دوشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۸:۰۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  |   نظرات: ۱۱ نظر
7,119 نفر بازدید

اولین مشتری “پرسپولیس” و “استقلال” پیدا شد

پرسپولیس نیوز: دبیرکل اتاق تعاون ایران از آمادگی اتاق تعاون ایران برای حضور جدی در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد.

ماشاالله عظیمی ـ اظهار کرد: با موافقت هیات وزیران در خصوص واگذاری شرکت‌های فرهنگی ـ ورزشی استقلال و پرسپولیس و در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی، اتاق تعاون ایران با ارائه ۲ پیشنهاد برای حضور جدی در واگذاری این دو باشگاه اعلام آمادگی کرده است.

وی گفت: پیشنهاد تشکیل دو تعاونی بزرگ سهامی به نام‌های شرکت تعاونی سهام عام پرسپولیس ایرانیان و شرکت تعاونی سهامی عام استقلال ایرانیان  آماده شده تا با سهامداری حداکثری مردم و تمام علاقمندان در سراسر کشور تشکیل شود و نگاهی به فعالیت باشگاه های بزرگ دنیا نیز موید این امر است که بنیادی تعاونی و مردمی دارند.

عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران،  تعاونی شدن این باشگاه‌ها را در سازماندهی، تامین مالی و حل مشکلات این تیم ها موثر خواند و در تشریح پیشنهادهای اتاق تعاون اظهار کرد: در طرح  مورد نظر  اتاق تعاون،  روش‌های نوین و متنوع ترکیبی تامین مالی و ابزارهای نوین و سنتی تامین مالی دیده شده است.

او با اشاره به شفافیت مالی تعاون در اقتصاد، خاطرنشان کرد: تعاونی‌ها با توجه به کثرت و تنوع سهامداران از شفافیت اقتصادی بالایی برخوردارند و در پیشنهادهای مورد نظر تمام جنبه‌های تجاری سازی، غنی سازی فرهنگی و برندینگ دیده شده است.

عضو هیات رئیسه اتاق تعاون ایران با تاکید بر فراهم بودن زمینه مشارکت آحاد مردم،  ورزشکاران، پیشکسوتان و علاقمندان را به سرمایه‌گذاری در تیم محبوبشان دعوت کرد و از ارسال پیشنهادات بخش تعاون با محوریت اتاق تعاون به وزارت اقتصاد طی هفته آینده خبر داد.

آنطور که عظیمی گفته، در آینده نزدیک اتاق تعاون ایران در راستای گسترش فرهنگ تعاون پیشنهادات دیگری برای ارائه به وزارت اقتصاد ارائه و آمادگی خود را برای ورود به حل مشکل شرکتهای بزرگ در قالب تاسیس تعاونی‌های سهامی عام اعلام می‌کند.

به گزارش ایسنا، پیش از این وزیر امور اقتصاد و دارایی، تشکیل شرکت‌های تعاونی جدید و خرید شرکت‌های دولتی آماده واگذاری توسط آنها را راهکاری موفق برای کوچک سازی دولت و تحقق سهم ۲۰ درصدی شرکت‌های تعاونی از خصوصی‌سازی عنوان کرده بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “اولین مشتری “پرسپولیس” و “استقلال” پیدا شد”

 1. علیرضا گفت:

  ۰

  ۰

  علنا تیم را دارن بالا میکشن اونم به اسم مردم.میبرن ۱۰ درصد میفروشن به ازما بهترون و ۹۰ درصدش را هم خود دولتی ها میخرن و باز هم همین آش و همین کاسه.خوب شما ها که استقلالی هستید تیم محبوب خودتون را سهامی عام کنید ما نخواستیم.پرسپولیس را بدین به دست اهلش .کسی که جزو بانیان تاسیس باشگاه پرسپولیس بوده علی پروینه که بنده خدا هر کاری میکنه نمیتونه تیمشو از دست این اختاپوسها نجات بده.شرکت تاسیس کرده میگه قیمت بدین بخریم میگن نه میفروشیم به مردم.یعنی شماها سهام پرسپولیس را میارید تو بورس تهران و ۱۰۰ درصدش را میفروشید به مردم؟؟؟؟؟

 2. ۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  خیلی از پیشکسوتا بهتره اگه اینا بشن.خدا کنه دست پیشکسوتا نیفته .همه اعتراض کنن تا دست اونا نیفته که بدبخت میشیم.همین الانشون انگاری ارث پدرشونه وای بحالمون اگه مال خودشون بشه

 3. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  آقاجان یک کارشناس از اروپا بیارید تا این باشگاه‌ها را واگذار کنه شمایی که تو عمرت پاتو از ایران که چه عرض کنم از تهران بیرون نگذاشتید چطور دارید ادعای راهکار جهانی میکنید؟ یک آدم باسواد بیارید یک پولیم بدین که کارشو انجام بده تمام!

