چهارشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۱۹/ آذر/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۷
  |   نظرات: ۹ نظر
3,364 نفر بازدید

انصاریفرد: رفتن استراماچونی شب قبل از بازی چه ربطی به پرسپولیس دارد

پرسپولیس نیوز: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران و پیشکسوتان استقلال بدانند از این حرف ها درباره سرخابی ها برخی تیم های دیگر که در ناز و نعمت هستند و اتفاقات به نفع آنها است بهره می برند.

محمدحسن انصاری‌فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در گفتو با سایت  باشاه پرسپولیس، پاسخ اتهامات و  هجمه‌ها علیه پرسپولیس  را  داد.

وی افزود: رفتن استراماچونی چه ربطی به باشگاه پرسپولیس دارد؟ ما کِی درمورد استقلال صحبت کردیم؟ چرا هواداران و پیشکسوتان استقلال هر داستانی را به پرسپولیس ربط می‌دهند؟! مدام می‌گویند تیم حکومتی و دولتی! در مورد استراماچونی از وزیر ورزش تا وزیرخارجه و معاونش پیگیر او هستند پس چرا زمان برانکو این اتفاقات نیفتاد؟ چرا گردن پرسپولیس می‌اندازید؟

انصاریفرد در ادامه عنوان کرد: ما ۷ مقام قهرمانی به دست آوردیم. مدرک بیاورند که یک موردش مشکوک بوده اما من مستند دارم که به پرسپولیس ظلم می‌شود. پرسپولیس دو پنجره محروم از جذب بازیکن بوده و با جوان‌ها به فینال رسیده؛ آیا شیخ سلمان پرسپولیسی بوده؟ استقلال برای سوپرجام نیامده، آیا CAS پرسپولیسی بوده؟

مدیر عامل پرسپولیس تصریح کرد: بروید ببینید در این  هشت  سال تغییرات مدیریتی پرسپولیس چقدر بیشتر از استقلال بوده است. هزینه کردها چقدر بیشتر بوده. چرا مدام علیه پرسپولیس که موفقیت های‌ با زحمت و سلامت بدست آمده حرف زده می شود و عیب کار خود را بررسی نمی کنند.

محمد حسن انصاریفرد خاطرنشان کرد: خارجی‌های پرسپولیس را با استقلال دراین سالها مقایسه کنید، تعداد کدام بیشتر بوده. استقلال این همه هزینه را از کجا می‌آورد؟ ما هیچوقت مشکلات خود را گردن تیم‌های دیگر نمی‌اندازیم. ما ۹ سال موفقیتی نداشتیم اما هواداران پشت تیم ماندند. چرا استقلالی‌ها آنقدر زود ناامید می‌شوند؟

انصاریفرد در ادامه گفت: پرسپولیس در لیگ پانزدهم با داوری ها  و تفاضل  گل در بازی آخر قهرمان نشد اما هوادار ما اشک ریخت و تیم را تشویق کرد و بعد  تیمش با همین حمایت در بحران و شادی ها هفت جام گرفت. هواداران ما پشت تیم را هرگز خالی نکردند.

مدیر عامل پرسپولیس افزود: تا استقلالی ها علل ناکامی خود را بررسی نکنند و علل موفقیت پرسپولیس را نبینند  به موفقیت نمی رسند.

انصاریفرد گفت: برانکو یازده ماه حقوق نگرفت اما صدایش درنیامد. الان آقای کالدرون طلب دارد اما به ما تا آخر دسامبر  مهلت داده اما الان می بینیم  کل دولت درحال حل مشکل بازگشت سرمربی استقلال هستند بعد می گویند از پرسپولیس حمایت می شود.

مدیر عامل سرخپوشان پایتخت در ادامه گفت: من مستند گفتم که داوری و تصمیمات و برنامه بازی ها به ضرر پرسپولیس است. چرا مستند  حرف زده نمی شود. مگر وزیر بخاطر حل مشکل استقلال تا مالزی نرفت. این چه حرفی است که می گویند آقای روحانی بخاطر طارمی به ترکیه رفتند. قرار های دولتمردان از مدتها قبل برنامه ریزی می شود و در آن مقطع باشگاه هم دنبال حل مشکل خود رفت. مگر رییس جمهور بیکار است بخاطر پرونده طارمی به ترکیه برود.

محمد حسن انصاریفرد افزود: چرا این همه هجمه علیه پرسپولیس درست شده. رفتن استراماچونی شب قبل از بازی چه ربطی  به پرسپولیس دارد که درباره پرسپولیس حرف می زنند. هواداران و پیشکسوتان استقلال بدانند از این حرف ها درباره سرخابی ها برخی تیم های دیگر که در ناز و نعمت هستند و اتفاقات به نفع آنها است بهره می برند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

9 Responses to “انصاریفرد: رفتن استراماچونی شب قبل از بازی چه ربطی به پرسپولیس دارد”

 1. حمید رحمانی تاکستان گفت:

  ۲

  ۰

  اقای انصاری فردعزیز و دوستداشتنی ماپرسپولیسیها از شما بسیار سپاسگذاریم که از تیممون حمایت میکنید ا

 2. سیروس گفت:

  ۱

  ۰

  مخاطبین پرسپولیسی و هواداران محترم اگر پرسپولیس موفق شده در این چند سال و میشه دو علت بزرگ داره که مواظب باشید خیلی ها مثل تراکتوریها سپاهانیها استقلالیها هم ندارند و هم دنبال نابود کردن اون هستند اول اینه که وحدت کلمه و اتفاق نظر در هواداران مدیرعامل و پیشکسوتان پرسپولیس خیلی خوبه ما نباید فراموش کنیم سلطان علی پروین وقتی میگه کسی صحبت نکنه پیشکسوتهای دیگه تابع هستند و پشتیبانی میکنند و هواداران هم احترام میگذارند شما استقلال رو نگاه کنید هیچ کدوم پیشکسوتانش چه در زمان حجازی و چه درزمان پورحیدری و چه همین حالا هیچ وقت وحدت نظر نداشتند و با هم متحد نبودن فقط به فکر منافع خودشون هستند مثلا سپاهان هم دچار چنین موضوعی شد یکی دو سال پیش وقتی دعوای نوید کیا به عنوان پیشکسوت با مدیران سابق سپاهان اتفاق افتاد هوادران سعی نکردند طرفداری درست انجام بدهند تا یه حدودی حواشی درست شد هنوز هم گاهی مواقع این موضوع پیش میاد تراکتور هم این مشکل جدیدا برایش پیش امده دشمن سرسخت یه باشگاه نابود شدن وحدت و اتفاق نظر بین هواداران و مدیر عامل و پیشکسوتان یه باشگاه هست که میتونه باشگاه رو نابود کنه البته من یه پیشنهاد به مدیرعامل دارم آقای انصاری فر این هم اینه که باشگاه کارت هواداری پرسپولیس رو به شدت جدی بگیره و یه کارت شکیل و زیبا برای هوادارانش از طریق ثبت نام اینترنتی و هزینه کم حدود ۱۰ هزار تومانی و ارسال پستی درب منزل اقدام بکنه مدت اعتبار و تاریخ صدور و همه موارد رو در نظر بگیره این کار هم هواداران واقعی رو از غیر واقعی بودن هواداران پرسپولیس نشون میده و تعداد هواداران در داخل و خارج و هم متحد بودن هواداران و باشگاه و پیشکسوتان را محکم میکنه برای پیشکسوتان و بازیکنان سابق هم کارت رایگان بفرسته الان این بهترین زمان برای کارت هواداری هست دومین مسئله مدیران و هیات مدیره باشگاه به نظرم باید از طرف هواداران با کد کارت هواداری و انتخاب اونها صورت بگیره و از طریق اینترنت و با کد ملی فرد حق رای یک نفره و همه میتونند شرکت کنند کسانی که طرفدار پرسپولیسند فردی اگه میخواد در هیات مدیره باشه باید بدونه متخصص باشه فوتبالی باشه طرفدار پسپولیس باشه و محبوبیت داشته باشه کاندید میشه و مدیرعامل اسمش رو توی سایت رسمی برای انتخاب میزنه و طرفداران حق رای دارند و انتخاب میکنند نه وزارت انتخاب کنه ادمهای بی مسئولیت و بدون تخصص مردم و هواداران خوب اینو میفهمند و میتونند انتخاب کنند البته مدیر عامل شاخصه خوبی هست ما انصاری فر رو داریم وکسی هست که به شدت باید ازش حمایت کنیم پرسپولیسی دلسوز و کاربلد حیف که حق انتخاب نداریم استقلال این شاخصه رو نداره و مدیریتش بی فکر و بی برنامه هست خواهش میکن ازمدیر عامل پرسپولیس ایت اقدامات رو برای هواداران در نظر بگیره ممنون از همتون

 3. عباس گفت:

  ۳

  ۰

  وقتی برانکو رفت ۴۰ ،۵۰ میلیون طرفدار پرسپولیس ناراحت شدن.این همه اعتراض به جایی نرسید.انگار طرفدارای پرسپولیس وجود خارجی ندارن. نه تلوزیون ،نه رسانه و نه مسئولان نه اینترنت صدای هیچ کس رو نشنیدن .حالا که مربی استقلال رفته یه عده قلیل جلوی باشگاه استقلال اعتراض کردن و تجمع کردن در عرض چند ساعت تلوزیون برنامه گذاشت و از ناراحتی آبیا سخن گفت و اینکه چه جفایی به اینا رفته و مرتب اعتراض و مصاحبه چند تا طرفدار استقلال از رسانه ملی پخش میشد. بخصوص شبکه ورزش ویژه برنامه داشت توی خبرها هم انعکاس گسترده میدادن حتی حمید معصومی نژاد از روم گزارش داد.از وزارت خارجه گرفته تا شخص وزیر ورزش با نگرانی و مجلسی ها به تکاپو افتادن تا عزیز از دست رفته رو به آغوش استقلال برگردونن هنوز هم در تلاش هستن. آخه تبعیض تا به کجاها و این که دولت برای آبیها بی حساب خرج میکنه که مطمعنم یه مقدار کمی به اطلاع عموم میرسه به کنار .من مطمئنم این وضعیت برای تیمهای اصفهانی هم صادقه و وزارت ورزش از هیچ کمکی به شوله زردا دریغ نمیکنه که تو سالهای گذشته شاهدش بودیم.کلام آخر اینکه خوب شد این همه اتفاق افتادتا همه بدونن کدوم تیمها دولتی و کدوم تیم مردمیه.چرا آقایان وزیر و تاج و معاونینشون با اون افتضاح انتخاب مربی تیم ملی(ویلموتس) و نتایج ضعیف و جریحه دار شدن قلب میلیونها ایرانی و پول بیت المال که رفت استعفا نمیدن .

 4. سمی گفت:

  ۱

  ۰

  واقعا ازتون ممنونم آقای انصاری فرد عزیز بالاخره یکی یه جوابی به اینا داد
  تیم شما مشکل داره به ما چه ربطی داره
  اگه نتیجه نمیگیرن واسه همین حرفاشونه از بزرگ تا کوچیکشون فقط از تیمای دیگه حرف میزنن بابا مشکل از خودتونه اونو پیدا کنید

 5. سینا لینا عشقم گفت:

  ۱۹

  ۰

  خواهشاً یه مهاجم خوب که ارزش خرج کردن داشته باشه بیارید علکی پولای تیمو خرج بازیکن مفتخور بی ارزش مثل براندو نکنید …. اگه قراره بازیکن خارجی بی کیفیت بیارید همون هزینه ایرانیشو بکنید صدشرف داره به خارجی مفتخور…. دلسوزه تیمم هستم دشمن زیاد داریم خواهشاً دلسوز باشید …. ابراهیم سواری..اهواز

 6. کیان گفت:

  ۲۲

  ۰

  در این ۳-۴ سال گذشته استقلال ۳۰-۳۵ تا بازیکن عوض کرده نزدیک به ۶۰-۷۰ میلیارد بابت بازیکن و مربی خارجی هزینه کرده،و تمام این پولها رو هم دولت داده اینجا معلوم میشه که کدوم تیم تحت حمایت دولته،استقلالیها بخاطر ۷ تا قهرمانی و دو تا نایب قهرمانی در ۴ سال که پرسپولیس کسب کرده عقده ای شدن و با شلوغ کاری و حرفهای احمقانه سعی در پوشاندن ضعف خودشون دارن،بامید قهرمانی مجدد تیم محبوبم و کوری چشم دشمنان پرسپولیس……

 7. احمد گفت:

  ۲۴

  ۰

  مرسی آقای انصاری فرد عزیز که از پرسپولیس عزیزمون دفاع میکنید،. فقط از تیممون حمایت میکنیم و استقلالیا حسرت همینو میخورن، زمین و زمان رو به هم میدوزن تا. از همه کس و همه جا امتیاز بگیرن،خداروشکر که بدون کمک هیچکسی تو این چند سال حسرت به دل خیلیا گذاشتیم،

 8. شهناز ۶آتیشه گفت:

  ۵۴

  ۱

  زنده باد محمد حسن انصاریفرد که جواب یاوه گویان رو در اسرع وقت ،ابی ها تو این سالها که پنجره نقل وانتقالاتی ما بسته بود هر سال اندازه تیم های عربی خرج کردن و غرامت دادن و همه طوره از همه جا حمایت شدن ولی عرضه نداشتن ،به قول پیشکسوت شون خانه از پای بست ویران است و همون هایی که عامل فراری دادن برانکو شدند حالا به التماس افتادن اون رو واسه تیم ملی بیارند،هواداری که مدیر فاسدی مثل فتح الله زاده رو به بازیکن وفادار تیمش ترجیح بده دیگه تکلیفش معلوم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 44356 بازدید

بازدید دیروز: 50553 بازدید

بازدید کل : 19507943 بازدید

افراد آنلاین: 36 نفر