پنج شنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۸:۵۷
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲/ فروردین/ ۷۷۳ - ۵:۴۱
  |   نظرات: بدون نظر
100 نفر بازدید

آشتی کنان کارلوس کیروش و رویانیان در ورزشگاه آزادی

خبرگزاری پرسپولیس : در شب پیروزی پرسپولیس برابر آلومینیوم در ورزشگاه آزادی محمد رویانیان و کارلوس کیروش نشستند حسابی خوش و بش کردند.

 کارلوس کیروش و محمد رویانیان در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی ۹۰ دقیقه فرصت داشتند تا گلایه های شان را رودررو به هم بگویند.

محمد رویانیان ، مدیر باشگاه پرسپولیس روز گذشته در گفت و گویی با یکی از خبرگزاری ها گلایه کرده بود که بازیکنان پرسپولیس دلخور از اردوهای تیم ملی بر می گردند.

 

این گفته ها که استدلالی منطقی پشتش بود باعث دلخوری سرمربی تیم ملی شد چون بر اثر ترجمان این گفته ها برای کیروش ، او این طور برداشت کرده بود که پرسپولیسی ها گمان دارند اردوی تیم ملی سبب تشدید اختلافات ملی پوشان پرسپولیس و مانوئل می شود چون مانوئل و کروش با یکدیگر ارتباط خوبی ندارند.

حرفهایی که البته با چنین لحنی از سوی مدیر پرسپولیس مطرح نشده بود و در این شرایط بحرانی ملی اختلاف جدید میان کیروش و باشگاه پرسپولیس تنها به بحران فوتبال ملی می افزود اما  با تلاش امید نمازی دستیار کارلوس و همکاری صمیمی محمد رویانیان ، مدیر پرتلاش پرسپولیسی ها ، این سوء برداشت خیلی زود ختم به خیر شد تا دوباره کیروش و رویانیان که ۹۰ دقیقه و در طول بازی پرسپولیس ، فرصت داشتند برای هم از گلایه های شان سخن بگویند ، به خیر و خوشی به اختلافات پایان دهند و به روزهای خوش پیش رو فکر کنند. پرسپولیسی ها هم در این ۹۰ دقیقه توانستند دومین برد فصل شان را در ورزشگاه آزادی کسب کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 64775 بازدید

بازدید دیروز: 146260 بازدید

بازدید کل : 86805877 بازدید

افراد آنلاین: 472 نفر