دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۸
تبلیغ داخلی


 |  ۲۹/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶
  |   نظرات: ۳ نظر
1,624 نفر بازدید

برانکو پیشنهاد تسویه حساب پرسپولیس را رد کرد/ ۱۰۴ هزار فرانک هزینه دادگاه سرخ‌ها

وکیل سرمربی سابق پرسپولیس از رد پیشنهاد مالی این باشگاه برای تسویه حساب با موکلش خبر داد و اعلام که این پرونده باید در CAS پیگیری شود.

دارو بوشیچ، درباره آخرین وضعیت پرونده شکایت برانکو ایوانکوییچ و دستیارانش از پرسپولیس اظهار کرد: وضعیت فعلی پرونده این‌گونه است که اعتراض پرسپولیس در CAS پیگیری می‌شود و ما هم باید این هفته لایحه خودمان را به دادگاه عالی ورزش ارسال کنیم. هزینه ابتدایی این دادرسی برای هریک از موکلان من (برانکو، زلاتکو، مارکو و ایگور) ۲۶ هزار فرانک خواهد بود که جمعا ۱۰۴ هزار فرانک می‌شود و این پول را نیز باید پرسپولیس پرداخت کند.

وکیل سرمربی پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس تماسی برای مذاکره و رسیدن به یک توافق انجام شده است یا خیر، گفت: تماسی برقرار شد و صحبت کردیم اما پیشنهاد مالی باشگاه پرسپولیس از سوی برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش پذیرفته نشد.

باشگاه پرسپولیس بر اساس رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا، باید یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو ایوانکوویچ، ۱۶۲ هزار و ۴۸۰ یورو به ایگور پانادیچ، ۲۰۵ هزار یورو به زلاتکو ایوانکوویچ و ۱۱۵ هزار یورو به مارکو استیلینوویچ بپردازد.

مدیران باشگاه پرسپولیس در هفته‌های گذشته اعلام کرده بودند که در حال مذاکره با برانکو هستند اما از طرف دیگر برای رای صادر شده به دادگاه عالی ورزش اعتراض کرده‌اند. حالا این باشگاه برای این اعتراض تا اینجا باید ۱۰۴ هزار فرانک بپردازد و منتظر صدور رای نهایی باشد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “برانکو پیشنهاد تسویه حساب پرسپولیس را رد کرد/ ۱۰۴ هزار فرانک هزینه دادگاه سرخ‌ها”

 1. لاو گفت:

  ۱۰

  ۴

  چه غلطی دارید میکنید چقده بیشعورید که حقشو پول خودشو نمی‌دید چرا اینقد احمقید بی‌شعور ها این چه مدیرانی هستند که داریم اون از بازار خودرو. بازار کالا خانگی و………… اینم فوتبال که سر همه اشون فدراسیون بی‌شعور هست و وضعیت غمبار تیم‌های نفتی. اینم پرسپولیس.

 2. Pouya گفت:

  ۳

  ۱۵

  اینم عجب دندون گردیه

 3. ناپلعون در واترلو گفت:

  ۱۷

  ۲

  بابا سوپر دولوکس خرییییید صد هزار تا هم سوزوندید احمقا اینم روی پولش بدید بهش تمومش کنید آخه اعتراض به چی؟؟؟؟؟صد هزار تا هم سوخت رفت

آمار بازدید:

بازدید امروز: 32060 بازدید

بازدید دیروز: 40747 بازدید

بازدید کل : 25679910 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر