دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۹
تبلیغات

تبلیغات

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
886 نفر بازدید

انصاری:به نظرم بازیکنان خوش‌اخلاق زیادی در فوتبال ایران هستند/مدال قهرمانیم را برای کمک به کودکان زلزله زده به مزایده گذاشتم

پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت:قرار شد به ۱۴ کودک زلزله‌زده کرمانشاه که در این سانحه پدر و مادرشان را از دست دادند کمک کنیم.
محمد انصاری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با برنامه رادیویی تهران ورزشی در خصوص اینکه امسال  فصل خوبی را با پرسپولیس سپری کردید و موفق شدید در لیگ برتر قهرمان شوید و در آسیا به مرحله بعدی صعود کنید آیا همان چیزی بود که می‌خواستید یا خیر؟ خدا را شکر با همت بازیکنان و حمایت پرسپولیس  توانستیم فصل خوبی را رقم بزنیم و خدا را شکر می‌کنم با پیروزی مقابل الجزیره توانستیم به مرحله بعدی صعود کنیم و با این پیروزی فصل‌مان را خیلی خوب پشت سر بگذاریم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال مجری برنامه در خصوص اینکه آیا فکر می‌کنید در مرحله بعدی نتیجه خوبی بگیرید و به فینال آسیا راه پیدا کنید گفت:‌ما سال گذشته جز ۴ تیم برتر بودیم امیدوارم بتوانیم از مرحله بعدی صعود کنیم و نماینده خوبی برای ایران باشیم و در پایان نتیجه خوبی کسب کنیم.

انصاری در ادامه درباره اینکه خیلی‌ها معتقد بودند پرسپولیس با توجه به اختلاف امتیازی که در لیگ داشت در بعضی از بازی‌ها عملکرد خوبی به نمایش نگذاشت،‌گفت: خدا را شکر اختلاف امتیاز زیادی بین ما و سایر تیم‌ها به وجود آمد به نظرم همین اختلاف امتیاز باعث شد تا شاید مثل بازی‌های گذشته طراوت خاصی نداشته باشیم و به بازی‌های آخر که نزدیک می‌شدیم عملکرد نسبتاً ضعیفی به نمایش گذاشتیم ولی خدا را شکر که در پایان توانستیم در لیگ به قهرمانی برسیم و در آسیا به مرحله بعدی صعود می‌کنیم مهم این است که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره تمدید برانکو و حضور برانکو چقدر می‌تواند اتفاق مهمی برای پرسپولیس باشد گفت: برانکو چند سالی است در فوتبال ایران فعالیت می‌کند و کارنامه‌اش نشان داده که چه مربی موفقی است. حفظ برانکو برای پرسپولیس یکی از سیاست‌های باشگاه است که خوشحالیم این اتفاق افتاد و امیدواریم در ادامه بتوانیم با برانکو نتایج بهتری کسب کنیم.

مدافع پرسپولیس در ادامه درباره اینکه شما یکی از بااخلاق‌ترین بازیکن حال حاضر فوتبال ایران هستید و در این فصل چند کارت زرد گرفته‌اید گفت: شما به من لطف دارید اما به نظرم  بازیکنان خوش‌اخلاق زیادی  در فوتبال ایران هستند که از من بهتر باشند اما من به خاطر اینکه در باشگاه پرسپولیس بازی می‌کنم یک مقدار تو دید هستم. فکر نمی‌کنم کارت زرد دلیلی بر خوش  اخلاقی یا بد رفتاری یک بازیکن باشد و من هیچ وقت این را ملاک نمی‌دانم اما من در این فصل دو کارت زرد گرفتم.

محمد انصاری بازیکن تیم پرسپولیس  در ادامه در پاسخ به سوال مجری برنامه رادیویی مبنی بر اینکه قرار است در کار خیری شرکت کنی و مدال قهرمانی خود را به مزایده بگذاری این کار خیلی زیباست قرار است در چه کاری صرف شود، گفت: من با یکی از خبرنگاران عرصه ورزش صحبت کردم و قرار شد به ۱۴ کودک زلزله‌زده کرمانشاه که در این سانحه پدر و مادرشان را از دست دادند کمک کنیم و شرایطی را برای این کودکان به وجود بیاورم تا در آینده موفق شوند من از طریق برنامه شما می‌خواهم کسانی که دوست دارند در این کار خیر شریک باشند با برنامه شما تماس بگیرند یا اینکه از طریق باشگاه با من در ارتباط باشند تا بتوانیم به این ۱۴ کودک کمک کنیم.در حال حاضر از طریق رسانه‌ها سعی کردیم اعلام کنیم تا این اتفاق خوب به نحوی زیبا رقم بخورد که این کودکان سر و سامان پیدا کنند.

وی در ادامه تأکید کرد: این برنامه که قرار است انجام شود و ما این ۱۴ کودک را کمک کنیم فقط مختص من نیست تمام بازیکنان پرسپولیس در این کار خیر سهیم هستند و دوست داریم که کوچک‌ترین کار برای این بزرگواران انجام دهیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در خصوص تیم ملی فوتبال ایران و اینکه پیش‌بینی شما از بابت عملکرد ایران در جام‌جهانی چیست گفت: جام‌جهانی یکی از بهترین اتفاقات فوتبالی است که هر بازیکنانی آرزو دارد در این رقابت‌ها حضور پیدا کند. امیدوارم از تیم ملی ایران حمایت‌های خوبی از سوی مسئولین صورت بگیرد، امکانات خوبی در اختیار بازیکنان قرار بگیرد تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

وی در ادامه درباره اینکه با توجه به اعلام لیست ۳۵ نفره آیا فکر می‌کنید در لیست نهایی کارلوس‌کی‌روش قرار بگیری گفت: درست است که لیست ۳۵ نفره اعلام شده است اما واقعاً‌ برای من تفاوتی نمی‌کند که باشم یا نباشم تلاش می‌کنیم که در لیست نهایی قرار بگیریم اما آرزو می‌کنم که هر بازیکنی که در لیست نهایی قرار دارد  عملکرد خوبی داشته باشد تا تیم ملی ایران نتیجه خوبی را کسب کند. تیم ملی ایران در جام‌جهانی مقابل آرژانتین نمایش خوبی داشت و نشان داد که می‌تواند در جام‌جهانی با تمرین زیاد و امکانات خوب عملکرد خوبی داشته باشد. من از مردم ایران خواهش می‌کنم تا دعا کنند و به بازیکنان تیم ملی انرژی مثبت بدهند تا تیم ملی نتیجه خوبی را کسب کند.

وی در پایان درباره اینکه آیا شما از وسیله عمومی استفاده می‌کنید مثل مترو، اتوبوس یا خیر، انصاری با خنده به مجری برنامه پاسخ داد و گفت:‌آیا شما از وسیله نقلیه عمومی استفاده نمی‌کنید، درست هست که بازیکن پرسپولیس  هم هستیم اما بعضی وقت‌ها باید از مترو یا اتوبوس استفاده کنیم هیچ اشکالی ندارد امیدوارم امکانات طوری برای مردم فراهم شود تا با آسایش از این وسایل استفاده کنند و امیدوارم این فرهنگ بین مردم روز به روز بیشتر جا بیفتد که می‌توانند به راحتی از وسیله نقلیه عمومی استفاده کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

تبلیغات


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 62796 بازدید

بازدید دیروز: 82255 بازدید

بازدید کل : 80582558 بازدید

افراد آنلاین: 433 نفر