سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۰۶
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۷/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
  |   نظرات: يك نظر
1,167 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس: هنوز شماره حساب ندادیم / ۳۰۳۰ تنها سامانه پیامکی همکار با پرسپولیس است

پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با توجه به انتشار بعضی مطالب در شبکه‌های اجتماعی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ تنها سامانه پیامکی برای حمایت از سرخپوشان ایران سامانه پیامکی ۳۰۳۰ است.

در این اطلاعیه آمده است؛ هواداران عزیز و وفادار پرسپولیس، نظر به انتشار بعضی اخبار و پیام‌ها، در شبکه اجتماعی برای کمک مالی به باشگاه پرسپولیس، به اطلاع می‌رساند، تنها سامانه پیامکی مورد تائید این باشگاه، سامانه ۳۰۳۰ است که هواداران عزیز می‌توانند با ارسال عدد ۶، نسبت به عضویت در آن اقدام نمایند. همچنین نصب اپلیکیشن پرسپولیس و فعالیت با آن از جمله اقداماتی است که هواداران به واسطه آن از تیم محبوب خود حمایت کنند و درآمد پایداری را برای باشگاه ایجاد کند.

ضمن تشکر از حمایت‌های هواداران عزیز در برهه‌های مختلف، درخواست می‌شود، فعلا به هیچ وجه به هیچ حسابی وجه واریز ننمایند و برای کمک به باشگاه منتظر اطلاعیه‌های رسمی بمانند.

بار دیگر تاکید می‌شود در حال حاضر از میان سامانه‌های پیامکی، تنها سامانه ۳۰۳۰ با باشگاه همکاری می‌کند و سامانه پیامکی ۳۰۹۰، طرف همکاری با باشگاه نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “باشگاه پرسپولیس: هنوز شماره حساب ندادیم / ۳۰۳۰ تنها سامانه پیامکی همکار با پرسپولیس است”

  1. علیرضا گفت:

    ۱۰

    ۰

    آقای انصاریفر اگربنابه اینکه شماره حساب بدین زودتراینکاروکنین تادیرنشده توروخدانذارین تیم بده توحاشیه و از پنجره نقل انتقال و کسرامتیازجلوگیری کن شماره حساب بدین الانم که این تعطیله تماشاگرانی که قراربودتوبازیای پیش رو بیان استادیوم عوضش پولوبریزن حساب باشگاه بدهی هاروبدین ادمین جان به گوش مدیرعامل برسون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 23805 بازدید

بازدید دیروز: 32776 بازدید

بازدید کل : 24299975 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر