شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۶:۴۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۲۲/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹
  |   نظرات: ۷۹ نظر
3,434 نفر بازدید

الدحیل ۲-۰ پرسپولیس / شوک ۱۵ دقیقه‌ای در ابتدای راه

پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال پرسپولیس در اولین مسابقه مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل شکست خورد.

تیم پرسپولیس در اولین مسابقه خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه شهر دوحه قطر به مصاف تیم الدحیل رفت که مسابقه با نتیجه ۲ بر صفر به سود الدحیل به پایان رسید.

این نخستین شکست پرسپولیس با گل‌محمدی است. پرسپولیس در این مسابقه در ۱۳ دقیقه اول سردرگم و آشفته بازی کردند و غافلگیر شد و دو گل خوردند. بعد از آن سرخپوشان بیشتر دقایق صاحب توپ و میدان بودند که حاصلی برای پرسپولیس نداشت. الدحیل هم در همان یک ربع اول مسابقه از اشتباه‌های عجیب بازیکنان پرسپولیس نهایت استفاده را برد و سه امتیاز را گرفت. حتی در صحنه گل اول بازیکنان پرسپولیس به جای بازی دنبال داور بودند تا به او اعتراض کنند! هر چند این گل طبق اعلام کارشناسان خطا بود ولی اعتراض باعث شد که بازیکنان مسابقه را رها کنند. گل دوم هم با پاس اشتباه مهدی ترابی به ثمر رسید. بعد از آن پرسپولیس حملات بیشمار و بی حاصلی روی دروازه حریف قطری انجام داد.

داور:عظیم موف عزیز( ازبکستان)

کمک داوران: سرازیت دینوف رسلان – عثمانوف آلی شهر( ازبکستان)

کارت زرد:مادیبو، احمد یاسرآ مانژوکیچ ( الدحیل قطر)

کارت قرمز:-

گل: مانژوکیچ( دقیقه ۵)، ادمیلسون( دقیقه۱۳) برای الدحیل قطر

ترکیب پرسپولیس ایران: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، محمد نادری، محسن ربیع‌خواه( از دقیقه ۸۰ امید عالیشاه)، احمد نوراللهی، بشار رسن، مهدی ترابی( از دقیقه ۴۶ اوساگونا)، وحید امیری و علی علیپور( از دقیقه ۶۳ آنتونی استوکس).

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

ترکیب تیم الدحیل قطر: کلود امین، محمد موسی، مهدی بن عطیه، احمد یاسر، کوانگ سون( ۸۳ – خالد محمد)، ادمیلسون، کریم بوضیاف، مانژوکیچ، سلطان البریک( ۹۰+۲محمد عایش) ، المعز علی( ۸۵- عفیف) و عاصم مادبو.

سرمربی: رگراگوای

دقیقه ۵:

ارسال بازیکنان الدحیل در محوطه جریمه به مانژوکیچ رسید و او هم با یک ضربه سر توپ را پاس داد که مدافعان پرسپولیس به داور اعتراض کردند و بازیکن الدحیل هم توپ را دوباره در محوطه جریمه روی سر مانژکیچ فرستاد و او هم بدون حضور بازیکن مزاحم توپ را تبدیل به گل اول الدحیل کرد.

دقیقه ۹:

پرسپولیس یک فرصت عالی گلزنی به دست آورد و ضربه کاشته ارسالی روی دروازه در محوطه جریمه به بازیکنان پرسپولیس رسید که آنها نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند و کلود امین دروازه بان در دو مرحله پیاپی توپ را دفع کرد.

دقیقه ۱۱:

ضربه کاشته الدحیل از پشت محوطه جریمه را احمد یاسر زد که توپ از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۱۳:

مهدی ترابی به اشتباه با ضربه سر توپ را به بازیکن الدحیل پاس داد و او هم پشت محوطه جریمه به خوبی ادمیلسون مهاجم برزیلی تیم الدحیل را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او هم با یک شوت دقیق از زاویه بسته گل دوم الدحیل را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۵:

ضربه کرنر پرسپولیس را ترابی روی دروازه فرستاد که مدافعان الدحیل توپ را به راحتی دفع کردند.

دقیقه ۱۷:

ترابی یکبار دیگر برای پرسپولیس ضربه کرنر زد که این مرتبه هم این کرنر حاصلی برای سرخپوشان نداشت.

دقیقه ۲۳:

ضربه کاشته الدحیل را این مرتبه مدافعان پرسپولیس به خوبی برگشت دادند.

دقیقه ۳۶:

ترابی ضربه کاشته پرسپولیس را از پشت محوطه جریمه روی دروازه الدحیل فرستاد که مدافعان توپ را دفع کردند.

دقیقه ۳۸:

ادمیلسون ضربه کرنر الدحیل را زد که مدافعان توپ را دفع کردند. توپ برگشتی بازهم به ادمیلسون رسید این مرتبه ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه ۴۰:

علی علیپور با دست توپ را کنترل کرد و وارد محوطه جریمه الدحیل شد که داور خطای هند مهاجم پرسپولیس را اعلام کرد.

دقیقه ۴۲:

خطای شدید مادیبو روی مهدی ترابی باعث مصدومیت ترابی و تعویض ستاره پرسپولیس شد.

دقیقه ۴۵:

نوراللهی ضربه کرنر پرسپولیس را زد که این کرنر هم برای سرخپوشان حاصلی نداشت.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۶ :

ضربه کرنر پرسپولیس بازهم بی حاصل بود و این کرنر هم مانند تمام کرنرهای نیمه اول به راحتی از دست رفت.

در دقیقه ۵۷ اوساگونا در شش قدم الدحیل متوقف شد و در یک صحنه مشکوک به پنالتی، داور ادامه بازی را اعلام کرد.

دقیقه ۶۰:

علی علیپور در محوطه جریمه سرنگون شد ولی داور بازهم اعتقادی به پنالتی نداشت و دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۶۲:

ضربه کاشته نوراللهی را دروازه بان الدحیل با مشت دور کرد.

دقیقه ۶۵:

معز علی بازیکن الدحیل پشت محوطه جریمه پرسپولیس دچار مصدومیت شد.

دقیقه ۶۹:

ارسال محمد نادری را دروازه بان تیم الدحیل با مشت دور کرد.

دقیقه ۷۱:

وحید امیری توپ را روی دروازه الدحیل ارسال کرد و توپ به استوکس رسید و ضربه سر او از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۳ الدحیل پشت هجده قدم پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته شد. شوت محکم معزعلی از کنار دروازه بیرانوند عبور کرد.

در دقیقه ۸۲ ماریو مانژوکیچ روی خلیل زاده خطا کرد و از داور کارت زرد گرفت.

در دقیقه ۸۳ شوت محمد نادری با اختلاف از کنار دروازه میزبان گذشت.

در دقیقه ۸۷ شوت مادیبو از روی دروازه میهمان به بیرون رفت.

دفاع بسته الدحیل همه راه های نفوذ را بسته اند.

داور برای نیمه دوم، سه دقیقه وقت اضافه در نظر گرفت.

در دقیقه ۹۲ ضربه سر استوکس در دستان گلر الدحیل قرار گرفت.

در دقیقه ۹۴ ضربه سر امیری به کرنر تبدیل شد. ارسال کرنر به ضربه کاشته و سانتر عالیشاه با مشت گلر الدحیل دور شد و در یک رفت و برگشت ضربه استوکس به کرنر تبدیل شد. ارسال کوتاه عالیشاه دفع و بازی به پایان رسید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

79 Responses to “الدحیل ۲-۰ پرسپولیس / شوک ۱۵ دقیقه‌ای در ابتدای راه”

 1. شهرام عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  اون دوستانی که میگن استقلالیها ریختن اینجا اشتباه نکنن تهمت زدن درست نیست مخصوصن در مرام پرسپولیسها نیست ، اینها عاشق هستن عاشق پرسپولیس و دوست ندارن لطمه به معشوق بخوره بازی باخت داره انتفاد ها به باخت نیست همانطور که قبل از بازی معلوم شد ترکیب تدافعیه انتقاد شد ، اقا یحیی به پرسپولیس بازی تدافعی نمیاد . سالهاس که میگن حمله حمله پرسپولیس کوبنده ، اگر بخواهی ترسو و محتاط ارنج کنی باز میبازی انتقاد به ترکیب ترسو بود نه به باخت ، این پرسپولیسه نه فولاد و پدیده و نفت اسمش حریفو تو لک میبره یادت باشه در ضمن سرمربیگری تو دو تیم سرخابی با تمام تیمها فرق میکنه کاریزما نداشته باشه کارت تمومه محال بتونه حاشیه ها رو جمع کنی ،

 2. farshad92 گفت:

  ۲

  ۰

  از اول مشخص بود تیم در دفاع راست و هافبک تدافعی دچار مشکل بارها گفته شد دفاع راستی مثل رامین رضاییان و هافبک وسط مثل عزت الهی احتیاج هست ی دفاع وسط برای جانشین سید جلال مثل پور علی گنجی احتیاج داریم

 3. Saman گفت:

  ۰

  ۰

  آقا یحیی من از اونایی نیستم که تا یه باخت بیاریم انتقاد کنم ولی خداوکیلی مگه بازیکنان ایرانی رو نمیشناسید؟همه می‌دونم بازیکنان ایرانی تاکتیک پذیر نیستن اونوقت بعد از اینکه ما ۵ سال ۴۴۲ بازی کردیم یهو نچسیستم رو ۴۵۱ میچینی؟واقغا فکر کردی یهو سیستم عوض کنی جواب میده؟برانکو اینو خوب فهمیده بود که هیچ وقت ترکیب و سیستم رو دست نمی‌زد لطفاً باتجربه تر رفتار کن نشون دادی برا آسیا کم تجربه ای هنوز ولی امیدوارم زودتر به قدرت همیشگی برگردیم وقتی دو صفر عقب افتادیم گفتم چند گل دیگم میخوریم نتونستم بقیه بازی رو ببینم

 4. میثم گفت:

  ۱۴

  ۸

  سلام به پرسپولیسی های واقعی
  اینایی که از ربیعی خواه انتقاد می کنید لازم بهتون بگم همون برانکو که همه الان میزنید تو سر یحیی به ربیع خواه بازی میداد ،دوما کمال تو دربی دیدیم چقد ضعیف بازی کرد و قاعدی چطور راحت جاش گداشت و مشخصه افت کرده ،واقعا جای تاسف داره یحیی فقط ۴ بازی رو نیمکت بود،اونم دو تا برد داره یکی با تراکتور با اون همه مهره و با استقلالم مساوی کرد اگه اشتباه فردی نبود چه بسا میبرد ،اینم بازی پرسپولیس فقط ۱۵ تمرکز نداشت بعد اون توپ و میدون دست پرسپو لیس بود اونم با یه تیم گردن کلفت با این همه هزینه اونم ت و خونه خودش تو زمین خودش حبس بود،هر مربی اشتباه میکنه و هر تیمی شکست میخوره ،دوستانی که بعد دربی همین جا پیام گداشته بودن رسن ثابت باشه و نادری حالا میگن انصاری و رسن بره رو نیکمت به جای این انتقادات عیر منصفانه اگه هوادر واقعی هستی از تیم حمایت کن هنوز بازی اوله،مثل زمان برانکو پشت یحیی باشیم مطمئنم این تیم اگه حمایت بشه کارای بزرگی میکن
  زنده با ارتش سرخ❤❤❤❤❤❤

 5. اولین تیم تاریخ ایران با پوکر گفت:

  ۲۴

  ۱

  شجاع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اخه ؟؟؟؟ تیم بهم ریخت با حرکت ناشیانه و بچگانه ، ما قرار نیست از این توپ رها کردن و ب سمت داور دویدن درس بگیریم ؟؟؟؟ ۵ ماه نیست از اسیا حذف شدیم !! مفت باختیم ، من که چیزی ندیدم از این تیم میلیون دلاری

 6. Sasan گفت:

  ۲۱

  ۶

  آقا یحیی و آقای انصاری فرد لطفاً هرچه سریعتر صادق محرمی رو برای دفای راست جذب کنید عالیشاه رو بفرستید چپ
  شیری تیمو نابود کرده
  یه هافبک دفاعی از نیمه امید بگیرید این ربیع خواه رو اخراج کنید تو رو ناموست یحیی جان

 7. سعیدجم گفت:

  ۲۰

  ۵

  نتیجه انتخاب مربی ایرانی همینه،فوتبال ما برگشت به دوران اعصاب خوردی،چند سال با کیروش و برانکو در آسیا آقایی کردیم و حالا برگشتیم به خونه اول،هیچ کدام از نمایندگان ایران در این فصل لیگ قهرمانان به جایی نمیرسند چون مربیان آماتور دارند،سپاهان هم امشب مقابل ضعیف ترین تیم گروهش برنده شد،عیار واقعی این تیم هم در بازیهای آینده مشخص خواهد شد.

 8. محمد گفت:

  ۱۸

  ۷

  یعنی واقعا متاسف شدم که این حجم وحشتناک از انتقاد رو دیدم که البته شکی ندارم که بعضیاشون استقلالی هستن که برای ایجاد اختلاف اومدن اینجا دترن نظر میدن. اما اونایی که اسم خودشون رو میذارن هواداره پرسپولیس یادتون نره زمان برانکو میگفتیم هرچی برانکو بگه و بخاطر همین موفق شدیم و اگه قرار باشه با اولین باخت انقدر وحشتناک و با نهایت بی انصافی از یحیی انتقاد کنیم پس نباید انتظار موفقیت هم داشته باشیم. بابا بخدا این همون یحیی گلمحمدیِ که توی هر تیمی رفته موفق بوده و آرزو داشتیم سرمربی پرسپولیس بشه. حداقل یکسال بهش فرصت بدین بعد اینجوری بکوبینش و ازش انتقاد کنید. آخه چقدر احساساتی هستیم ما ایرانیها!

 9. محمد علی گفت:

  ۱۶

  ۷

  کالدرون مربی خوبی بود و تازه وقتی که تیم رو شناخته بود با بدرفتاری و ندادن پولش مجبورش کردند از پرسپولیس بره. اما تا کالدرون رفت ظاهراً مشکل مالی پرسپولیس حل شد. کالدرون درست می گفت که همه کار کردند تا من نباشم. تفاوت بازی ترابی در زمان کالدرون و یحیی همه چیز رو نشون میده. البته هواداران هم مقصرند چرا که یک دهم حمایتی رو که از برانکو کردند از کالدرون نکردند. زمان همه چیز رو ثابت میکنه و به زودی می فهمید که کالدرون اگه مونده بود چه پرسپولیسی می ساخت.

 10. سید علی گفت:

  ۱۸

  ۶

  هر سه مربی ،برانکو ، کالدرون و یحیی از ربیع خواه استفاده کردن.ولی هوادارهنوز اینو درک نکرده.نمیدونم چرا؟

 11. Amin گفت:

  ۳۰

  ۶

  این تیم از لحاظ چینش مشکل داره باهمین بازیکنها هم میشه بهترین نتایجو گرفت یحیی هنوز به اون ترکیب نرسیده معلوم نیست ازپس این کار بربیاد یانه فقط زمان مشخص می‌کنه ،امیدوارم بتونه ،یاحق

 12. احسان گفت:

  ۵۷

  ۵

  برانکو رفت چرا هی برانکو برانکو می کنید
  رفت تمام شد باید تیم را جمع و جور کرد پشت کالدرون را الکی خالی کردید با اینکه تازه داشت تیم جون می گرفت می گفتن تیم روی کاکل ترابی می چرخه الان ترابی چیکار می کنه این نشون دهنده طرز بازی گرفتن کالدرون از ترابی بود که فوق ستاره شده یود و الان پاس گل می ده به بازیکن حریف
  یحیی را حمایت کنید و اینقدر فرگوسن بازی در نیارید همین فرگوسن بازیهاتون باعث شد کالدرون را راحت کنار بزارند چون می دونستند هوادار پشتش نیست الانم پشت یحیی را خالی کنید دو روز دیگه باید علی دایی را ببینید و بعدم درخشان
  هنوزم می گم یحیی یه لول از کالدرون پایین تره ولی فعلا گزینه بهتری نداریم پس حمایت کنید تا تیم را طبق تفکراتش بسازه

 13. hji گفت:

  ۱۶

  ۲۸

  جناب آقای یحیی،چرا ربیع خواه و بیرانوند رو بازی میدی،اسم خودت رو گذاشتی سرمربی تو بازی های قبل باید اینقدر فهم و شعور مربی گری داشته باشی که از این دو بازیکن استفاده نکنی…

 14. عشق پرسپولیس گفت:

  ۳۹

  ۶

  باختیم رفت تموم شد دیگه. دوستان فرگوسن که عادت دارن تو باخت به زمین و زمان گیر میدن. مگه باربرانکو هم ۳ تا از السد نخوردیم و بعد رفتیم فینال آسیا. خواهشا دست بردارین از این همه بی احترامی به تیم و بازیکن و دشمن شاد نباشید . هنوز بازی اوله. هیچ اتفاقی نیفتاده. ما انشالله باربرد شارجه ووالتعاون به بازیا برمیگردیم. لطفا حامی تیم باشین. تیم از لحاظ ذهنی برا این بازیا آماده نبود. مطمئن باشین صعود میکنیم و هر روز بهتر میشیم. استوکس هم امیدوارکننده بود. اتشالله تیم خیلی بهتر از این خواهد شد. فقط از تیم و مربی حمایت کنید. قرار نیست فقط تو بردا حامی باشیم. مهم اینه که تو باخت پشت مربی و بازیکن باشیم. الان دیگه انتقاد از بازیکن چیزی رو عوض نمیکنه. بزارین برا پایان فصل. فقط حمایت فقط حمایت. زنده باد پرسپولیس کبیر

 15. پرسپولیس=غیرت گفت:

  ۲۹

  ۱

  ترکیب دفاعی افتضاح بود جای سیدجلال خالی بود و استوکس باید از اول بازی باید کنار علیپور بازی میکرد ما وسط بازیساز نداشتیم

 16. Redmerz گفت:

  ۱۱

  ۴۱

  بیرو بر بلژیک رادو فیکس مهدی رحمتی گلر دوم سال اینده

 17. hadi گفت:

  ۲۰

  ۵۶

  چقدر گفتم گل محمدی دانش مربیگیری ندارد عیار پرسپولیس امروز معلوم شد

  • محمد گفت:

   ۲۱

   ۶

   اگه شیشتقلالی هستی که برو … شو توی … خودتون. اما اگه پرسپولیسی هستی تاسف تاسف تاسف برای اینکه اسم خودت رو میذاری هوادار ولی انقدر احساساتی هستی که با اولین شکست اونم با اشتباه مدافعان شروع میکنی به انتقاد!

  • همه جا قرمز گفت:

   ۱۸

   ۶

   برای شماها اگه یورگن کلوپ هم بیاد تا یه باخت بده پرسپولیس می‌آیین میگن مربی گری بلد نیست یکم حمایت .

