شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۲
تبلیغ داخلی

تبلیغات

 |  ۱۷/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
  |   نظرات: ۶ نظر
1,621 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس: کالدرون لیست مازاد نداده/ تا قبل از بازی بعدی به اعضای تیم پرداختی خواهیم داشت

پرسپولیس نیوز: مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: بدون هیچ پرده پوشی تاکید می‌کنیم لیست مازادی داده نشده و سرمربی برای نقل و انتقالات فعلا فقط جذب مهاجم را خواستار شده است.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص زلزله رخ داده در استان آذربایجان شرقی و برخی از شهرهای کشورمان گفت: باشگاه پرسپولیس جان باختن تعدادی از هموطنان در زلزله آذربایجان شرقی را به خانواده قربانیان زلزله و مردم خطه غیور آذربایجان صمیمانه تسلیت می گوید و برای مصدومان و مجروحان آرزوی بهبودی داریم.

وی درباره بدهی این باشگاه به کالدرون هم افزود: آقای کالدرون درباره مسایل مالی و مطالبات خود هیچ صحبت جدیدی با باشگاه نداشته است. هفته گذشته بود که وی علاوه بر پیگیری حق و حقوق کل تیم درباره پرداخت مطالبات خود با آقای انصاری فرد صحبت کرد و مدیریت باشگاه هم به او اعلام داشت تا دو سه هفته دیگر مطالبات شما و بخشی از قراردادهای بازیکنان پرداخت می شود. باشگاه می‌کوشد با توجه به اینکه بخشی از درآمدهای امسال صرف مطالبات فصل گذشته بازیکنان و بدهی ها برای اخذ مجوز حرفه ای شده طرح هایی را برای افزایش درآمدها اجرا کند.

قدوسی تصریح کرد: بازیکنان بابت فصل جاری دوازده درصد دریافتی داشته‌اند و از فصل قبل هم طلب دارند. برخی ده تا بیست درصد و برخی مثل رسن، رادو و بیرانوند بیشتر و حتی تا سی و پنج درصد از فصل گذشته طلبکار هستند. این بازیکنان ، کادرفنی و دیگر اعضای تیم شرایط را درک کرده و صبوری کرده اند و باشگاه این معرفت آنها را جبران خواهد کرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: علاوه بر مطالبات فصل گذشته بازیکنان مطالبات سنگین آقای برانکو و دستیارانش، شکایت پانصد هزار یورویی بودیمیر و هفت میلیاردی ریحان فیلم که ادعای غرامت هم کرده‌اند و طلب سه میلیاردی یک آژانس هواپیمایی و دیگر بدهی ها هم هست که باید با چاره اندیشی و توافق پرداخت شود. شکایت بودیمیر وصول شده و باشگاه دفاعیه خود را با فیفا ارسال می‌کند. مدیریت باشگاه برای عبور از این چالش ها تدابیری اندیشیده و ان شالله تا قبل از بازی بعدی مطالبات کادرفنی و بازیکنان تیم پرداخت می شود. دیگر چالش های مالی هم با برنامه ریزی و زمان حل و فصل خواهد شد. برخی مشکلات دیگر هم وجود دارد که ترجیح می دهیم فعلا به آنها نپردازیم.

قدوسی تصریح کرد: حقیقتا آقای انصاری فرد کار فوق العاده سختی در پیش دارد و می‌بینید که بعد از هت تریک قهرمانی شاهد برخی کارشکنی ها علیه پرسپولیس از این سو و آن سو هم هستیم و مسایل مالی تنها دردسر باشگاه نیست. در چنین شرایطی باشگاه به حمایت و صبوری هواداران بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد. از همراهی و اتحاد آنها ممنونیم و درخواست می‌کنیم به حواشی توجه ای نداشته باشند و بدانند باشگاه طبق اعلام نیازهای کادر فنی در نقل و انتقالات نیم فصل اقدام می‌کند و توجه به گمانه زنی ها که اغلب صحت ندارد و شایعه ای بیش نیست جز حاشیه و لطمه زدن به تیم ثمر دیگری ندارد. بدون هیچ پرده پوشی تاکید می‌کنیم لیست مازادی داده نشده و سرمربی برای نقل و انتقالات فعلا فقط جذب مهاجم را خواستار شده است و امیدواریم با پیگیری باشگاه و تصمیم نهایی کادر فنی خط حمله تیم با جذب مهاجم تاثیرگذار و گلزن تقویت شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “باشگاه پرسپولیس: کالدرون لیست مازاد نداده/ تا قبل از بازی بعدی به اعضای تیم پرداختی خواهیم داشت”

 1. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  کالدرون باید یک نفر دیگر رو به لیستش اضافه کنه آن هم گابریل کالدرون است.
  همه واقف هستیم که بهترین بازیکنان را داریم ولی در این ۱۰ هتفه هیچ بازی و تاکتیک زیبا و خوب و امیدوار کننده از تیم ندیدیم. اگر هم نتیجه ای کسب شده فقط روی کار فردی بازیکنان و شانس هم دخیل بوده و گاهی خارج از جریان بازی اتفاق افتاده. مربی هم نباشد این بازکنان برن توبازی و سرجای خودشان در سال گذشته بازی کنند تیم عملکردش بتهر از این است که کالدرون دخالت میکند. آقای کالدرون باید بداند قرار نیست سبک و تاکتیک سالهای قبل باید شخم بخورد تا تاکتیک کالدرون روی کار بیاد آن وقع میشود وضع کنونی که تیم هیچ گونه تاکتیک و سبکی برای بازگشایی دروازه حریف و حتی دفاع ندارد. حالا برخی دوستان به خاطر نتایج فعلی از کالدرون دفاع میکنند چرا از جونیور دفاع نمیکنند جونیور چه خوب باشد چه بد تیم نتیجه گرفته و همانند این است که بگیم کالدرون چه خوب باشد چه بد تیم نتیجه گرفته پس این نگرش یک حماقت است که نتیجه را بهانه کنیم و ایرادات اساسی را نبینیم و در پی رفع ان نباشیم. نتایج اخیر هیچ ربطی به تاکتیک و سبک بازی کالدرون ندارد و کالدرون هیچ دخالتی در نتایج نداشته این یک ایراد بزرگ به مربی است و باید هیئت مدیره این موضوع را پی گیری و علل آن را واکاوی و در پی رفع آن و بهبود تیم تلاش کنند تا تیم سربلند و برای ۴ سال پی یا پی با اقتدار و با بازیهای درخشان قهرمان شود.

 2. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  آقا ۴۱۴۱ لوزی و هجومی خوبه…
  فقط ایراد اینه.که ما طراحی و تاکتیکمون اینه که فقط علیپور گل بزنه…
  در صورتی که ما باید طراحی و تاکتیک رو طوری انجام بدیم که هم امیری گل برنده ترابی و هم علیپور و هم نورالهی…
  در ضمن باید در هر بازی ۲۰ شوت بزنیم

 3. فواد گفت:

  ۰

  ۰

  ای کاش ب بازیکنایی ک برامون زحمت کشیدن احترام قائل باشیم واگه قرارباشه نظری هم بدیم بااحترام ونشکستن حرمت این عزیزان باشه….

 4. بمب افکن گفت:

  ۰

  ۰

  دوستان به نظرم توی صحنه‌هایی مشکوک داوری عادل فردوسی پور رو تو ورزشگاه صدا کنیم

 5. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  ماهوادارا میدونیم کسى که مدیرعامل میشه براى تهیه پول خیلى مشکل داره ولى واقعا خیلى مسخرست دولت تیموبه بخش خصوصى نمیده پولم بهش نمیده!توهمه کاراشم به بدترین شکل ممکن فضولى ودخالت میکنه وچون تیمادولتین تلویزیون هم سوء استفاده میکنه وبراى پخش مستقیم پولى نمیده واقعامسخرست واین اتفاقافقط تومملکت مامیوفتهخواهشاتلاشتونوبیشترکنیدواگه نشدشماره حساب بدیدتاماهوادارایى که میتونیم کمک کنیم اینجورى تیممون میریزه بهم،باسپاس ازکسایى که دلسوزانه براى تیم دارن زحمت میکشن

 6. یاس گفت:

  ۰

  ۰

  ماهینی
  شیری
  ادام همتی
  ربیعخواه
  اینارو بندازین بیرون خواهشا
  تیم بزرگ بازیکن بزرگ میخاد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 422 بازدید

بازدید دیروز: 34357 بازدید

بازدید کل : 24426655 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر