

 از لباس‌های مجید بلکه با تولیدی حصاری کار می‌کند که از حالا کیفیت پایین لباس‌هایش، ستاره‌های پرسپولیس را دمغ کرده است. Uhlsport تا پایان رقابت‌های حذفی و مرحله گروهی لیگ قهرمانان لباس‌های پرسپولیس را تهیه خواهد کرد و از آن به بعد ستاره‌های سرخپوش باید دوباره به لباس‌های تولید داخل که چندان با سلیقه‌شان سنخیت ندارد، کنار بیایند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)