سه شنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۵۹
بالا داخلی سه
 |  ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
  |   نظرات: يك نظر
2,953 نفر بازدید

بدهی دردسرساز از ۴ سال پیش / تلاش پلیس برای توقیف خودروی گرشاسبی!

پرسپولیس نیوز : به دلیل بدهی معوقه ، طلبکار باشگاه پرسپولیس برای توقیف اتومبیل سرپرست این باشگاه با مأمور نیروی انتظامی به ساختمان باشگاه پرسپولیس رفت.

بعد از ظهر امروز و به دلیل بدهی قبلی باشگاه پرسپولیس و پس از حضور مأمور نیروی انتظامی، طلبکار این باشگاه قصد توقیف اتومبیل پژو پارسی که سرپرست باشگاه از آن استفاده می‌کند را داشت اما کارمندان باشگاه پرسپولیس اجازه این مسئله را ندادند.

در زمان مدیریت محمد حسین نژادفلاح در باشگاه پرسپولیس، این باشگاه به دلیل سفری که قرار بود به عربستان داشته باشد از شرکت هواپیمایی «نسیم بهشت» بلیت سفر به این کشور را تهیه کرد اما پس از حدود نزدیک به ۴ سال این بدهی پرداخت نشد تا طلبکار که مدیر آژانس هواپیمایی «نسیم بهشت» است با مأمور نیروی انتظامی مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس حاضر شد و قصد داشت اتومبیل سرپرست این باشگاه را توقیف کند.

پس از حضور مأمور نیروی انتظامی و در حالیکه تلاش می‌شد وسایل داخل خودرو به بیرون منتقل شود تا اتومبیل توقیف گردد، کارمندان و برخی از مسئولان این باشگاه با حضور مقابل طلبکاران از آنها خواستند تا این مسئله انجام نشود.

قرار شد مدیرعامل این شرکت که از پرسپولیس طلبکار است در این باشگاه حضور پیدا کرده و در خصوص طلبش که نزدیک به ۴ سال از زمان آن می‌گذرد با مسئولان پرسپولیس صحبت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


ads


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بدهی دردسرساز از ۴ سال پیش / تلاش پلیس برای توقیف خودروی گرشاسبی!”

  1. حسام الدین حسام گفت:

    ۷

    ۰

    این مدیرای قبلی معلوم نیس چه غلطی میکردن واقعا گرشاسبی خوب کار کرد البته استارت رفع بدهی ها رو طاهری زد

آمار بازدید:

بازدید امروز: 34175 بازدید

بازدید دیروز: 64021 بازدید

بازدید کل : 9385536 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر