دوشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۹
تبلیغات

تبلیغات

 |  ۲۶/ فروردین/ ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
  |   نظرات: يك نظر
327 نفر بازدید

بازدید نهایی از ورزشگاه خرمشهر/ میزبان فینال جام‌حذفی پایان هفته مشخص می‌شود

پرسپولیس نیوز: مسئول برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ فوتبال می‌گوید پس از بازدید نهایی از ورزشگاه اروند خرمشهر، سازمان لیگ تصمیم نهایی‌اش را برای تعیین محل برگزاری فینال جام حذفی اتخاذ می‌کند.

فینال جام‌حذفی بین دو تیم استقلال تهران و خونه‌به‌خونه بابل قرار است ۱۳ اردیبهشت‌ماه برگزار شود اما هنوز تکلیف ورزشگاه محل برگزاری آن مشخص نشده است. هفته گذشته سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ فوتبال در بازدیدی که از ورزشگاه اروند خرمشهر داشت اعلام کرد که این ورزشگاه مشکلاتی دارد که مسئولان آن قول مساعد دادند که حل شود. قرار بود تا پایان هفته گذشته سازمان لیگ فوتبال تصمیم نهایی‌اش را برای تعیین محل برگزاری فینال جام‌حذفی بگیرد که این اتفاق تاکنون رخ نداده است.

سعید فتاحی در پاسخ به این سوال که آیا سازمان لیگ ورزشگاه نهایی‌ فینال جام‌حذفی را انتخاب کرده است، اظهار کرد: قرار است تا پایان این هفته با ادامه بررسی‌هایمان تصمیم نهایی را برای تعیین ورزشگاه محل برگزاری فینال جام‌حذفی بگیریم.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا همچنان ورزشگاه خرمشهر جزو کاندیداهای برگزاری این دیدار است، گفت: در بازدیدی که ما از ورزشگاه خرمشهر داشتیم، این ورزشگاه مشکلاتی دارد که با توجه به قول مساعد مسئولان، قرار است دوباره این هفته از ورزشگاه خرمشهر بازدید کنیم که اگر امکانش باشد فینال جام حذفی را در این ورزشگاه برگزار کنیم. ما پس از بازدید دوباره از ورزشگاه خرمشهر تصمیم نهایی‌مان را می‌گیریم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بازدید نهایی از ورزشگاه خرمشهر/ میزبان فینال جام‌حذفی پایان هفته مشخص می‌شود”

  1. پرسپولیس قهرمان. گفت:

    ۰

    ۰

    تعارف نکنید.بیارید آزادی تا استقلال به مشکل نخوره…تا پارسال ورزشگاه مشکل نداشت.چون استقلاله مشکل داره…اگه پرسپولیس بود تو زمین خاکی هم برگزار میکردید و میگفتید از قبل تعیین شده و زمان جابجایی نیست!!!!

آمار بازدید:

بازدید امروز: 49218 بازدید

بازدید دیروز: 145335 بازدید

بازدید کل : 86356372 بازدید

افراد آنلاین: 152 نفر