 18. امیرالسادات گفت:

  ۲۹

  ۲۲

  سلام
  اتفاقا ترکیب پرسپولیس خوب بود،
  کمال در آمادگی کامل نیست ربیع خواه کدام اشتباه تاثیرگذار داشت که اینقدر به او اعتراض می کنید؟
  سیدجلال در بازی با استقلال ضعیف کار کرد به یحیی حق بدیم که این بازی سید رای بازی نداد.
  فقط به نظر من باید نعمتی به جای شیری دفاع راست بازی کند.

  • محمد گفت:

   ۲۸

   ۱۳

   چرا چرت میگی اگه بازی استقلال رو دیده باشی این کنعانی بود که همش از قاعدی جا میموند نه حسینی. ضمنا ربیع خواه کدام پاس تاثیرگذار داشت منم بلدم بغل دفاع وایستم پاس از مدافعان بگیرم و بدم به دروازه بان. غیر پاس به عقب چکار مثبتی کرد

   • امیرالسادات گفت:

    ۱۳

    ۵

    چرت خودت میگی بی منطق،حیف پرسپولیس هوادارای بی ادب مثل تو داره،شماها هستید همه مربی ها و بازیکن های مارو فراری دادید.

  • امیرالسادات گفت:

   ۱۲

   ۵

   در ضمن شجاع چرا از بازی ایران با ژاپن درس نگرفت؟!
   عینا به همون شکل گل خوردیم!!!

 19. ارتش سرخ گفت:

  ۲۶

  ۲۱

  سلام
  قبل از هر چیز ادحیل رو میشد با اختلاف ۳ گل برد
  آقای گل محمدی ، ترسو!
  با این ترکیب مزخرف که گذاشتی ، فقط به خودت توحین کردی
  کنعانی و بیرانوند دلایل اصلی باخت بودن
  ما اصلا نباید با ۲ هافبک دفاعی بازی کنیم
  این بازی با این ترکیب برنده بودیم : ۴٫۱٫۳٫۲
  رادو
  انصاری ، سید ، شجاع ، شیری
  احمد نور
  عالیشاه ، ترابی ، امیری
  علیپور ، اساگونا
  تعویضی : بشار ، استوکس ، کمال

 20. مهدی 76 گفت:

  ۲۱

  ۶

  از اول هفته انتظار بازی رو.میکشم برا همچین بازی؟؟؟ اصلا چرا باید بترسیم؟؟ آقا مگه با رئال بازی داریم ؟ از یه هفته پیش از مانژوکیچ دارن میگن و یا امام حسین داره میاد غوغا کنه…عزیز من مانژوکیچ بو.کرده بود تو تیم خودش ما هم بازیکن سابق آرسنال استوکس رو.داشتیم چرا اونا از ما نمیترسیدن؟ چرا.از اینکه اینهمه ملی پوش داریم نترسیدن؟؟؟چرا با تک مهاجم بری بازی و.عوضش هافبک دفاعی مث ربیع خواه کاسمیرو رو بذاری تو زمین؟؟ وحید امیری ک کلا توپ بیفته رو پای راستش فلج میشه همش باید رو چپ باشه…عالیشاه ک میتونه هر خط دفاعی رو آزار بده رو نیمکته…چرا یه حرکت ب عمق نمیزنین؟؟؟؟چرا فقط عین بختک افتادین به جون کناره ها؟؟ اگه کناره راست بسته باشه میارن کناره چپ اگه چپ بسته باشه میدن راست…چرا دارین ادامه دهنده راه اون کالدرون بی مغز میشین؟؟؟ بشار هم ک کلا دست بهش بزنن پرت شده تو تماشاگر ها چرا انقد ضعیفه این بشر؟وسط انگار بسته اس برا پرسپولیس فقط کنار ها بازه…ی شوت پشت محوطه دیدیم؟؟؟ یه یک دو دیدیم؟؟؟انتظارم از گل محمدی.بازی های شهرخودروه ن اینا

 21. Persepolis گفت:

  ۱۰

  ۶

  جدا از اینکه ترکیب خوب بود یا بد . من موندم گلمحمدی و دستیاراش فوتبال میفهمن یا نه؟ آقا ما فوتبال تماشاگر پسند میخواییم نه فوتبال دستگرمی. پاس دادن الکی بدون هدف دو ریال نمی ارزه. حدود ۷۰ دقیقه ما پاس در عرض دادیم بدون خلق موقعیت!!! آقای گلمحمدی وقتی تیم حریف عقب بازی میکنه تنها راه سانتر از کناره هاست. کاری که زمان برانکو میکردیم. ما نه اورلب میزنیم نه سانتر میکنیم.لااقل میخوایی دفاع حریف رو باز کنی باید سرعت انتقال توپ و حرکات ترکیبی انجام داد. یک کلام این تیم اینجوری پیش بره بر میگرده به زماندقبل از برانکو

 22. هدایتی گفت:

  ۲۸

  ۹

  دوستان عزیزم بهتون حق میدم اینقدر ناراحت باشید …ولی یحیی رو اینقد نکوبید…بخاطر خستگی بعضی بازیکنان مجبور به تغییر ترکیب شد یحیی…

 23. نصیر گفت:

  ۲۷

  ۸

  ربیع خواه و شیری در سطح سه تیم اول لیگ برتر نیستن کمال و بیرانوند هم تمام شدن

 24. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۱۸

  ۱۰

  مهمترین اشکال پرسپولیس در حال حاضر بازی شل و فشل و بی رمق و بی انگیزه این تیمه که به نظرم نشات گرفته از شخصیت ارام و بی خیال و بی کاریزمای یحیی گل محمدیه ،تو تیمهای پرسپولیس و استقلال ایجاد انگیزه و هیجان و جاه طلبی تو تک تک بازیکنان شرط اولیه موفقیته و نمیشه مثل تیمهای میانه جدولی ارام و بی خاصیت بازی کرد کم کم داریم نگران تیم میشیم امشب واقعا حرفی واسه گفتن نداشت حتی توان یه خطاکردن ساده هم در مواقع لزوم ندارند نه جنگندگی نه جسارتی نه روحیه ای ایا واقعا باید تو چنین مسابقه ای سدجلال نیمکت نشین بشه ؟مگه کنعانی چه نکته مثبتی نسبت به سدجلال داره؟شیرازه تیم با این حرکت انتحاری یحیی در ۱۵دقیقه اول از هم پاشید و دوگل بچگانه و مبتدیانه حاصل اشتباهات محض و ویرانگر شجاع و ترابی!چند مسابقه است که من دارم فریاد میزنم نورالهی با بازی وحشتناک ضعیفش تیم رو نابود کرده ،ترابی با تغییر پست بی دلیلش از یک فوق ستاره تبدیل شده به یک بازیکن معمولی و البته هافبکهای دفاعی ما یکی از یکی مزخرفتر به نظر میاد یحیی کار بسیار سختی تو اسیا داره چون ۲ساله داریم بی انگیزه و بی برنامه و بی هدف و بدون انالیز تیم مقابل میریم اسیا و در ته جدول جا میگیریم یه فکری بکن یحیی این اخرین فرصتت تو اسیاست

  • رضاضدکیسه گفت:

   ۱۴

   ۰

   منم دقیقا ازنیم فصل دوم دارم همین حرفو میزنم باتغییر پست ترابی تیم قدرتش نصف شده شما حرکاتی که نیم فصل اول ترابی انجام میداد ببینید توهربازی حداقل ده توپ خطرناک سمت حریف میبرد اما درنیم فصل دوم کلا سه تا توپ هم نبرده ،و واقعا بدرستی اشاره کردین که نورالهی بسیار ضعیف و تعریف نشده بازی میکند

 25. Hania گفت:

  ۱۱

  ۱۱

  ترکیب افتضاح، بازیکنا هم که حیف پولی که ازبیت المال گیرشون میاد مگه میشه دوتا پاس هم نتونن بهم بدن ،آقایون بیرانوند ،شجاع ،نوراللهی ،امیری وعلیپوربخدا حیف قرارداد یک میلیون تومنی ،آقای گل محمدی هم نشون داد مال بازیهای آسیایی نیست کاشکی توبازیهای آسیایی شرکت نمیکردن حداقل حرصمون نمیدادن

 26. Redmerz گفت:

  ۳۱

  ۲

  ترابی بهترین بازیکن نیم فصل لیگ با اومدن یحیی شده یک بازیکن معمولی . اغا یحیی ترابی رو همونجایی بزار که کالدرون میزاشت

 27. لاو گفت:

  ۱۳

  ۴

  اصلا نمیخوام بد بگم و دوست دارم امیدوار باشم و هستم ولی شما آقای مربی شماها فقط با تیم‌های دیگه بلدید جلوی پرسپولیس هجومی و نترس باشید تو آقای گل محمدی با این تفکر و این ترس که آوردی با این ترکیبت تیمو نابود میکنی دوباره برو بشین با اون دستیاران خودت به غیر از آقا کریم ببین چه گندی زدی. والبته نگذریم از این رسانه های احمق وطنی که فقط بلدن تیم‌های آسیا رو واسمون گنده کنن. حرف زیاده. انشالله که ترابی مصدومیتش بد نباشه و بتونیم صعود کنیم و بریم واسه فینال و قهرمانی

 28. هدایتی گفت:

  ۲۶

  ۳

  فدای سر کادر فنی و بچه ها…ترکیب بد چیده بود…۱۵ دقیقه خیلی بد و سردرگم بودیم…دوستان حمایت کنید ان شالله مسابقات بعدی رو ببریم…مسابقه فوتبال همینه…بهترین باشگاههای جهان هم میبازن…ان شالله درس گرفته باشن از این شکست…❤⚘❤

 29. مجید گفت:

  ۱۳

  ۵

  برید از وزارت ورزش بپرسید چرا پرسپولیس بازی را باخت.

 30. معین چلیپا از مازندران گفت:

  ۱۸

  ۴

  مهمترین علتی که پرسپولیس تو دوران برانکو حتی با ۱۲ نفر هم پا به مسابقات میگذاشت و تا فینال هم رفت این بود که برانکو یک روانشناس قوی بود. این اصل تو بیست دقیقه اول بازی امروز کاملا مشهود بود . ما یحیی رو خیلی دوست داریم اما بقول مرحوم کاشانی پرسپولیس مربی بزرگ میخواد. تو دربی همه بازیکنا بی خیال و شل بازی میکردن . واقعا به آسونی و راحتی داشتیم باخت میرفتیم . اینجاست که آدم میفهمه چرا کریم باقری سرمربی گری پرسپولیس قبول نمیکرد . من اصلا قبول ندارم بازیکن مقصر است . ما با کمترین و ضعیفترین بازیکنا فینالیست شدیم و راحت لیگ و حذفی و دربی بردیم . یحیی همشهری من است و بسیار مودب اما دلخوشی همه ما تو این دنیا و آخرت پرسپولیس هست.

 31. A. D گفت:

  ۴۲

  ۶

  آقا انصافا حیف نیست رادو رو نیمکت باشه این علی بیرو انگار مارو مسخره کرده، با اون آدامس جویدنش، نمیدونم چی بگم ولی کالدرون مربی خوبی بود که نیمکت نشین کرد اونا واقعا مربی های بزرگی هستن که زود از تیم به شناخت میرسن حقیقتا باید تاسف خورد به نحوه دروازبانیش، اون از دربی اینم از الدحیل

 32. پویا گفت:

  ۳۷

  ۴

  آقای گل محمدی به رادو اعتماد کن رو گل اول تمرکز

  ما چیزی از الدحیل ندیدیم ما به خودمان باختیم آقای گل محمدی به رادو اعتماد کن بیراوند با شکم سیری داره بازی میکنه آخه گل اول گل بود ما خوردیم

 33. عارف گفت:

  ۲۲

  ۱۳

  آقایون‌‌و خواهران فرگوسنم
  چطور میگید کمال؟ سیدجلال؟
  کمال ناآمادگیش به کنار، نمیتونه یه پاس بغل پای ساده بده!
  سلطان سیدجلال هم کنده و کاراییش تو بازیای داخلیه
  اتفاقا کنعانی و ربیع خواه از بهترین بازیکنانمون بودن
  مشکل اینه یکی مثل بیرانوند هستش که اصلا تمرکز نداره و حواشیش تیم‌ رو سرویس کرده
  خواهشا از یحیی حمایت کنید
  فصل قبل هم‌ نتونستیم صعود کنیم
  فرصت بدید بازیکنای خارجیمون آماده تر بشن
  همینکه تیم تا دقیقه نود روی فلسفه بازیش بمونه و بکش زیرش نکرد یعنی آینده خوبی درپیشه

 34. هادی گفت:

  ۱۸

  ۶

  تفاوت برانکو و دیگر مربیان رو کاملاً میشه حس کرد، کاملاً
  یادتونه با چه بازیکنان کمی برانکو تیم رو تا فینال آسیا برد؟
  توی تیم برانکو هم بازیکنها پول نگرفته بودن، تیم بدهی داشت..
  اما یادتونه برانکو چی میگفت همیشه؟ همش میگفت مشکلات زیاده اما ما پیروز میشیم اما ما هستیم که تا آخر میجنگیم..
  درود بر برانکوی دوست داشتنی و اسطوره پرسپولیس ❤

 35. فرشید گفت:

  ۱۶

  ۲

  خوب خدا رو شکر همه پولها رو گرفتن خیالشون راحت شد! از تماشای ترکیب فاجعه ی سرمربی و شُلی و بی دقّتی بازیکنا ،عرقِ شرم رو پیشونی آدم میشینه! بیرانوند هم که معلومه چرا به رادو ترجیح داده میشه: ایرانیبازی…و خط و نشان.
  زودتر تیم رو جمع کنید که افتضاحِ پارسال تکرار نشه! زودتر، بجنبید!

 36. رد قرمز گفت:

  ۱۹

  ۳

  ۱. بیرانوند برای پرسپولیس دیگه تموم شدست، اگه رادو تبود مطمئنا تو اون بازیهای لیگ چند امتیاز از دست رفته بود.
  ۲. در دفاع چهار نفره ندافعین کناری باید هم در دفاع هم در حمله با کیفیت باشند. شیری بازیکنی معمولی و انصاری بازیکنی بدون استمرار کیفیت و نادری در دفاع بی کیفیته.
  ۳. هافبک دفاعی موتور اصلی یک تیمه و امزوزه مهمترین بازیکن در زمین، ربیع خواه در فاز حمله ضعیف و کمال تو افت شدید که با توحه به سنهاشون باید یک بازیکن سطح بالا بگیریم.
  ۴. یحیی تحت هر شرایطی نمیتونه کاریزنای برانکو یا کیروش رو داشته باشه. من مطمئنم در بازهایی که حریف پرسپولیس قوی تر باشه با دیدگاه یحیی کمترین شاتس موفقیتو داریم ولی شاید لیگ رو دربیاره.

 37. Redmerz گفت:

  ۲۴

  ۳

  بیرانوند دروازه بان نیست اخه کی از زاویه بسته گل میخوره وقتی رادویی که ۷ تا بازی گل نمی خوره عوض میکنی اغا یحیی و بیرو رو از رو پارتی بازی میزاری تو زمین همین میشه

 38. کیانوش گفت:

  ۱۲

  ۲

  ایا مهدی ترابی تو کل بازی هایی که انجام داده اینقدر بد بوده؟
  ایا مهدی ترابی که بهترین بازیکنمون هست درحد بازیکن های دحیل نبود؟
  ازهمشون بهتره درحقیقت ولی اینقدر تحت فشار روانی بودن گه اینقدر اشتباه کردن،چون کسیو نداریم که اینارو به خود باوری برسونه.
  اون بازیکنی که از اروپا اومده،اگه بدرد میخورد همونجا میموند..اگه اومده اسیا درحد همینجاست.بزرگش نکنید..

 39. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۲۳

  ۱۳

  بیرانوند ،شیری و ربیع خواه در حد نیمکت پرسپولیس هم نیستند در ضمن نورالهی نیز افت کرده .اخه هوادار چه گناهی کرده که باید تاوان دلال بازی فوتبال را بده .بازیکنی که دوسال نتونسته یه سانت درست کنه چرا باید تو این تیم ثابت باشه ؟یحیی هم نشان داد که مربی بزرگی نیست و لایقتش همون تیم های میانه جدولیست

 40. ارمیا گفت:

  ۲۲

  ۲

  ترکیب که دیدم گفتم از ترس هست از همون ترس هم باختیم حریف اومد ۴۲۴ بازی کرد دوگل زد رفت تو دفاع

 41. سیروس گفت:

  ۱۹

  ۷

  انگار تو قرارداد همه مربیان پرسپولیس قید میکنن ربیع خواه فلج بازی بکنه از اول بازی یه یار کم داشتیم بخدا …بیرانوند هم انگار ماست خورده مگه دروازبان اول تیم ملی نیس؟؟؟ پ کی قراره چهار تا توپ درست حسابی بگیره ….گرفتن توپا معمولی ک کاری نداره …دوتا اگل ا زاویه بسته خورد مث بازی با استفراق ک جفت گلا مقصر بود

 42. مهدی.ش گفت:

  ۱۷

  ۴

  سلام . یه تیم فوق العاده آماتور و بدون تاکتیک به همراه یه داور کثیف و مسخره نتیجش شد این. بازیکنامون خیلی آماتور و بی انگیزه بودن و فقط هی توپ رو تو عرض از این سمت به اون سمت میبردن بدون هیچ برنامه ای. شانس آوردیم اونا به همین دو گل کفایت کردن و تابلو بود از پرسپولیس ترسیدن که کشیدن عقب ولی تیم ما تو خواب غفلت و بیخیالی مونده بود. انشاءالله بازی بعد بهتر باشیم و بتونیم جبران کنیم

 43. فقط پرسپولیس گفت:

  ۱۸

  ۱

  ترکیب تیم خیلی ترسو و دفاعی بود.. وگرنه اونا همچین تیمی نبودن.. چرا شجاع درس نمیگیره؟ کی میخواد دست از اینکاراش برداره؟ روی گل اول بجای اینکه بره یارگیری کنه رفته سمت داور.. بخدا خسته شدیم ازین مسخره بازیا دیگه.. همش اعتراض اعتراض.‌ اگه اون گل بیخود رو نمیخوردیم میتونستیم بازی رو کنترل کنیم.. وقتی اوایل بازی گل بخوری تیم ازهم‌میپاشه..

 44. محمد گفت:

  ۲۰

  ۱

  ۲تااشتباه بچگونه ۲تاگل من نمیدونم واقعٱکی میخوایم درس بگیریم توپ توجریان بازیه بعدشجاع رفته برای اعتراض کردن بابابازی ایران وژاپن درس نشدبرامون بیرانوندم که جدیدٱبه هیچ توپی نه نمیگه.
  این تیم وایشالاتوتهران میبریم اینم درنظربگیریدقویترین تیم گروه بود.من اگه جای یحیی یه مدت بیرانوندوبازی نمیدم چون چندماهه که بیرانوندروفرم نیست.

 45. سمیرا گفت:

  ۲۲

  ۳

  همش تقصیر این ترکیب گل محمدی بود،بخدا وقتی ربیع خواه وشیری و کنعانی رو تو‌زمین دیدم دستمو شستم از نتیجه،بیرانوند که مترسکه تو زمین فقط به خاطر شهرتش بازیش میدن،رادو بهتر وبا تعصبتر بازی میکنه،ترکیییییییییب افتضااااااااااااح بود،حتی بچه اول ابتدایی میدونه این ترکیب مقابل تیم دسته دوم پیروز نمیشه چه برسه به آسیا

 46. 1010364 گفت:

  ۲۵

  ۵

  این بازی رو فقط و فقط به یحیی و چینش اماتور و مزخرفش باختیم از همون اول که دیدم ربیع خاه تو ترکیبه گفتم تو همون نیمه اول کارمون تمومه یه بچه دو ساله هم میدونه ربیع خاه در حد لیگ دو هم نیست و با گذاشتن ربیع خاه و ده نفره کردن تیم باعث شد همون یه ربع اول دو تا بخوریم یحیی اگه مربی بود تشخیص میداد که ربیع خاه بازیکن نیست و بدرد همچین بازی سختی نمیخوره عالیشاه به این خوبی چرا از اول و از ابتدای نیمه دوم نیومد جای ربیع خاه پرسپولیس جای مربی بزدل و ترسو نیست و همه هوادارا از مربی بزدل بیزارن ما مربی شجاعی مثل برانکو میخایم که از همون اول به همه حریفا حمله کنه سیدجلال باید از اول جای کنعانی بازی میکرد و جای ربیع خاه هم از اول عالیشاه یا کمال یا اوساگونا باید بازی میکردن مربیای ایرانی مثل یحیی همشون ترسو هستن و همش سیستم دفاعی و با دو هافبک دفاعی در همه شرایط مثل یحیی دایی و دیگران بعد میگن چرا مربی ایرانی نمیارید این الدحیل تیمی نبود که ازش ببازیم فقط از دو اشتباه ما استفاده کرد و تا دقیقه نود اتوبوس پارک کردیحیی اگه میخای به بزدل بازیت ادامه بدی همین الان برو ما حوصله مربی ترسو نداریم و پرسپولیس جای مربی ترسو نیست حیف از سروش که از دستش دادیم ببینید چطوری مثل فوق ستاره داره واسه سپاهان میدرخشه یحیی اگه مربی بود بلد بود از بازیکنای خوبی مثل ترابی سروش و عالیشاه چطوری بازی بگیره

 47. Redmerz گفت:

  ۱۷

  ۰

  پرسپولیس هر وقت عقب میافته فوتبال یادش میره و سردرگم بازی میکنه امشب هیچ تاکتیکی نداشتیم تو بازی. از این باخت حال خیلی گرفته شد .افسرده شدم

 48. رامین گفت:

  ۱۴

  ۱

  داور احمق. اشتباه فردی وگرنه تیمی نبود با اون همه بازیکن گرون

 49. Mohamad گفت:

  ۲۴

  ۲

  لعنت به این بیراوند پرمدعا فقط بلد پز خارج رفتن بده. زاویه بسته گل میخوره اونم هردو گل اگه به تیر میچسپید راحت توپها رو میگرفت

 50. رضا گفت:

  ۲۶

  ۱۹

  آدم به این نفهمی، خوب ترکیب بلد نیستی بچینی جمع کن برو با این افتضاحت هر آدمی میدونست این ترکیب محکوم به شکسته یعنی تو نفهمیدی با ۵۰ سال سن
  کنعانی ربیع خواه بشار اشتباه در چیدمان
  برو بابا تو این بازی کمال باید باشه بفهم خواهشن اینقد رو اعصاب نباش یه جنگنده واسه دفاع
  خاک بر سرت

 51. Alex666666 گفت:

  ۲۹

  ۱۱

  از این تیم آبی برامون نمی جوشه…عین ادمای منگول و گیج بازی کردند..خاک برسرشون

 52. کیانوش گفت:

  ۳۵

  ۲

  تفاوت برانکو با تمام مربیان این بود که برانکو روانشناس بود.
  ما با روحیه ای وارد بازی شدیم که تیم مقابل بهترین تیم دنیاست وما خاک برسرترین تیم دنیا..
  چرا خودتون رو باور ندارید؟
  چرا اینقدر گزارش گر باید کل بازی درحال تعریف تیم مقابل باشه؟
  ما نمیتونستیم از دقیقه اول ازبالا پرس کنیم ؟
  حقیقت اینه که با این طرز فکر هیچوقت امیدموفقیت وجود نداره.
  واقعا برای این مقدار حقارت متاسفم.
  ما بهترینیم ولی خودمون رو باور نداریم..

 53. سجاد گفت:

  ۲۱

  ۶

  ترکیب خیلی بدی بود. برا بازی اول که نیاز به بازیکنان با تجربه ای مثل سید جلال در دفاع داشتیم متاسفانه یحیی اشتباه کرد و سید جلال رو نیمکت نشین کرد در یک ربع اول کاملا آشفته بودیم. واقعا ربیع خواه هیچ کارایی در این بازی نداشت و مهمترین مساله ای که در این بازی به چشم اومد اشتباهات فردی بیش از اندازه بازیکنان توی پاسکاری بود مگه میشه این همه ضریب اشتباهات بالا باشه؟؟؟؟ شجاع کی میخواد دست از عصبانیت و اعتراض های بیخود برداره؟؟؟؟ متاسفانه امروز خیلی بد بودیم. به امید بازی های بهتر در ادامه رقابت ها

 54. ابوالفضل باقری گفت:

  ۳۳

  ۱

  دو تا گل بی خودی خوردیم مخصوصا اولی آخه وقتی داور سوت نزده چرا باید بازی رو ول کنیم
  نیمه دوم که دو تا موقعیت بیشتر نداشتیم تو موقعیت سازی مشکل داریم

 55. سمیرا گفت:

  ۲۵

  ۵

  ترکیبی که اومد تو‌زمین افتضاح بود،آخه ربیع خواه رو واسه چی میاری با کنعانی،چرا مهاجم نیست،علیپور رو گذاشته برام چکار میخواد بکنه تو خط حمله،آخه چه ترکیب مزخرفی بود تو نیمه اول،بازی رو همون نیمه اول الدحیل برد

 56. م ن گفت:

  ۴۷

  ۲

  بیرانوند خیلی افت کرده رادو‌ خیلی بهتره

 57. Mohamad گفت:

  ۲۴

  ۶

  بخدا هر فلجی میفهمه تیم دفاع چپ و راست نداره. انصاری فر ادعای فوتبال نمیفهمه. شیری نه قدرت بدنی رد شدن از دفاع داره نه قدرت پا برا سانتر رو دروازه. نادری هم پاهاش به هم میپیچه معلوم نیست میخاد چکار کنه. تیم که نمیتونه یه خطر داخل منطقه جریمه ایجاد کنه فقط پاسهای بی فایده معلومه تاکتیک نداره. با استقال هم شانس آورد مساوی کرد و گرنه اصلا نمیتونست موقعیت ایجاد کنه فقط پاس بیخود و بی خطر

 58. Mehrdad گفت:

  ۲۹

  ۲

  تو لیگ قهرمانان تفاوت تیم ها تو کیفیت بازیکنان خارجیه،امیدوارم تو ادامه را شرایط رو تغییر بدیم

 59. احمد گفت:

  ۳۰

  ۲

  ترکیب خیلی افتضاحی گذاشت می‌شد نتیجه بهتری بدست بیاره. فقط پرسپولیس

 60. رضا گفت:

  ۴۰

  ۵

  چطور کمال و سیدجلال بازی نکردند؟ چرا انقدر آشفته بازی کردیم
  وحید امیری بالای ۲۰پاس اشتباه داد ما دوباره برگشتیم به ربیع خواه؟

 61. Mani گفت:

  ۳۵

  ۱

  بازیکنایی همش پاداش میخوان باید جاهایی هم جریمه شن . مخصوصا رو گل اول . بابا چقدر مسخره بازی در میارد . حرص میدن . آقای کنعانی زادگان تو تیم ملی برات تجربه نشد تا سوت دهور توپ باید تعقیب کرددددددد حرررررررص میدن چرااا خمش

 62. Mmm گفت:

  ۲۴

  ۸

  متاسفانه کادرفنی و سرمربی تیم در ترکیب اشتباهات فاحشی رو انجام دادن که نتیجه اون شکست امشب بود. در مقابل تیمی با مانژوکیچ و معزعلی و ادمیلسون و بازیکن سرعتی و تکنیکی کره ای تیم به بازیکن دونده و جنگنده و درگیر نیاز داره تا بازی حریف رو تخریب کنه نه بازیکن ساکن و درجا و بدون قدرت درگیری مثل ربیع خواه.
  نادری بازیکن رو به جلویی هست که در دفاع فوق العاده ضعیفه و پشت سرش همیشه خالیه. این بازی جای انصاری بود نه نادری. اما شاهکار یحیی رو باید نیمکت نشینی سیدجلال بدونیم. سیدجلالی که سابقه درخشانی در هدایت و راهنمایی تیم درون زمین داره و بازیهای سنگین السد و الدحیل رو بارها تجربه کرده اما از بازیکن سنگین و پراشتباهی مثل کنعانی استفاده میکنه. از شجاع هم که نمیدونیم چی بگیم. بازیکن عصبی و شلوغ کاری که فقط از فوتبال درگیری و دعوا با داور و بازیکن حریف رو بلده. تیم با دو گل عقبه اما یحیی دقیقه هشتاد یادش میاد ربیع خواه رو بکشه بیرون و عالیشاه رو بفرسته داخل.
  در کل دانش فنی مربیان ایرانی در حد لیگ خودمونه که کلا چهار تیم مدعی داره نه بیشتر. توی بازیهای سنگین بین المللی به امثال برانکو نیاز داریم. شاید یحیی در لیگ ایران خوب باشه اما در حد اسیا نیست و با این کادر فاصله زیادی تا موفقیت بین المللی داریم
  امشب که هیچ حرفی برای گفتن نداشتیم. و از بخت بد هم التعاون بازیش رو هم برد

 63. سعیدبیانلو گفت:

  ۴۱

  ۱

  من موندم چرا باید بیرانوند که تو هر بازی که برگشته گل خورده یدونه دفع توپ هم نداشته چرا باید بزارنش دروازه یعنی روی قلعه نوعی رو سفید کرده قشنگ مشخصه باند بازیا خب یعنی یدونه دفع توپ نداشته تو سه تا بازی گذشته…

  درسته که میگن کسی که بترسه حقشه باخت یحیی ترسیده بود که چه عرض کنم قرخیده بود و همین باعث شد اصلا پرسپولیس دوران کالدورن رو هم نبینیم …
  بازی با استقلال هم هیچ پلنیB نداشت واسه حمله

  چرا باید تیم ۹۰ دقیقه فقط یدونه سانتر کنه دقتی همه مهاجماش ضربه سر میزنن راحت

  کجایی روزای خوب پرسپولیس که یادت بخیر

  انشالله که بازیای بعدی روی تیم کار بشه که قبل سوت داور واسه شروع بازی نبازه

 64. حسین66666666 گفت:

  ۲۹

  ۱۰

  لعنت ب ربیع خواه کی دیه راحت میشیم ازدست این مترسک اه اه پس کمال کجا بود ها این شیری چیه تو دفاع ای خدا ابروریزی خداکنه دوبازی اینده حداقل چهارامتیاز بگیریم

 65. رضا گفت:

  ۳۹

  ۵

  اخه کی سیدجلال با اون همه تجربه مینداره بیرون اقای گل محمدی

 66. رضاااا گفت:

  ۳۲

  ۰

  بابا این ترکیبه هه

 67. ❤❤❤❤❤❤Yaser گفت:

  ۴۵

  ۳

  تو چند جمله “فوق العاده ترسو،بی برنامه ،پراشتباه و چرت

 68. رضا پرسپولیس گفت:

  ۳۹

  ۸

  به ترکیب گل محمدی باختیم

 69. رضاضدکیسه گفت:

  ۲۸

  ۱۹

  این یحیی پرسپولیس رو نابود میکند حالا ببینید کی گفتم

 70. نیوشا گفت:

  ۲۷

  ۲۶

  ما اصلا زورمون به الدحیل نمیرسه اونا فوق العاده قوی بودن، اگه کالدرون بود به این افتضاحی نمیباختیم

  • ناپلئون در واترلو گفت:

   ۲۰

   ۳

   بازی رو دیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونا فوق العاده چی بودن؟؟؟ کدوم حملشون کدوم خطرشون؟کدوم مالکیتشون؟ چی میگی؟؟؟ ضعیفترین الدهیل تاریخ بود ما ترسو و بزدللل بودیم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15766 بازدید

بازدید دیروز: 29798 بازدید

بازدید کل : 24407642 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر