دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۳:۱۴
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۸/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱
  |   نظرات: ۶ نظر
3,123 نفر بازدید

استوکس و اوساگونا در لیست آسیایی پرسپولیس/صدور آی‌دی کارت برای ۲۵ بازیکن

پرسپولیس نیوز: آیدی کارت های لیگ قهرمانان پرسپولیس برای ۲۵بازیکن و بیست عضو کادر تیم و باشگاه صادر شد.

تیم فوتبال پرسپولیس شنبه شب با تمام بازیکنان خود، تهران را به قصد دوحه ترک می کند و آیدی کارت های لیگ قهرمانان پرسپولیس برای ۲۵بازیکن و بیست عضو کادر تیم و باشگاه در حالی صادر شد که مدیرعامل باشگاه ترجیح داد برای خودش ایدی کارت صادر نشود تا همه اعضای کادر تیم دارای ایدی لیگ قهرمانان باشند تا در ورود به استادیوم با مشکلی مواجه نشوند.

اقامت پنج روزه در دوحه و شش روزه در امارات

با تایید یحیی گل‌محمدی هر ۲۵ بازیکن پرسپولیس برای بازی با الدحیل راهی دوحه خواهند شد و امام‌وردی معاونت ورزشی باشگاه برای صدور ویزا و خروجی اعضای تیم پیگیری های لازمه را انجام داده است‌.

این تصمیم به این دلیل اتخاذ شده که پرسپولیس برای انجام دو بازی با الدحیل و الشارجه ظرف روزهای اتی بیشتر خارج از ایران برنامه های تمرینی خود را دنبال خواهد کرد و به همین دلیل با توجه به اقامت پنج روزه تیم در دوحه و شش روزه در امارات ضرورت دارد که همه بازیکنان در تمرینات تیم حضور داشته باشند.

برزگر هم مسافر شد

در همین این ارتباط با توجه به برنامه های تیم ملی جوانان، قرار بر این شد که آریا برزگر نیز تیم را همراهی کند.
بدین ترتیب حضور این‌بازیکن در سفر دوحه نیز قطعی شد.

برگزاری جلسات ستاد آسیایی

جلسه ستاد اسیایی باشگاه پرسپولیس نیز با حضور انصاری فرد،پیروانی و معاونین و برخی مدیران باشگاه (اسفندیاری،فارسیان، امام وردی،حسینی، خبیری،یلوه، قدوسی)طی روزهای گذشته و امروز برگزار شده است.

صدور آیدی کارت برای ۲۵ بازیکن و ۲۰عضو کادر تیم و باشگاه

همچنین طبق اعلام امیر علی حسینی آیدی کارت کمیته برگزاری لیگ قهرمانان آسیا برای ۲۵بازیکن و ۲۰عضو کادر تیم و باشگاه شامل مدیر تیم، هفت مربی، مدیر رسانه‌ای، افسر امنیتی، پزشک و فیزیوتراپ، سه ماساژور و سه عضو تدارکات ، مدیر امور بین الملل و معاونت اجرایی باشگاه می باشد‌.

تغییرات در فهرست آسیایی

اسامی کادر فنی جدید و استوکس و اوساگونا هم در آخرین فهرست به کنفدراسیون اعلام و نام ماهینی، احمدزاده و همتی از لیست خارج شد و برای دو بازیکن خارجی و کادر فنی جدید تیم نیز آیدی کارت صادر شد.

انصاری فرد قید آیدی کارت را زد

از سوی دیگر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با صدور آیدی کارت لیگ قهرمانان آسیا برای خود و برخی معاونین باشگاه مخالفت کرد تا ایدی کارت های کنفدراسیون فوتبال اسیا برای تمامی اعضای کادر تیم و فقط دو نماینده از باشگاه صادر شود.حسینی تاکید کرد کنفدراسیون فوتبال اسیا طبق مقررات فقط برای بیست نفر به عنوان اعضای کادر تیم و باشگاه ایدی کارت لیگ قهرمانان را صادر می کند و این اقدام مدیر عامل باشگاه نشان از توجه ویژه ایشان به تک‌تک‌ اعضای زحمتکش کادر تیم‌دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “استوکس و اوساگونا در لیست آسیایی پرسپولیس/صدور آی‌دی کارت برای ۲۵ بازیکن”

 1. امیرم گفت:

  ۳

  ۳

  جرا روز قبل بازی یعنی دوشنبه تمرین نداره تیم؟

 2. فواد گفت:

  ۱۲

  ۰

  دوستان ۶یا۶۶ب سامانه۳۰۳۰یادمون نره.تیم مابااین همه هوادارماشاالله نبایدلنگ هیچ چی باشه

 3. آریا گفت:

  ۹

  ۰

  درود بر حاج حسن انصاری فرد که از جنس فوتبال و پرسپولیس هستند. امید وارم بتواند براحتی مطالبات بازیکنان , خصوصا بازیکنان خوب خارجی را به موقع پرداخت نماید. استوکس بهترین خرید امسال بوده است.

 4. بهنام666666 گفت:

  ۲

  ۹

  استوکس مهاجم خوبیه ولی باید آماده تر شه ولی اوساگونا زیاد جالبه نیست تقریبا مث منشا فیزیکی ولی گل نزن البته منشا قدرت خوب حمل م داشت

 5. Hosein گفت:

  ۲۲

  ۱

  چرا ورزشگاه نمیان؟ چرا حمایت نمیکنین؟ چرا همش شعار میدین؟! اینجوری ک نمیشه اکثر( تقریبا تمام ) بازیا ورزشگاه خالیه – ما باید بریم ورزشگاه ک مثل طرفدارای تیمای اروپایی همیشه بگیم تشنه قهرمانیم نه اینکه خالی بزاریم

 6. پرسپولیس بزرگ گفت:

  ۲۶

  ۱

  دورود بر مدیر عامل شریفمون سپاس از تمام زحماتی ک برا تیم میکشی ما هواداراهم همه جوره پشتت هستیم و از طریقه سامانه ب عشقپولیسمون کمک خواهیم کرد و همینطور ورزشگاه رو بیشتر پیش جهنم خواهیم کرد برای حریفانمان و انشالله با درایت یحی خان عزیز و تلاش بیش از حد بازیکنان همه جامهارو درو خواهیم کرد.لیگ و حذفی ک واس ماس انشالله قهرمانی آسیا هم با این کادر بهش اضافه میشه❤❤❤

آمار بازدید:

بازدید امروز: 42279 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20775219 بازدید

افراد آنلاین: 34 نفر