 4. akbar گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه نشد خصوصی سازی بازم یه مالک دولتی و مشترک یهو بگین بازم ملت سر کار هستن و خصوصی سازی در کار نیست

 5. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  آقا به چه زبونی بگیم ما اصلااااااا نمیخایم شباهتی توی اسپانسر با اینا داشته باشیم !! ای خدا ! اگه میخاید این ادا اطوارارو در ببارید اصلا نمیخاد خصوصی کنید، ما اصلا میخایم کلاااا جدا شیم !!یه چیز دیگه بشیم، اصلا نمیخایم ۱۰۰فرسخی اینا باشیم ، واسه چی مردمو بازی میدید؟! از این جیب به اون جیب میخاید بکنید!؟؟ شخصا و قلبا یه همچنین پرسپولیسی که بخاد سیاسی اداره بشه و مدیرا و مسولینش با تیم ضعیف و غیر مردمی تعامل داشته باشن رو دوست نداررررررررررم ، هر روز میام اینجا و هرروزم تکرار میکنم:۳میلیون دلار کوووووو!؟؟؟ به اسم تحریم دارید چه غلطی میکنید!؟؟؟ تا کی ما باید هزینه دوتا باشگاه رو تامین کنیم!؟ تاکی!؟؟؟ صرفا به این دلیل که تیم رقیب نه هوادار داره نه خواهان ما هم باید پاسوز بشیم!؟؟؟ سگ و تف همزمان توی این فوتبال گند سیاسی

 6. 36 گفت:

  ۰

  ۰

  دوتا اتاق تعاون درست میکنن پول رو از مردم میگرن به اسم فروختن سهام بعدش باشگاه میمونه دوباره دست وزارت ورزش!!!!! خنده داره به خدا. قبول میکنن که مثل باشگاه منچستر یونایتد برای هر انتخوابی از رای هوادارا استفاده کنن ؟ مثلا برای انتخاب مدیر عامل چند گزینه معرفی کنن و از هوادارا بخوان رای بدن!!! میکنن همچین کاری رو؟ عمراااااا نمیکنن

 7. حسام الدین حسام گفت:

  ۰

  ۰

  شرکتی خوبه ولی شخصی بهتره کاش مسولیت دو تا باشگاه جدا باشه ما چوب مشترک بودن با کیسهارو میخوریم اونا طرفداری ندارن پول اسپانسرینگ وحق مارو میخورن

 8. سهام گفت:

  ۰

  ۰

  همون آش و همون کاسه ما نخایم اسپانسرمان مشتری خریدمان یکی باشه باید چه کار کنیم دوباره فهمیدن کیسه خریدار نداره نقشه جدیدشون هست دوباره باپول هوادارای پرسپولیس خرج کیسه روبدن حالا ببین کی گفتم

 9. سام گفت:

  ۰

  ۰

  نکنین ترو خدا.به شخص بفروشین هر تیمیو دادین به شرکتا تو ایران همشون یا رفتن دسته ۲ یا کلا منحل شدن با احساس ۴۰ میلیون آدم بازی نکنیین تنها دل خوشی ما همین پرسپولیسه اینو از ما نگیرین

 10. مسعود پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  این یعنی دوباره میخوان همه چی زیر نظر خودشون، طبق معمول یه بازیه که میخوان مثلا خصوصی سازی کنن ولی در اخر همه چی دست خودشونه از انتخاب مدیر عاملو تا هیئت مدیره بگیر تا بقیه چیزا.
  همش در مورد خصوصی سازی حرف میزنن ولی هیچ جا واقعی نیست. فقط یه تراکتورو سپردن دست یه طرفدار واقعیش.
  ولی دوست ندارن از پرسپولیسو استقلال بگذرن چون دوست دارن از اسم این دو تا استفاده کنن.

 11. sami گفت:

  ۰

  ۰

  پشم نخیر از این خبرا نیست خریدار هر باشگاه باید جدا باشه حتی اسپانسر پرسپولیس باید جدا باشه این که همون شد دو تا رو بگیره اسپانسر هر دو باشگاه یکی این مسخره بازیه نباید اجازه این کارو بدن هری

آمار بازدید:

بازدید امروز: 25116 بازدید

بازدید دیروز: 57734 بازدید

بازدید کل : 19381817 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر