شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۷/ شهریور/ ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
  |   نظرات: ۸ نظر
4,580 نفر بازدید

آرام‌طبع: به خاطر همبازیانم توافق کردم/ اتفاقات پرسپولیس را بگویم برایم گریه می‌کنید!

پرسپولیس نیوز : بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این باشگاه رفتارهای خوبی با من نشد و اگر بخواهم آنها را بازگو کنم مردم برایم گریه خواهند کرد.
محمدامین آرام‌طبع ، در خصوص توافقش با باشگاه پرسپولیس گفت: امروز با من تماس گرفته شد تا به باشگاه بروم. من هم با وجود اینکه پیش از این زیاد اذیت شده بودم به این باشگاه رفتم و با آقای گرشاسبی جلسه‌ای برگزار کردیم و درنهایت به توافق رسیدیم تا من یک چک مدت‌دار از باشگاه بگیرم و از شکایتم صرف‌نظر کنم.

وی‌ ادامه داد: من به احترام باشگاه پرسپولیس و دوستانی که در این تیم دارم از شکایتم صرف‌نظر کردم. دوستانی در پرسپولیس دارم که زحمات زیادی می‌کشند و این تیم می‌خواهد در لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و من نخواستم خللی در موفقیت‌های این تیم به وجود بیاید اما پرسپولیسی‌ها با من رفتار خیلی بدی داشتند و می‌توانید از علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، وحید امیری، محسن ربیع‌خواه و… بپرسید که چه رفتار بدی با من در پرسپولیس شد. با وجود همه این اتفاق‌ها برای اینکه برای پرسپولیس مشکلی پیش نیاید من از شکایتم گذشتم و با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیم.

بازیکن سابق پرسپولیس افزود: اما در این بین متأسفانه برخی افراد ناآگاه به صفحه شخصی من حمله کرده بودند و فحش‌های زیادی را برایم نوشتند اما آنها از واقعیت ماجرا خبر ندارند. اگر روزی بخواهم اتفاقاتی که در پرسپولیس با من شد را بگویم می‌توانم به اندازه یک کتاب صحبت کنم و همه برایم گریه کنند چون رفتار خوبی در این تیم با من نشد. من بازیکن با رزومه‌ای بودم و به پرسپولیس آمدم تا به این تیم کمک کنم اما برخی‌ها در این تیم با من رفتار خوبی نکردند که من آنها را نمی‌بخشم. آن عده‌ای که در اینستاگرام به من فحاشی کردند هوادار واقعی پرسپولیس نبودند و من حساب آنها را از هواداران واقعی این تیم جدا می‌دانم اما آنها باید در آن دنیا پاسخ اتهامات و دشنام‌هایی را که به من دادند را بگیرند. من نخواستم برای پرسپولیس مشکلی ایجاد شود و به همین دلیل با وجود اتفاقاتی که رقم خورده بود با این باشگاه به توافق رسیدم. جا دارد از همین طریق از آقایان دهقان، ابراهیمی و گرشاسبی که زحمات زیادی کشیدند تشکر و قدردانی کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “آرام‌طبع: به خاطر همبازیانم توافق کردم/ اتفاقات پرسپولیس را بگویم برایم گریه می‌کنید!”

 1. پرسپولیس 5 گفت:

  ۲

  ۰

  ولی من همون موقع بارها به خاطر تو گریه کردم ،چون عمق فاجعه ای که درش قرار داشتی را درک میکردم . ایشالله همیشه موفق باشی پسر با معرفت .

 2. پرسپولیسی آتیشی گفت:

  ۸

  ۱

  خداروشکر

 3. محمدحسین گفت:

  ۱۳

  ۵

  ما به حال مملکت گریه میکنیم نه تو اخه چرا مثلا واسه ت گریه کنیم چون میلیاردی پول گرفتی؟
  البته پولته نمیشه توقعی داشت حقته بایدم بگیری ولی این دیگ مسخره س که واسه ت تو گریه کنیم

 4. قلندری گفت:

  ۱۲

  ۱۱

  آقای آرام طبع به خاطر رفتار خوب و توافق با باشگاه ما از طرف هوادارانی که با شما بدرفتاری کردند معذرت می خواهیم و تشکر و قدردانی می کنیم. ان شاالله روزی به پرسپولیس برخواهی گشت. دوستت داریم. مردی

 5. مهرشاد گفت:

  ۲۳

  ۱

  بازم دمت گرم که شعورت از بعضیا خیلی بیشتره

 6. مسافر گفت:

  ۱۵

  ۳

  مرسی جوون …ناراحت نباش دنیا و زمونه به کی وفا کرده که به تو بکند ….همیشه جواب خوبی همین بوده ناراحت نباش…..به هر حال بابت گذشت و معرفتد از تو تشکر و قدر دانی میکنیم …ممنون مرسی جوون

 7. رامین احمدوندبروجرد گفت:

  ۷

  ۱۱

  بروخودتوسیاه کن،تومیتونستی فعلاموافقت بکنی تااین خطرازسرپرسپولیس بگذره بعدمیومدی پولتومیگرفتی،لطفاسرپرسپولیس منت نزار.بدون اومدی پرسپولیس اسمت اومدسرزبونا

 8. حسن گفت:

  ۹

  ۷

  شما بفرما، ما قول میدیم گریه نکنیم

پیشنهاد

تبلیغات

کسب و کار

دعوت به همکاری

همکاری با پرسپولیس نیوز

 
آمار بازدید:

بازدید امروز: 52873 بازدید

بازدید دیروز: 68958 بازدید

بازدید کل : 9206946 بازدید

افراد آنلاین: 28 نفر