پنج شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۳:۵۲
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۱/ خرداد/ ۱۳۹۷ - ۳:۰۲
  |   نظرات: ۵ نظر
5,890 نفر بازدید

اعتراف سازمان لیگ به اشتباه عجیبش: در درج کلمه میزبان و مهمان اشتباه کردیم!

پرسپولیس نیوز : مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: در ج کلمه اشتباهی میزبان در جدول ارایه شده به رسانه ها و نمایندگان تیم ها باعث سردرگمی شد.

سعید فتاحی در مورد اشتباه پیش آمده در اعلام میزبانی و میهمانی تیم ها در قرعه کشی هجدهمین دوره لیگ برتر اظهار داشت: در پایین جدولی که در اختیار رسانه ها و نمایندگان باشگاه ها در مراسم قرعه کشی قرار داده شد به اشتباه نوشته شده بود: « اعدادی که در خانه بنفش قرار دارند میزبان هستند » حتی مثال درج شده بعد از این جمله نشان می داد که این کلمه به اشتباه میزبان حک شده بود و باید عنوان می شد اعدادی که در خانه بنفش قراردارند میهمان هستند.

وی افزود: همین مساله باعث سردرگمی برخی نمایندگان رسانه ها و نمایندگان تیم ها در قرعه کشی شد. به این ترتیب اعلام می شود که برنامه صحیح وترتیب صحیح میزبانی و میهمانی تیم ها در نیم فصل اول لیگ برتر هجدهم به شرح برنامه اعلام شده ذیل است:

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

5 Responses to “اعتراف سازمان لیگ به اشتباه عجیبش: در درج کلمه میزبان و مهمان اشتباه کردیم!”

 1. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۱۱

  ۱

  هوادارنی که درتهران هستند هرچه زودتر جلوی وزارت ورزش وباشگاه شعارها واعتراضات خود را بیان کنندنسبت به وضعیت فعلی پرسپولیس که الان نماینده ایران توی آسیا هست وهمچنین عم عدالت بین پرسپولیس وکیسه که تیم دوم پایتخت با ۱۵ الی ۲۰ میلیارد بازیکنش را میخواد تمدید کنه ولی پرسپولیس از تمدید بازیکنان این فصلش عاجزه به نظربوی دسیسه میاد که پرسپولیس بشه یک تیم معمولی ومیانه جدولی مثل زمان سرمربیگری درخشان هوادارن به خصوص تهرانی ها اگر غیرت وتعصب دارید اگر نمیترسید اگر تیمتان را عاشقانه دوست دارید هر چه زودتر نسبت به این وضعیت اعتراضات وشعارهای خودتان را جلوی وزارتخانه وباشگاه صریحا بیان کنید تا دیر نشده وهمه جامهای این فصل را به تیم کیسه شاهنشاهی ندادند سریعا عجله کنید عاشقان پرسپولیس…..

 2. شهرام گفت:

  ۳

  ۰

  سلام به هوادارهای عزیز و همیشه ظلم دیده پرسپولیس. میخواستم هشدار بدم که بدخواهان کمر به نابودی تیم محبوب مان بسته اند. اولین جرقه آن زمانی زده شد که این گرشاسبی استقلالی رو مدیرعامل کردن. اگه زود اقدامی نشه سرنوشتی بدتر از تراکتور فصل قبل خواهیم داشت. چطور هوادارهای استقلال با اینکه زمین و زمان در اختیارشان است همیشه طلبکارند و مدام دم در وزارت ورزش اطراق کردن بعد ما (مخصوصا هوادرهای تهرانی) دست به زانو تو خونه هامون نشستیم. آخه مگه میشه یک تیم فقط ۱۵ میلیارد برای یک بازیکن هزینه کنه بعد ما تو تمدید بازیکنامون مشکل داشته باشیم. شجاعیان و آقاخان ۴میلیاردی رو کجای دلم بزارم. بپا خیز هوادار بپا خیز که دارن سر تیممون رو میبرن

 3. MOJTABA3 گفت:

  ۱۰

  ۰

  ینی یه مشت کیسه کش بی سواد هستین شماها

 4. دل سرخ گفت:

  ۸

  ۱

  اول باشگاه با این عنتر برخورد کنه بعد هودار تو بازیاش یه حال اساسی بهش بده بفهمه عرف چیه مرتیکه جیرخوار اتیش گرفته برانکو جلسه نرفته سوزش از اونجاس حرومزاده ها میخوان به هر طریقی میتونن سر پرسپولیس ببرن این از این جیر خوار وزارت ورزش کیسه کش ۱۵ میلیارد برا تیام دادن پرسپولیس تیم مردمی مظلومه هودار هوشیار باشی

 5. Kowsar گفت:

  ۸

  ۲

  برنامه خوبی برا پرسپولیس نیس!
  هفته های آخر بازی های سنگین… :/
  و هفته های اول کلا با تیم های خوزستانی (جز پدیده ک هفته اوله) :/
  به امید هتریک قهرمانی

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15345 بازدید

بازدید دیروز: 46462 بازدید

بازدید کل : 963603 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر