شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲:۳۰
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۷/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۵
  |   نظرات: يك نظر
2,438 نفر بازدید

بازتاب صعود پرسپولیس به عنوان صدرنشین در سایتAFC

پرسپولیس نیوز: AFC نوشت: پرسپولیس با هواداران پر آوزاه خود در همان دقیقه ۳ روی اشتباه یک ایرانی در عمق دفاع السد با یک گل پیش افتاد و با حفظ این گل در ۹۰دقیقه به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود کرد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از صعود پرسپولیس به عنوان صدرنشین این خبر را به صورت ویژه پوشش داد.

AFC نوشت: پرسپولیس با هواداران پر آوزاه خود در همان دقیقه ۳ روی اشتباه یک ایرانی در عمق دفاع السد با یک گل پیش افتاد و با حفظ این گل در ۹۰دقیقه به عنوان تیم صدرنشین از گروه خود صعود کرد.

در ادامه این خبر آمده است که السد می‌توانست توسط بوجان و ژاوی به گل برسد اما این اتفاق رخ نداد تا شاگردان برانکو باخت دور رفت را جبران کنند.

سایت رسمی فوتبال آسیا با اشاره به این که پرسپولیس هم می‌توانست به گل برسد نوشت: پرسپولیس در نیمه دوم چند موقعیت ایجاد کرد اما در نهایت نتوانست تعداد گل های خود را به ۲ برساند.

این نتیجه به این معنی است که پرسپولیس مرحله گروهی را به عنوان صدرنشین گروه C با ۱۳ امتیاز به پایان  رساند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بازتاب صعود پرسپولیس به عنوان صدرنشین در سایتAFC”

  1. قلندری گفت:

    ۰

    ۰

    بازی خوبی بود. فقط اگه کسی به علی پور دسترسی داره بهش گوشزد کنه زود مغرور شده . دیگه تو زمین تلاش نمیکنه. الان علی پور باید بازی مسی و رونالدو را ببینه اینها بیشتر از بقیه بازیکنان تلاش می کنند و می دوند. کریس چقدر می دوه و چه جوری سه متر می پره قیچی میزنه به خاطر همین شده اسطوره فوتبال جهان. ولی علی پور بیخیال وسط زمین راه میره. بازیکنان بزرگ لزوما آماده خور نیستند بلکه بیشترین تلاش را می کنند.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 35687 بازدید

بازدید دیروز: 43156 بازدید

بازدید کل : 1074347 بازدید

افراد آنلاین: 21 نفر