پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۰۹
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
  |   نظرات: ۳ نظر
3,114 نفر بازدید

اظهارنظر ناظر بازی پرسپولیس و سپاهان از اتفاق رخ داده در بازی

پرسپولیس نیوز: ناظر بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان به اتفاقات رخ داده در جریان و بعد از این بازی واکنش نشان داد.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اتفاقات  بازی روز گذشته تیم‌های پرسپولیس و سپاهان گفت: من به عنوان ناظر بازی اجازه انجام مصاحبه در این باره را ندارم و تمام اتفاقاتی که رخ داده را به صورت مستند و مکتوب به مقامات مربوطه ارائه خواهم کرد.

وی در خصوص اینکه شایعه می‌شود برانکو با او برخوردی داشته!، افزود: باز هم تأکید می‌کنم که به عنوان ناظر بازی اجازه مصاحبه ندارم، اما همه کسانی که مرا می‌شناسند می‌دانند که همه اتفاقات را گزارش خواهم کرد!

محمودزاده در پاسخ به این سؤال که چرا بعد از بازی مقابل رختکن پرسپولیس حاضر شده و آیا این کار دلیلی داشت، گفت: هیچ دلیلی خاصی نداشت، چرا که من به عنوان ناظر بازی وظیفه دارم رختکن سپاهان و پرسپولیس را قبل و بعد از بازی مراقبت کنم. مطمئنا هر اتفاقی که در خصوص خودم یا بازی رخ داده باشد را گزارش می‌کنم و در این باره شک نکنید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “اظهارنظر ناظر بازی پرسپولیس و سپاهان از اتفاق رخ داده در بازی”

 1. محمدی گفت:

  ۰

  ۰

  اگر نظرات را چاپ نمیکنین پس چرا جا برای اظهارنطر باز کردین؟!!!

 2. arya گفت:

  ۰

  ۰

  سپاهانی ها این اولین بار نیست که از این اغتشاشات می کنند و سعی در بدنام کردن پرسپولیس را دارند . از ترقه هایی که چشم آن سرباز بیچاره احمدی را کور کرد و آب های آلوده و چندین حرکت از این قبیل نمونه هایی از کارهای ناجوانمردانه سپاهانی ها بوده است.البته امیر قلعه نوعی معمولا هر جا می رود بذر این ناپاکی ها را با خودش برده و می کارد . مانند سالی که مربی تراکتور سازی بود و هنوز که هنوز است تراکتوری ها با پرسپولیس مشکل دارند. قلعه نوعی از طرفی ادعای دوستی و محبت به برانکو را دارد و از طرفی دیگر سعی می کند با حواشی ناجوانمردانه برای پرسپولیس مشکل ساز شود.

 3. محمدی گفت:

  ۰

  ۰

  آقای ناظر محترم آیا گزارش کردی سپاهانیها آعازگر حوادث بودن؟! آیا گزارش ایجاد التهاب توسط قلعه نوعی و برخی نیمکت نشینان سپاهان را کردی؟! آیا گزارش نردی که در طول مسابقه براحکو حرکخ خاصی نشان نداد و در اخر بازی فقط به کم گرفتن وقت اضافی از سوی داور داشته؟ آیا با اون همه وقفه در بازی توسط برخی نیمکت نشینان سپاهان و برخی بازیکنان سپاهان و اون همه تعویض وقت تلف شده فقط سه دقیقه بکد یا حدود ۸ دقیقه؟!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10138 بازدید

بازدید دیروز: 26609 بازدید

بازدید کل : 24345108 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر