چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۵۹
تبلیغ داخلی


 |  ۵/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
  |   نظرات: بدون نظر
652 نفر بازدید

امامی فر دستیار ویلموتس شد / کمیته فنی فدراسیون رویم نظر مثبت داشت

دستیار سابق علی کریمی در سپیدرود گفت:من با دینورزاده، با حمید درخشان و علی دایی در پرسپولیس و همچنین با علی کریمی در سپیدرود همکاری کردم و حتما این توانایی وجود داشته که در کنار این عزیزان بودم.

علیرضا امامی‌فر درخصوص اینکه آیا به عنوان مربی جدید تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شده یا خیر، گفت: بله این اتفاق رخ داده است. هفته گذشته نشستی را با مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته فنی داشتیم و این عزیزان روی من نظر مثبت داشتند و صحبت‌هایی پیرامون رزومه کاری من و وظایفی که به بنده می‌دهند انجام شد و در نهایت امروز متوجه شدم که این اتفاق رخ داده و خبر هم ظاهرا رسانه‌ای شده است.البته همه این صحبت ها منوط به این است که آقای ویلموتس نظر نهایی را بدهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ویلموتس در این جلسه حضور داشت یا خیر، گفت:آقای ویلموتس نبودند اما قرار است به عنوان دستیار تیم ملی حضور داشته باشند. وحید هاشمیان هم به عنوان عضو کادر فنی تیم ملی و یک ایرانی در آنجا حضور دارد و شخصا حس می‌کنم عضو کوچکی از یک جای بزرگ و با ارزش شدم و باید قدر آن را بدانم.

وی در پایان صحبت‌هایش به خبرنگار فارس گفت: من با خیلی‌ از عزیزان کار کردم در برق شیراز با آقای دینورزاده با حمید درخشان و علی دایی در پرسپولیس و همچنین با علی کریمی در سپیدرود همکاری کردم و حتما این توانایی وجود داشته که در کنار این عزیزان بودم. مطمئنا از کنار این دوستان چیزهای زیادی یاد گرفتم و برای آنها در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13999 بازدید

بازدید دیروز: 35916 بازدید

بازدید کل : 25479023 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر