دوشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲:۲۱
تبلیغ داخلی

تبلیغات

تبلیغات

 |  ۳/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
  |   نظرات: بدون نظر
2,947 نفر بازدید

بازگشت خبیری به ایران پس از ماموریت دبی / البسه نیم فصل دوم تحویل شد

پرسپولیس نیوز: نماینده باشگاه پرسپولیس که برای انجام چند ماموریت کاری به دبی رفته بود، به تهران بازگشت.
حسین خبیری معاون اجرایی و امیرعلی حسینی معاون امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس که برای انجام چند ماموریت کاری به دبی رفته بودند ‌که خبیری پس از پیگیری برخی ماموریت‌ها بخاطر لزوم تحویل برخی البسه به تیم و انجام امورات مربوط به آن به تهران بازگشت.

نمایندگان باشگاه در ابتدا با فرناندو گابریل بازیکن برزیلی و اسبق تیم پرسپولیس که برای گرفتن مطالباتش درخواست خود را به فیفا ارائه کرده بود به توافق رسیدند.

این در حالی است که فیفا در همین رابطه نامه تهدید آمیزی برای صدور رای نهایی به باشگاه پرسپولیس ابلاغ کرده بود اما نمایندگان باشگاه پرسپولیس توانستند از این بازیکن مهلت بیشتری بگیرند تا مشکل پیش آمده برطرف شود.

همچنین البسه تیم پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم از سوی مدیر شرکت آل اشپورت در خاورمیانه در دبی تحویل نمایندگان باشگاه شد و قرار است اقدامات لازم برای ترخیص این البسه انجام شود. این در حالی است که با شروع نیم فصل دوم و به دلیل اهمیت تحویل لباس‌ها، این اقدامات در سفر نمایندگان باشگاه پرسپولیس به دبی صورت گرفت.

گفتنی است؛ در جریان این سفر رسیدن به توافقات برای جذب بازیکن جدید تقریبا نهایی شده و در این زمینه به زودی اطلاع رسانی از سوی باشگاه پرسپولیس صورت خواهد گرفت. همچنین مأموریت‌های دیگری در این سفر بر عهده نمایندگان باشگاه پرسپولیس بود که پس از تصمیم‌گیری مدیریت باشگاه، در خصوص آنها اطلاع رسانی خواهد شد. حسینی سرپرست بین الملل باشگاه در دبی است و علاوه بر امور مربوط به جذب بازیکن، پیگیر یک ماموریت دیگر نیز هست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 39627 بازدید

بازدید دیروز: 53488 بازدید

بازدید کل : 20772567 بازدید

افراد آنلاین: 28 نفر